Kaprařina

Maxwell - Profil | St 31.7.2013 11:47:45

Horma >> je tady takové kouzelné tlačítko a jmenuje se vyhledávání .-)
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=5445&kw=co%20je%20​scopex

    Horma - Profil | St 31.7.2013 11:40:59

    co je za příchuť Skopex ?

      Pavao - Profil | St 31.7.2013 11:27:28

      Danus Kaprus >> jako každý jiný

        Horma - Profil | St 31.7.2013 11:08:32

        nic já boilie , nepoužívám :)

          Danus Kaprus - Profil | St 31.7.2013 9:59:31

          co si mislite o boilie joker skopex

            Paul van Drax - Profil | St 31.7.2013 9:06:50

            Ondra K. >> To je přesně ono, díky vám všem mnohokrát.

              Miras - Profil | St 31.7.2013 7:54:10

              fotojakes >> Já se spíš obávám, že Shaun Harrison nevěděl, do čeho leze.

                Miras - Profil | St 31.7.2013 7:36:40

                Paul van Drax >> Tohle je jiná liga. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit. Jestli se dá sehnat i u nás, to netuším.

                  fotojakes - Profil | St 31.7.2013 0:05:50

                  alda2211 >> tohle je úplně normální a netýká se to jen této značky. Zahraniční výrobci jsou ochotni při vstupu na cizí trh (k nám přes české obchodníky) srazit své ceny a to právě kvůli nižší kupní síle.

                    fotojakes - Profil | St 31.7.2013 0:01:01

                      misho1 - Profil | Út 30.7.2013 22:03:38

                      Kapor lisec 90cm,11,5kg ,boilis nastrha.

                        Ondra K. - Profil | Út 30.7.2013 20:16:52

                        pepeee >> jo tomu verim. Ja jen ze jsem to tam zahledl tak jsem pomohl aspon nejak.

                          pepeee - Profil | Út 30.7.2013 20:05:59

                          Ondra K. >> tak ta cena je luxusní :) já ho koupil cca za 30kč, ale už jsem ho stratil :)

                            Ondra K. - Profil | Út 30.7.2013 19:48:59

                            Paul van Drax >> zdarec mam takovy pocit ze to ma nikl na strankach. Nebo mikbaits.

                              Paul van Drax - Profil | Út 30.7.2013 18:55:34

                              Zdravím, kdysi jsem viděl v nějakém eshopu stativový šroub k foťáku, co měl z druhé strany šroub na stojan nebo vidli. Nemůžu to ale teď nikde najít, nevíte prosím někdo název / výrobce / odkaz? Předem díky za případné rady

                                alda2211 - Profil | Út 30.7.2013 17:38:20

                                El Duffus >> proto od toho prodejce ani sroubek na kryt baterky

                                  callimero - Profil | Út 30.7.2013 15:07:01

                                  chalani nestiham sa venovat svojmu konicku, chcel by som predat svoje sportex morion 3ks aj s navijakmi tica scepter velkost 90 stare dva roky minimum pri vode, kazdy set v zvlast puzdre starbaits
                                  zaruka na blank este 8 rokov samozrejme registrovane aj s certifikatmi
                                  ked nieco tak posta
                                  dakujem

                                    Raggo - Profil | Út 30.7.2013 11:03:26

                                    kosvi >> Jo jo, viděl jsem ji tam. Je to ale ta dlouhá stick needle. Já bych chtěl klasickou krátkou s řádkáčem :) Každopádně dík.

                                      Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole