Kaprařina

NPvl - Profil | Ne 16.6.2013 13:58:56

Maxi Sob >> Tak s tím ti musí poradit někdo někdo jiný . Vím toho dost . Ale v tomto případě totál mimoň :o§))) EDIT: nech to plavat , třeba se najde někdo jiný na vyzkoušení :o§))

    NMaxi Sob - Profil | Ne 16.6.2013 13:55:09

    Pvl >> Doopravdy neumím:-((((( Eště teť pucuju klávesnici od rybí moučky a vajec ale fakt jsem to tam nedostal i když sem se snažil co sem moch dycky se mě tam objevil nějakej error a ten mě to vyházel ven a dál mě nepustil neznáš ho náhodou ? :-))

      NPvl - Profil | Ne 16.6.2013 13:46:40

      Maxi Sob >> Prostě si přiznej, že ani rozdrcený bolky emailem poslat neumíš :o§)) Podsouváš mi nějaké dědičné geny :o§)

        NMaxi Sob - Profil | Ne 16.6.2013 13:40:23

        Pvl >> Nechtěl sem to napsat takhle na plnou hubu ale tak nějak jsem si myslel jestli to nebude dědičný :-))))

          NPvl - Profil | Ne 16.6.2013 13:33:42

          Maxi Sob >> To byla babička :o§)

            NMaxi Sob - Profil | Ne 16.6.2013 12:57:41

            Pvl >> To jsi mě připoměl ten for jak přijde baba do hračkarny a chce pucle.Prodavač ji nabídne skládáčku o sto kouscícha ona ,že to má složený za 5 minut tak jí nabídne o 1000ci kouscích a ona,že to má složený za 2 hoďky tak se nakrkne a dá jí pytlík strouhanky a že je tam osm rohlíků.Nebyla ona tam někde od vás?:-))))

              NPvl - Profil | Ne 16.6.2013 12:42:18

              Maxi Sob >> Jééééééééééžiši .... rozdrtit A já si je slepím :o§)

                NMaxi Sob - Profil | Ne 16.6.2013 12:39:45

                Pvl >> Já tam ty čtyřiadvacítky nemůžu nějak nacpat co mám dělat?? :-)))

                  NPvl - Profil | Ne 16.6.2013 12:18:19

                  Maxi Sob >> Pošli to emailem .o§)))))))))

                    NMaxi Sob - Profil | Ne 16.6.2013 12:15:21

                    Pvl >> Pošli adres a budeš litovat.

                      NPvl - Profil | Ne 16.6.2013 12:02:28

                      Maxi Sob >> Klidně , já je prubnu .

                        NMaxi Sob - Profil | Ne 16.6.2013 12:00:15

                        Pvl >> Tak já ti jich pár pošlu a v prosinci se poptám jestli eště sedíš u vody:-((

                          NMaxi Sob - Profil | Ne 16.6.2013 11:58:17

                          alda2211 >> To snad ani né ale letos tahám na rybách za kratší konec tak si myslím že už to může být jen tím honem za selektivitou bolek.:-))

                            Nalda2211 - Profil | Ne 16.6.2013 11:50:37

                            Maxi Sob >> to bude asi koule ze sušené solviny.......o)

                              NPvl - Profil | Ne 16.6.2013 11:45:21

                              Maxi Sob >> Já bych do toho šel .Věřím tomu :o§)

                                NMaxi Sob - Profil | Ne 16.6.2013 11:39:11

                                Pvl >> No nevím kapře Othella jsem eště neviděl "sežrat nesežrat toť otázka" a na jízdu bys čekal než se rozmyslí:-))

                                  NPvl - Profil | Ne 16.6.2013 11:30:05

                                  Maxi Sob >> Kdyby se nastražil ,jeden bolek sel -druhý nesel. To by byla bomba :o§)

                                    NMaxi Sob - Profil | Ne 16.6.2013 11:21:45

                                    alda2211 >> Jestli chceš tak ti můžu nakoulet vysoce selektivní boilies mám to odskoušené kapři do deseti kil o něj nejeví zájem a nad deset kilo taky néé :-)))

                                      Nalda2211 - Profil | Ne 16.6.2013 10:07:00

                                      Pvl >> :-))))

                                        NPvl - Profil | Ne 16.6.2013 10:04:46

                                        alda2211 >> Když se to vezme kolem a kolem ,stejně ty pruty už dělá jen název -takže bych tak moc neprodělal . Bylo by to lepší , jak ztratit peněženku a nevědět kdo ji našel :o§))

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole