Kaprařina

Ndeni 79 - Profil | Út 27.8.2013 10:54:14

fotojakes >> Me fascinuje jak si všechno dokazes hezky oduvodnit. Proc sem motas porybny? Když jsi delal pro KaKS tak jsi byl s Kacenkou na Vrbenskym jezere nonstop a vůbec ti nevadilo odkud ty ryby jsou. Dokonce jsi vychvaloval i lov nonstop na tomto jezere. Ted jsi adminem na MRKu a uz ti to vadi....

    NHlubočepy - Profil | Út 27.8.2013 10:52:28

    fotojakes >> Jseš na omylu,porybní chodí v noci i tam kde je lov nonstop a intenzivněji.Je spousta přestupků který se daj provádět mezi půlnocí a čtvrtou ranní.

      Nfotojakes - Profil | Út 27.8.2013 10:49:24

      Hlubočepy >> ty nejsi schopen si připustit, že bohužel nejsou jen slušní rybáři? Sám jsem rybář na lehátku a mnohokrát jsem viděl jak vypadá kaprařina v praxi na našich revírech.

      Jediným argumentem pro zrušení denní doby lovu je zpohodlnění lovu, nic jiného, nebo tam vidíš i jiné pozitivum? Já ne a naopak vidím jen negativa v podobě ještě více karavanů, stanových městeček podobných cikánským osadám a díky tomu i hromady odpadu. A převážení? To jede čile samozřejmě i nyní, ale po zrušení jediného důvodu proč je RS v noci u revírů by to jelo ještě více.

      Já bych s tím uvolněním denní doby souhlasil, ale až tu budou jiná pravidla, kontrola, tresty a mentalita rybářů. Za současného stavu to je cesta do pekel. A plošná K-70? Rozhodně ne, je to kravina. Takové pravidlo má význam lokálně po zvážení negativ a pozitiv.

        NFishky - Profil | Út 27.8.2013 10:47:48

        deni 79 >> to nepsal uxa :)

          Ndeni 79 - Profil | Út 27.8.2013 10:46:45

          Fishky >> To bude 100pro od uxy...

            NFishky - Profil | Út 27.8.2013 10:43:22

            fotojakes >> a máš tam už i podpis ze zahraničí :)

              NMB - Profil | Út 27.8.2013 10:42:15

              fotojakes >> a co skialpinismus ....... :c)))))

              MM chtěl petici proti a ejhle....už ji tu máme a hned rovnou od.........chjo

                Nfotojakes - Profil | Út 27.8.2013 10:41:44

                deni 79 >> ryby se vozí i teď, ale když se bude chytat nonstop, bude se vozit ještě více. Navíc už nebudou chodit v noci porybní, nebo myslíš, že budou někoho sledovat a nahánět, když už nestačí přijít a sebrat noty za nahozené klacky?

                  Nfotojakes - Profil | Út 27.8.2013 10:40:00

                  kakr >> vím, ale když už šaškárna, tak ať to stojí za to:-) Ta minuta na založení mi neublížila:-)

                    NHlubočepy - Profil | Út 27.8.2013 10:36:27

                    fotojakes >> Zdar kolego,opačná petice rozhodně nepoškozuje zájmy Všech rybářů jak píšeš.Katastrofický scénář o devastaci přírody a převozu ryb do soukromých revírů mne uplně dostal.Takže rybář na lehátku s nahozenými pruty od 00.00hod do 04.00hod. devastuje přírodu a ten co je vytáhne tak ne.I KDYBYCH BYL ODPŮRCE LOVU NON STOP,tak bych takovej blábol NEPODEPSAL. :-)

                      Ndeni 79 - Profil | Út 27.8.2013 10:36:23

                      fotojakes >> Co jsi to tam prosimte napsal o tech soukromakach?

                        Nkakr - Profil | Út 27.8.2013 10:32:44

                        fotojakes >>
                        Palec nahoru Jirko!
                        Oba víme, že se peticemi nebude nikdo zabývat ani náhodou, je to jen takový folklór, navíc kdo si hraje - nezlobí...

                          NHlubočepy - Profil | Út 27.8.2013 10:27:14

                          Kocháč >> Zdar kolego,co se vyzkoušelo?Návštěvní hodiny u řeky jsou opravdu pro smích s tím s Tebou suhlasím.

                            Nfotojakes - Profil | Út 27.8.2013 10:23:46

                            Tak jsem vyslechl rady zastánců petice za zrušení denní doby lovu a vytvořil prostor pro vyjádření nesouhlasu s touto peticí:-)

                            http://www.petice24.com/proti_snaham_o_zrueni_denni​_doby_lovu_a_zavedeni_plone_k-70#form

                              Nyvana - Profil | Út 27.8.2013 10:22:10

                              kakr >> Ahoj Karlíku mám dotaz,je možné aby člen odpracoval u vás brigádu ve formě práce z mládeží?

                                Nkakr - Profil | Út 27.8.2013 10:11:48

                                Kocháč >>
                                Jen jestli to nebude tím, že jsi dostal RL za flašku fernetu:-))

                                  NKocháč - Profil | Út 27.8.2013 10:05:17

                                  Hlubočepy >> Já doufám, že se ty rozčeřené vody zase rychle uklidní :o)) Celé je mi to k smíchu, vyzkoušelo se toho už dost a je evidentní, že si našinec zaslouží maximálně dlouhej bič a malej dvorek. Lov nonstop by byl pěkný, ale ne u nás a v této době. Proberte se!

                                    NHlubočepy - Profil | Út 27.8.2013 10:04:44

                                    kakr >> domnívám se,že se zde jistě objevilo a ještě objeví spousta věcí a snah které nebudou mít právní relevanci a přesto se o nich dá stále ve vší slušnosti a serióznosti diskutovat.Pro mne je lov nonstop v určených měsících jedním z nich.

                                      NHlubočepy - Profil | Út 27.8.2013 9:59:21

                                      Martin M. >> byl jsem na fcb téměř u zrodu.Při dostatečném zájmu ano.Už teď to zase rozvířilo vodu.

                                        Nkakr - Profil | Út 27.8.2013 9:50:53

                                        Hlubočepy >>
                                        Petice kterou kolega Mr.Biceps (kodex promine) nasral do všech možných i nemožných diskuzí MRKu má právní relevanci jen pro umístění na lampárnu pátého nástupiště.
                                        MRKu hodna není, MRK je seriozní web.....

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole