Kaprařina

Ndomino - Profil | Po 17.6.2013 22:34:06

Musim poridit vidle :-(

    Nvokounek - Profil | Po 17.6.2013 20:24:13

    Pvl >> S vozíkom sa nejazdí po cestách ale po chodníku takže nema problema ;)

      NHadrák - Profil | Po 17.6.2013 20:24:09

      milin >> voivod - 17.6.2013 20:14:23 >> D je bambule a DEU je plochá, já je kupoval na tomi-korda.cz za stejnou cenu at to bylo D nebo DEU. Jsou fakt robusní v každém detailu, kdybych nevyvážel tak je ještě mám.

        Nvoivod - Profil | Po 17.6.2013 20:14:23

        Hadrák >> No jo, ale zas nemůžu mít na takový pruty nějaký děla. Právě proto mám to dilema. Něco malýho, ale držák. U těch DEU mě vadí ta klička. A s plochou kličkou jsou zase o nějakých 700 dražší, což je hovadina.
        Jelikož jsem tady moc nepochodil, tak asi půjdu do těch Oceaniců. Aspoň je má jen pár lidí :-)

          NHadrák - Profil | Po 17.6.2013 20:08:40

          milin >> voivod - 17.6.2013 19:58:19 >> já mám shimano tribal ultegra 5500, myslím že s ultegrou chybu neuděláš (máš tam baitspool takže ti to nahradí bait), pokud to máš fakt jen na takový chytání na krátko tak s tím DEU a nebo nástupci chybu taky neuděláš mají nízkou cívku a taky díky tomu super citlivou a výkonnou brzdu, ale měj na paměti, že čím menší je naviják tím má menší sílu a tedy i životnost.

            Nvoivod - Profil | Po 17.6.2013 19:58:19

            Martas.bait >> Vím, je to volnoběh. Ale určo chci přední brzdu. Jsem zvyklý na bait, ale to je jedno.

              Nvoivod - Profil | Po 17.6.2013 19:55:48

              Hadrák >> Znám ho DEU. Však jak jsem psal. Je to na 10 ft pruty. Žádná vyvážka, ani žádné daleké nahazování. Jen potřebuju něco co se nerozesere jak ty Regaly co jsem měl.

                NHadrák - Profil | Po 17.6.2013 19:05:25

                domino >> mam to podobny, nejhorší je to vybalování a zase skladání zpět...

                  NPvl - Profil | Po 17.6.2013 18:31:53

                  domino >> Se nebojíš ? Máš sjetý pneu -to je na odtah v případě kontroly.

                    Ndomino - Profil | Po 17.6.2013 18:25:06

                    Jedu na nocku az dve :-)

                      NHadrák - Profil | Po 17.6.2013 17:50:48

                      milin >> voivod - 17.6.2013 17:40:12 >> ta daiwa je 3000 to je fakt malinký, to je na vláčku do 40g...

                        NMartas.bait - Profil | Po 17.6.2013 17:50:46

                        milin >> voivod - 17.6.2013 17:37:19 >> je to volnoběh

                          NMartas.bait - Profil | Po 17.6.2013 17:50:33

                          Hadrák >> volnoběh :-)

                            NHadrák - Profil | Po 17.6.2013 17:49:52

                            vovoid deu jsem měl a je to naviják typu BBLC jen menší a přepracovaný, není to moc na vyvážku nebo daleké nahazování, ale síly má dost.

                              Nvoivod - Profil | Po 17.6.2013 17:37:19

                              chytden >> Zadobrzda a dvojklika. To nechci.
                              Koukám tady po těchto. Má to být nástupce D a DEU, ale snad prý trochu očesaný. Tak nevím.
                              http://www.rybarkrepelka.cz/produkt/3648-navijak-sh​imano-baitrunner-4000-oc.html

                                NHadrák - Profil | Po 17.6.2013 17:16:22

                                chytden >> on chce výkonný silový naviják a ty doporučíš zadobrzdu?...

                                  Nchytden - Profil | Po 17.6.2013 17:01:28

                                  milin >> voivod - 17.6.2013 11:36:29 >> ahoj, jukni po Shimanu Aeru Baitrunner GTE třebas velikost 5000C nebo 6000C

                                    NRanař - Profil | Po 17.6.2013 14:58:13

                                    kobr.d >> včera jsem se už nedostal na net a hlavně moje číslo už měla již níže zmíněna osoba na svém mobilu, tak mohl zavolat. Teď jsem se tady dostal a zkusím zavolat, na to druhé číslo jestli zítra něco podniknete.

                                      NDrinks - Profil | Po 17.6.2013 11:37:37

                                      milin >> voivod - 17.6.2013 11:36:29 >> Nechytej u vázek, kurvíš ryby, i vybavení.)

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole