Kaprařina

NDrinks - Profil | St 31.7.2013 18:51:52

Radek Ráliš >> Radek Fox - 31.7.2013 18:48:40 >> Piču krutá, každý nad tím řaděj mávne rukou. Raděj se adaptuje na aktuální podmínky,né?:-) A páni ze státních podníků dál budou srát na hlavu obyčejným lidem :-)

    NRadek Fox - Profil | St 31.7.2013 18:48:40

    Drinks >> Realita je mnohdy krutá ;-)

      NDrinks - Profil | St 31.7.2013 18:42:45

      Radek Ráliš >> Radek Fox - 31.7.2013 18:41:48 >> Když si to řekne každý, tak se tady nikdy nic nepohne k lepšímu.

        NDrinks - Profil | St 31.7.2013 18:42:08

        :-)

          NRadek Fox - Profil | St 31.7.2013 18:41:48

          Drinks >> Ono Tě to jednou přejde, škoda nervů...

            NDrinks - Profil | St 31.7.2013 18:38:11

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 31.7.2013 18:28:02 >> Právě, jak říkáš " Prasostát" ááhh! Já su nasraný jak prase.

              NDrinks - Profil | St 31.7.2013 18:31:48

              Martin M. >> Doufám, že odsere, protože tohle je hnus! Mám to všechno uloženo.

                NMartin M. - Profil | St 31.7.2013 18:29:48

                Drinks >> Povodi zadne zastaveni vody nepriznava. Dokonce na jejich vlastnich grafech na webu pmo.cz zadny vykyv videt neni. Ten je videt jen na webu CHMI. A to smrdi.

                http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/236554-sto​vky-ryb-uhynuly-na-zlinsku-i-na-rece-dyji/

                zdroj CHMI: http://hydro.chmi.cz/hpps/tmp/img/big/307005_H.png
                zdroj PMO: http://www.pmo.cz/portal/sap/grafy/031.gif

                (obrazky si archivujte, za par dnu uz to na nich nebude videt)

                  NMichalU - Profil | St 31.7.2013 18:28:16

                  Martin M. >> taky ten usek byl poradne zarybnen letos povodnemy plus ty horka maly prutok a pruser je hned na strese :-(

                    NRadek Fox - Profil | St 31.7.2013 18:28:02

                    Drinks >> Co a proč by kdo odsíral ??? Vždyť jde jen o ryby... Bohužel :-((

                      NDrinks - Profil | St 31.7.2013 18:24:59

                      Martin M. >> Když někdo stopne vodu takovým razantním způsobem, tak je jasné, že to tam půjde k šípku. Kor v těch dnech, ve kterých bylo největší horko! Musel být jim jasné, že to někdo může obsrat. Vždyť jsou od toho placení, i vzdělaní, když vidím u kontaktů na pmo.cz ty jejich inženýrské zkratky! Prasostát fakt!

                        NMartin M. - Profil | St 31.7.2013 18:19:15

                        Drinks >> patrne neodsere, ale te reky a ryb je neskutecne skoda. Jeden z mych nejoblibenejsich reviru. Ryb tam muselo byt opravdu hodne, pokud to skutecne bylo jen kyslikem pri minimalnim prutoku. V okoli je mnoho stojatych vod uplne bez prutoku a ryby tam nehynou.

                          NDrinks - Profil | St 31.7.2013 17:56:00

                          Kocháč >> Patrně 80-90%. Doufám, že si tohle někdo pěkně odsere, ne jen my rybáři!

                            NMartin M. - Profil | St 31.7.2013 17:55:38

                              NKocháč - Profil | St 31.7.2013 15:28:39

                              Máte už někdo info kolik na bulharech pozdechalo ryb? Prej sumci kolem 2m a hodně velkých kaprů

                                NHadd - Profil | St 31.7.2013 14:56:12

                                mik UTD >> jj ale ja žiju ted v německu nějakou dobu takže clo platit nemusim jen jestli je to dobry kup viš ale dekuju

                                  NHorma - Profil | St 31.7.2013 13:58:54

                                  ja mam nejlepsi zkusenosti s kukurici :)

                                    NHorma - Profil | St 31.7.2013 13:57:37

                                    Fishky >> jo to mozna prodavac mi jednou prodal extra potapivej vlasec ale zapomel mi rict ze na ten vlasec musim slapnout aby se potopil :)). Mozna by dobre fungoval i jako zachrana vesta kdybych ho kolem sebe omotal. :))

                                      NFishky - Profil | St 31.7.2013 12:01:02

                                      Horma >> když to povídal prodavač, tak to musí být pravda, měl jsi ho vzít rovnou celej karton. U nás to používaj důchodci na násaďáky a ti vědí co je dobrý :))

                                        NHorma - Profil | St 31.7.2013 11:49:56

                                        Maxwell >> jenom že mi to cpal prodavač jako rohlíkové boilie. a povídal vynikající:) Jako kdyby to sám ochutnal:))

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole