Kaprařina

Nalda2211 - Profil | Ne 16.6.2013 10:02:21

vokounek >> :-)))

    Nalda2211 - Profil | Ne 16.6.2013 10:01:17

    Pvl >> jsem rád za jsi to napsal veřejně jsem krytý ........o)

      Nvokounek - Profil | Ne 16.6.2013 10:01:02

      alda2211 >> To či ide o marketing posúdiť neviem. ten tvoj nápad s odstupom od háku sa mi páči. Takže si asi viac poradil ty mne ako ja tebe :)

        NPvl - Profil | Ne 16.6.2013 9:57:31

        alda2211 >> Nech si je , ušetřím za poštovné .

          Nalda2211 - Profil | Ne 16.6.2013 9:57:12

          vokounek >> to považuju za reklamní slogan a jediné co je zaručeně je větší vzdálenost boilie od háčků

            NPvl - Profil | Ne 16.6.2013 9:56:49

            vokounek >> Taky mi násaďák více chutná :o§)

              Nalda2211 - Profil | Ne 16.6.2013 9:55:22

              Pvl >> to asi jo ale musím ještě zapracovat jinak to máš hotové a asi jsem se do nich zamiloval a nechám si je.....

                Nvokounek - Profil | Ne 16.6.2013 9:55:19

                Pvl >> Ešte som to nikdy neskúsil ja som vďačný aj za násaďáky :)

                  NPvl - Profil | Ne 16.6.2013 9:53:37

                  vokounek >> Jo funguje než se "vymeje" :o§) EDIT :dle mne

                    Nvokounek - Profil | Ne 16.6.2013 9:52:48

                    alda2211 >> Vraj malé kapre nemajú radi štiplavé a tak sa používa esenciálny olej - pepper. Podla toho čo som čítal od skúsených kaprárov tak to funguje celkom spolahlivo..

                      NPvl - Profil | Ne 16.6.2013 9:51:38

                      alda2211 >> Budeš dělat pilotní zkoušky ? :o§) Kdyby jsi vyhazoval člun dej vědět

                        Nalda2211 - Profil | Ne 16.6.2013 9:47:25

                        zaky >> tak to budu radši flaymen. :-)))))

                          Nzaky - Profil | Ne 16.6.2013 2:04:55

                          alda2211 >> dle mého názoru selektivní boilies neexistuje, používat boilies průměr 40 mm, ale ani to není jistota

                            Nalda2211 - Profil | So 15.6.2013 22:46:05

                            Zdravím doporučí mi někdo selektivní boilie ?

                              NJKh - Profil | So 15.6.2013 21:44:45

                              Panove/damy pokud se nekdo k zitrejsi akci chce pridat a nema odvoz, vyrazim zitra v 6:30 Lety, Dobrichovice, Praha, dalnice smer sever.... Mam volne cele auto tam i z5. Kontakt 724812679.

                                Ndasty carp - Profil | So 15.6.2013 20:38:08

                                domino >> Ano s tím souhlasím..A také velké dík.))Sere mě že zítra a pondělí musím do práce((

                                  Ndomino - Profil | So 15.6.2013 20:36:32

                                  dasty carp >> neres to... Delame to pro ryby... Nejsme jen ti ktery se je snazi obelstit a dostat do podberaku ale ti ktery jim to vraci kdyz je treba... Ja jsem na Labi jeste nikdy nechytal a stejne jsem byl a zitra jedu zas... Dik kluci za to co delate... Jednotlivec neudela nic ale spolecne udelame moc... To se nejen dnes ukazalo :-)

                                    NMilan V. - Profil | So 15.6.2013 20:36:20

                                    bobrman >> organizace super od Krpina, fiama, dastyho a dalších. Ty mají přehled kde a kam, bez nich by to nemělo hlavu ani patu.

                                      Nvokounek - Profil | So 15.6.2013 20:33:52

                                      Zatuk >>v tejto otázke je o nba kopa výborných príspevkov na základe čoho som si ich kúpil, aj s anansovým EO, aminokompletom, minaminom atď. Je fakt že som s nimi ešte ani poriadne nechytal pretože som hlavne plavačkaril ale v lete chodím na nočné kapre tak som zásobený. http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=614435&kw=Kralovsk​y%20losos inak by som chcel týmto poďakovať Buldozerovi za cenné informácie..

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole