Kaprařina

Nvoivod - Profil | Po 17.6.2013 11:36:29

Clapáci potřebuju poradit navi k 10 ft Chubum. Měl jsem tam Daiwy Regaly, ale ty se brzo vys.raly. Chytám u vázek tak někdy musím trochu zabrat. Takže, aby něco vydržely a hodily se k těm Chubum. Prosím poraďte. Shimano, nebo Daiwa.

    NTomajo - Profil | Po 17.6.2013 8:35:58

    Mates PB >> neni zac

      NMates PB - Profil | Po 17.6.2013 6:50:53

      Tomajo >> Děkuju ta tip, v sobotu dopoledne mi klekl net a už jsem se nedostal k poděkování.

        NFanu - Profil | Ne 16.6.2013 20:39:53

        hraji >> Ahoj hrají děkuju za dnešní den.

          Nsauron13 - Profil | Ne 16.6.2013 19:01:07

          čekatel >> Já díky ;)

            Nčekatel - Profil | Ne 16.6.2013 18:45:35

            dík

              Nsauron13 - Profil | Ne 16.6.2013 18:30:33

              čekatel >> http://www.mrk.cz/minidiskuse.php?id=656009

              Zkus písnout VL.K.ovi a fiamovi ...

                Nčekatel - Profil | Ne 16.6.2013 18:13:28

                nemam telefon:)uplavala

                  Nsauron13 - Profil | Ne 16.6.2013 18:11:35

                  čekatel >> Volej na ty čísla ;)

                    Nčekatel - Profil | Ne 16.6.2013 18:09:14

                    ahoj,kde budete zejtra?

                      Nkobr.d - Profil | Ne 16.6.2013 18:04:58

                      Ranař >> Volej ...Milan Šturek - 728705615

                        NRanař - Profil | Ne 16.6.2013 16:15:44

                        sauron13 >> Ahoj jsem v Praze a mám v pondělí a úterý volno, tak bych šel pomoct, záleží kde bych měl dojet a jestli nějaká akce je přes týden, zkoušel jsem volat na mobil krpeš ale nikdo to nebere. o víkendu bohužel makám.

                          Nladikxxx - Profil | Ne 16.6.2013 14:56:30

                          Pvl >> Tak přeci tobě jako legendě nebude radit takovej floutek....:-))))))))))

                            NPvl - Profil | Ne 16.6.2013 14:53:51

                            ladikxxx >> Ty víš taky očividně prd ..... :o§))

                              Njaryn82 - Profil | Ne 16.6.2013 14:53:48

                              Dnes se nám podařilo zachránit zas dost kaprů a některý měli i 15kg+. O víkendu se bude určo zas tahat a je potřeba na ty velký laguny aspoň sto lidí. Na rovinu k čemu všude prosazujete K70 a prudíte masařky, když necháte pochcípat spoustu kaprů v lagunách. Voda už má kolem 30 stupňů a rybám dochází kyslík a už je potřeba slovit ty velké laguny a tam bude potřeba hodně lidí tak vás prosím serte na pruty a jeďte na další akci pomoct. Kdo to má dál tak se dohodněte a jeďte po 5lidech v autě a jinak broďáky nejsou potřeba stejně je tam vody po krk a nebudou vám nic platný. Já tam běhám v plavkách a boty do vody stačí i staré kecky. Takže žádám všechny srdcaře ať dorazí a jen se furt nevimlouvaj . Jinak všem co pomáhají děkuji a příště zas dojedu.

                                Nladikxxx - Profil | Ne 16.6.2013 14:51:24

                                Pvl >> Takhle si dělat srandu ze starých lidí......styď se!:-))))))))

                                  Nsauron13 - Profil | Ne 16.6.2013 14:46:35

                                  Vám všem, co honíte trika u nás na Labíčku a jen se vymlouváte na cokoliv, jen aby jste nemuseli pomáhat nám všem, co jsme si tu pakárnu dali několikrát a strašně nám fandíte ... posílám flusanec do xichtu. Vy modelky!!! Najednou nikdo nebere telefon, někdo dokonce je radši na rybách,což nepochopim a pak si celý rok hraje na to, jak Labe miluje a další póza kecy. U některých chápu že to nedaj, ale je tu stále většina co najednou nemá žádný argument na to, proč nejeli ... jen že nemaj prsačky. Pánové, prsačky jsou k hovnu, pár z nás v nich i plavalo, aby jsme tu pojebanou síť dostali tam kam bylo potřeba a dost frajerů tam lítalo v plavkách. Vše jde a jen stačí chtít. Super lidi, co kaprařinu dělají jen a pouze z lásky ke kaprům a jsem rád, že jsem tyhle lidičky poznal osobně a mohl s nima táhnout za jednu síť. Rafana jsem do této doby neznal osobně a bral jsem ho jako "celebritu", testera. On to táhnul, šel příkladem a velkou měrou i přes jeho výšku, přispěl k velmi dobře odvedené práci nás všech .... testér :) Jediný co je schopný jít příkladem. Sáhněte si kdo jste z okolí do svědomí a přijeďte pomoct .... nepotřebujeme to my, ale především kapři, kterým ve vodě ubývá kyslík ... a je jich všude po ko*ot :( Zde jsou případně čísla, kdyby se přeci jen někdo z vás odhodlal: Vláďa Krpeš - 603753774. Milan Šturek - 728705615

                                    NMaxi Sob - Profil | Ne 16.6.2013 14:14:15

                                    Pvl >> Ale já na to jednou příjdu!!!!

                                      NPvl - Profil | Ne 16.6.2013 14:10:11

                                      Maxi Sob >> Co se dá dělat .. mrzí mne to .

                                        NMaxi Sob - Profil | Ne 16.6.2013 14:02:11

                                        Pvl >> Tak já se poptám někde jinde.

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole