Kaprařina

Jaromírek - Profil | Pá 31.5.2013 11:50:59

Šlapeto >> S nerezem určitě nešlápneš vedle.Ten přežije i tebe.Jinak,ten závit je 3/8x20FSB a když si to dáš do vyhledavače,tak se ti objeví,kde se dají ty závitníky i závitová očka koupit.A nejsou ani moc drahé.Samozřejmě,že pokud bys chtěl řezat jeden závit,tak se ti to nevyplatí a je lepší si to nechat někde udělat.

    Šlapeto - Profil | Pá 31.5.2013 11:48:15

    deni 79 >> Zkonzultuji to s výrobcem :))))

      deni 79 - Profil | Pá 31.5.2013 11:43:44

      Šlapeto >> toho bych se nebal. podle me to vydrzi i ten pisek,ale je to tve rozhodnuti

        Šlapeto - Profil | Pá 31.5.2013 11:32:25

        deni 79 >> Nerez je hodně tvrdej, bojim se, aby to nezlobilo, když se do něj dostane třeba písek. Přece jen podběrák dostává víc zabrat než hrazda či stojan.

          Šlapeto - Profil | Pá 31.5.2013 11:30:08

          deni 79 >> Díky :) Tohoto chlápka jsem měl v paměti, ale v bazaru se už nabídka dlouho neobjevila..

            Šlapeto - Profil | Pá 31.5.2013 11:29:36

            Luděk Černý(Lc1) >> Díky, zkusím tam zavolat.

              Pvl - Profil | Pá 31.5.2013 11:16:33

              Luděk Černý(Lc1) >> Ono by to bylo vlastně zbytečný :o§)

                deni 79 - Profil | Pá 31.5.2013 11:11:42

                Šlapeto >> nekde tady na MRKu jsem videl i odkazy na ty závitníky, Pokud by ti nevadilo to mit z nerezu,tak kontaktuj Aldu,nebo waleroca http://www.mrk.cz/bazar.php3?zadal=32406

                  Luděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 31.5.2013 11:11:07

                  Pvl >> ještě aby))

                    Pvl - Profil | Pá 31.5.2013 11:10:39

                    Luděk Černý(Lc1) >> Já tě taky nikam nehoním :o§)

                      Luděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 31.5.2013 11:08:40

                      Pvl >> běž něco dělat))

                        Pvl - Profil | Pá 31.5.2013 11:08:16

                        Šlapeto >> Závitovník ,frňákovník ,

                          Šlapeto - Profil | Pá 31.5.2013 11:06:45

                          Pvl >> sakra, jsem to ale barbar :))

                            Šlapeto - Profil | Pá 31.5.2013 11:06:27

                            deni 79 >> Měl jsem zvlášť tyč a zvlášť hlavu. Na hlavě je klasický "rybářský" závit, ale co bylo v této tyči nevím, bohužel se to během sezóny totálně vykloktalo. Pravděpodobně to byl lehce jiný závit a nekvalitní materiál tomu taky nepomohl. Za boha nemůžu nikoho sehnat, kdo by měl vnitřní závit rybářských rozměrů. Přestože mám okolo sebe spoustu firem, které se strojařinou zabývají, už to není evropská norma a tudíž ho nemají na skladě :/

                              Luděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 31.5.2013 11:04:06

                              Šlapeto >> p.Kovařík Ivo 604486248

                                Pvl - Profil | Pá 31.5.2013 11:03:15

                                Šlapeto >> Závitovník -to bude problém :o§) Závitník možná seženeš :o§))

                                  deni 79 - Profil | Pá 31.5.2013 11:01:38

                                  Šlapeto >> uz tak od pohledu je mi jasne,ze to je 3/8

                                    Šlapeto - Profil | Pá 31.5.2013 10:59:17

                                    Přátelé kapraří, poraďte. Už asi 3/4 roku sháním nový závit na kaprový podběrák a nikde nemají ten správný závitovník. Nemáte kontakt na někoho šikovného s rybářským závitovníkem? Děkuji pěkně

                                      Pvl - Profil | Pá 31.5.2013 10:08:28

                                      MAXXSKATER >> No .to je potom problém ...

                                        MAXXSKATER - Profil | Pá 31.5.2013 10:04:54

                                        Pvl >> To je dobře, hlavní je, že Ti platí ... =) Horší jsou ti soukromníci, co třeba 3 měsíce nepošlou výplatu ...

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole