Kaprařina

El Duffus - Profil | Út 30.7.2013 10:34:26

alda2211 >> kolegové před pár lety kupovali sadu hlásičů od českého výrobce na eshopu v Itálii a ten rozdíl v ceně byl dost podstatnej (směrem dolů v jejich prospěch samozřejmě)...

    Martin M. - Profil | Út 30.7.2013 10:31:29

    alda2211 >> to bys koukal .... Starobrno na mendlaku v Brne (obchod 100m od pivovaru) bylo taky drazsi jak v Praze :-)

      alda2211 - Profil | Út 30.7.2013 10:19:36

      Martin M. >> problem.... no predci made in UK nemuze bejt v CR levnejsi nez na ostrove doprava a kupni sila CR mluvi sama za sebe ale to urcite vis tak pocitam ze jsi to napsal ironicky :-))

        kosvi - Profil | Út 30.7.2013 9:55:55

        Raggo >> Já mám tokovou jehlu, mají je na fishing inve..u ;-)

          Mike - Profil | Út 30.7.2013 9:43:56

          Miras >> jednorázovka:-),

            Miras - Profil | Út 30.7.2013 9:39:15

            Mike >> jj, koukal jsem, že si zlevňuješ Hinders poukázkami z fotosoutěže:-)

              Mike - Profil | Út 30.7.2013 9:33:46

              Miras >> no blil bych, po pěti letech měním značku... Něco už v hledáčku mám...:-)

                Miras - Profil | Út 30.7.2013 9:25:33

                Mike >> Teď už na to bude chytat každej, budeš muset změnit značku:-)

                  Mike - Profil | Út 30.7.2013 8:21:57

                  alda2211 >> loni mi majitel QuestBaits posílal velkoobchodní ceník, tak věř, že prostor pro to, aby to mohli prodávat za ceny o pár procent nižší než v Anglii (tedy jak co) tam rozhodně je:-)

                    Rostid - Profil | Út 30.7.2013 7:57:58

                    alda2211 >> lepší cena než v Anglii možná, jenže tam je to za kilo a tady za 450g ;-) asi tak to vidím

                      TULEŇ8 - Profil | Út 30.7.2013 7:42:25

                      Freeda >> Dobry dík za radu !!!!!!

                        Přemet:-) - Profil | Út 30.7.2013 7:27:30

                        macin >> tak doufam, ze jsi na novych botkach nesetril... Preci jen nechci, aby mistni bezdomovci chodili v nejakych aususech :-))

                          Přemet:-) - Profil | Út 30.7.2013 7:20:25

                          alda2211 >> treba se sem k nam hrne zbozi s proslou expiraci... A nebo si proste mistni prodejce umel vyjednat lepsi podminky nez Anglani :-))

                            Martin M. - Profil | Út 30.7.2013 1:57:54

                            alda2211 >> kde je problem?

                              alda2211 - Profil | Po 29.7.2013 23:07:52

                              vysvetli mi nekdo obchodni politiku prodejce co beha reklama na prave strane nize QVEST BAITS KVALITA PROVERENA LEGENDAMA za ceny nizsi nez v UK ................ ???

                                Zdenal77 - Profil | Po 29.7.2013 22:44:09

                                mik UTD >> proč,mají tam vlas na boili či kukuřici taky?

                                  macin - Profil | Po 29.7.2013 22:15:51

                                  Raggo >> Určitě, zrovna minulý týden jsem pořídil novou obuv, Pepíci budou mít radost :)

                                    Raggo - Profil | Po 29.7.2013 22:12:38

                                    macin >> A hele ho máničku ! Zdravim panàčku a doufám, že s Homerem napřesrok dorazíte :)

                                      macin - Profil | Po 29.7.2013 21:54:12

                                      Raggo >> to byl nějaký sraz "vlasáčů" ne?

                                        mik UTD - Profil | Po 29.7.2013 21:20:51

                                        Zdenal77 >> Mrkni jak se váží woblery...

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole