Kaprařina

Raggo - Profil | Po 29.7.2013 21:16:45

Klucí kaprařští, nemáte někdo ponětí, kde by se dala v Čechách objednat tato Solar jehla (prostřední kràtká) ? Za info jsem vděčný :)

    Raggo - Profil | Po 29.7.2013 21:12:55

    Tomajo >> Viď :)

      Tomajo - Profil | Po 29.7.2013 21:06:08

      Raggo >> no ty jsi tu ještě chyběl :-)))

        Raggo - Profil | Po 29.7.2013 21:00:35

        Tomajo >> Jo jo, pohoda přímo kapří :)

          Tomajo - Profil | Po 29.7.2013 20:46:25

          El Duffus >> bylo to fajn, když to půjde mile rád z opakuju :-)

            Tomajo - Profil | Po 29.7.2013 20:44:46

            Přemet:-) >> ten lachtan by se mohl Duffuse dotknout :-))) Ale jinak dobrý :-)

              El Duffus - Profil | Po 29.7.2013 20:42:15

              Tomajo >>nevim o cem mluvis... :-))) nicmene akce KP vcetne lehatkovani u Premetu bylo fajne, pokud bude prilezitost, rad to zopaknu...

                Přemet:-) - Profil | Po 29.7.2013 20:41:24

                Tomajo >> zase by te ale treba nikdy nezastihla bleskova povoden :-)) Bys byl trosku jak lachtan :-))

                  Tomajo - Profil | Po 29.7.2013 20:27:43

                  Přemet:-) >> to si raději nechám občas lapnout boty než mít trvale ploutve místo nohy :-)

                    Přemet:-) - Profil | Po 29.7.2013 20:18:31

                    Tomajo >> jo, nekdy jsou velky boty vyhodou :-)))

                      Tomajo - Profil | Po 29.7.2013 18:58:47

                      El Duffus >> do Práglu už zásadně bos a nebo boty o deset čísel větší :-)

                        Zdenal77 - Profil | Po 29.7.2013 18:29:15

                        Tomajo >> díky,no tak tohle mě nenapadlo,já si lámal hlavu nad tím jak to udělat s tím očkem protože v minulosti jsem to už použil ale včera jsem pohořel...

                          Přemet:-) - Profil | Po 29.7.2013 16:39:03

                          El Duffus >> dekuju Duffe... :-))

                            Přemet:-) - Profil | Po 29.7.2013 16:38:42

                            Tomajo >> sam jsi Psenecek :-))

                              El Duffus - Profil | Po 29.7.2013 16:17:23

                              Tomajo >> Nenavážej se do Pšenečka a dávej si bacha nebo zase přijdeš o botky :-))))

                                Slavíček - Profil | Po 29.7.2013 16:06:44

                                Přemet:-) >> Tak to asi nepůjde to máš pravdu . Všechno mám přes závěsky . Jinak to dnes nedělám chci návazec který dokážu rychle vyměnit a ne se zdržovat hlavně v noci to člověk ocení .

                                  Tomajo - Profil | Po 29.7.2013 16:01:24

                                  Zdenal77 >> v tomhle pripade vazu hacek s ockem stejne tako hacek s lopatkou a drzi to dobre.

                                    Tomajo - Profil | Po 29.7.2013 15:59:45

                                    Přemet:-) >> tam premyslej vice Psenecku :-)

                                      pepeee - Profil | Po 29.7.2013 15:53:56

                                      Zdenal77 >> http://www.mrk.cz/montaze.php?id=1073 jen po dokončení uděláš očko pro zarážku.

                                        Přemet:-) - Profil | Po 29.7.2013 15:50:47

                                        Sla >> Tak takováhle destruktivní metoda mě opravdu nenapadla... :-)) Já jsem nad tím fakt přemýšlel, jak bych to asi udělal, dle zadání a nějak mě nic nenapadlo :-((

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole