Výzva všem slušným rybářum!!

Autor diskuse: VL.K. - Profil , 8.6.2013

VL.K. - Profil | Út 24.12.2013 11:26:00

Moc děkuji Všem,kteří se podíleli a.....

    F.T.M. - Profil | Po 23.12.2013 12:11:13

    dasty carp >> To jsi si nemohl chytit menšího vánočního kapra ?????, osobně bych tadytoho raději pustil, ty jedna masařko !!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))))))

      dasty carp - Profil | Po 23.12.2013 9:02:11

      Také všem přeji krásné vánoce a štastný nový rok 2014

        F.T.M. - Profil | Po 23.12.2013 7:00:34

        Taky se připojíme a přejeme všem slušným rybářům hezké svátky.

          Šámik - Profil | Ne 22.12.2013 20:29:48

          Hezký svátky všem.:-)

            Shu-lin - Profil | Pá 13.12.2013 7:39:29

            Jettys >> přesně.:-)

              F.T.M. - Profil | Pá 13.12.2013 5:16:35

              čertice bertice >> Co se vztekáš, nikdo tě nekamenuje :-)))))), Láďa je snad místní SHERIFF, nebo snad né????? , osobně nevím o nikom druhém komu dát z místa echo. čus.

                Jettys - Profil | Čt 12.12.2013 19:39:43

                Shu-lin >> kapra pěstovat jedině na poli:)

                  Shu-lin - Profil | Čt 12.12.2013 12:31:39

                  VL.K. >> vždyť píšu pohnojený pole společně s chemií dá přírustek metr a deset kg jak nic.:-)

                    VL.K. - Profil | Čt 12.12.2013 12:12:02

                    Shu-lin >> vzhledem k tomu,že tamy byli kapři přes 10kg a amuři kolem metru tak odrostlej plůdek to rozhodně nebyl, jen snad ty štiky na tom plůdku povyrostly :-)

                      VL.K. - Profil | Čt 12.12.2013 12:10:40

                      fotojakes >> taky jsem čuměl Jirko a nechápal

                        Shu-lin - Profil | Čt 12.12.2013 11:43:33

                        VL.K. >> A nebyl to dorostlej plůdek co tam zůstal? Pěkně pohnojený pole, nějaký chemikálie a přírustek je hned vidět.:-))

                          fotojakes - Profil | Čt 12.12.2013 11:37:00

                          VL.K. >> To je mazec, hlavně to, že si toho nevšiml někdo jiný.

                            fotojakes - Profil | Čt 12.12.2013 11:36:19

                            Shu-lin >> tak to bude tím, já jsem rybář co rád loví i kapry a ty škatulky nemám rád:-)

                              VL.K. - Profil | Čt 12.12.2013 11:02:57

                              Shu-lin >> wole :-) :-)

                                VL.K. - Profil | Čt 12.12.2013 11:02:11

                                čertice bertice >> byli to kluc z Mlek....ještě tam ryby byly tak je dolovily a dali je zpět do Labe....celkem jsem čuměl co jich tam ještě zůstalo,ani se mi tomu nechtělo věřit,když vemu v potaz,že jsme to zatahovali asi 5x a hlavně,že ty ryby přežily to parné léto v té louži....zkusím od nich zjistit jak to tam vypadá a jestli ještě nepůjdou

                                  Shu-lin - Profil | Čt 12.12.2013 11:01:44

                                  VL.K. >> Kámoše kapra.:-)

                                    VL.K. - Profil | Čt 12.12.2013 10:58:11

                                    Shu-lin >> koho ??

                                      Shu-lin - Profil | Čt 12.12.2013 10:56:12

                                      fotojakes >> každej kaprař líbá.:-)

                                        fotojakes - Profil | Čt 12.12.2013 10:37:55

                                        Shu-lin >> Ty jsi viděl, abych líbal kapra? :-) Já mám ryby rád, ale většinu ryb si beru na jídlo z výlovů, i když sem tam si kapra, nebo štiku vezmu i z revíru:-)

                                        Narážka na filety byla na předvánoční brigádky v době studia, každý si nějaké odnesl, ale bylo tam pár magorů, co to nosila po desítkách kil:-)

                                          Shu-lin - Profil | Čt 12.12.2013 8:18:59

                                          fotojakes >> takže ty se u rybníka s kaprama pusinkuješ a doma se celej rok futruješ filetama?:-)

                                            Shu-lin - Profil | Čt 12.12.2013 8:18:08

                                            čertice bertice >> já bych se s nim kamarádil až by z něj šupiny lítaly.:-))

                                              fotojakes - Profil | St 11.12.2013 20:25:56

                                              čertice bertice >> já dělal jen denní, filety brala noční, když tam byl nebyl dohled:-)

                                                čertice bertice - Profil | St 11.12.2013 19:41:47

                                                fotojakes >> ty vole ty sis tam nabral filet, že je musíte jíst ještě dneska, takže bych to moc nerozebíral.... :D

                                                  fotojakes - Profil | St 11.12.2013 18:41:33

                                                  čertice bertice >> Tohle ale nemáš od Matese:-) Ten je na zpracovně masakroval stejně jako já:-)

                                                    čertice bertice - Profil | St 11.12.2013 18:11:00

                                                    Shu-lin >> prď na kapry dej si řízek..... kapr je kámoš né žrádlo....

                                                      čertice bertice - Profil | St 11.12.2013 18:09:47

                                                      F.T.M. >> no mam dost tak mě ukamenujte , mohlo se to napsat dřív a šlo se pomoct taky že jo ale když nevíš nepomůžeš.....

                                                        fotojakes - Profil | St 11.12.2013 12:27:31

                                                        Shu-lin >> viď:-)

                                                          Shu-lin - Profil | St 11.12.2013 12:00:29

                                                          fotojakes >> To je ta nejkrajnější varianta.:-)

                                                            fotojakes - Profil | St 11.12.2013 11:57:11

                                                            Shu-lin >> si raději zajdi na jeden z našich stánků, tam ti ho kluci i kuchnou a máš to bez práce:-)

                                                              Shu-lin - Profil | St 11.12.2013 8:26:06

                                                              čertice bertice >> Tam ještě zůstali nějaký kapři? Potřebuju nějakýho Vánočního, mohli by jsme to ještě zatáhnout.

                                                                F.T.M. - Profil | Út 10.12.2013 19:28:29

                                                                čertice bertice >> Proč se dotazuješ s takovým zpožděním???, měl jsi kontaktovat Láďu Krpeše a ten tam mohl někoho poslat.

                                                                  čertice bertice - Profil | Út 10.12.2013 18:04:59

                                                                  ahoj včera jsem jel po novém mostě v Litoměřicích směr k BECu a po pravé straně u té velké laguny se skužema bylo v broďákách cca 10 lidí s keserama, auto s kádí a dochytávali tam kapry ví o tom někdo něco??? črs nebo rybožrouti?

                                                                    Šámik - Profil | So 31.8.2013 13:00:18

                                                                    Pomozte dětem
                                                                    Ahoj rybáři,

                                                                    zejména z okolí Plzně. Pořádáme již druhý ročník Rybaření pro děti po transplantaci kostní dřeně a potřebovali bychom do týmu ještě 6 rybářů (feeder, plavačka), kteří by byli ochotni se na den věnovat dětem, které většinou ještě nikdy nerybařily, vysvětlit jim základy rybolovu a zapůjčit jim vlastní rybářské vybavení. Akce proběhne na jezeře v Radnicích, v sobotu dne 7.9.2013 od 9:00 do 17:00. Pokud byste se chtěli zapojit, prosím napište nám na: kancelar@daiwa-cormoran.com

                                                                      Červené karty: Mrknato