Nm.kindl - Profil | Ne 6.11.2005 22:46:08
submarine : Mám Baby Balista,jsou kratší a mám je speciálně na Jizeru.Jsou fakt super,dokážou plně nahradit Fat boye.Udělal jsem na ně pěkný kapry přímo pod nohama a ta akce je prostě neskutečná :-)
Nsubmarine | Ne 6.11.2005 22:39:04
m.kindl Jo?A od koho?Od JT?Jaky mas model?
Nm.kindl - Profil | Ne 6.11.2005 22:34:12
submarine : Moc dobrý jsou taky Harirsony,mám dva a jsou to super proutky,taky přemýšlím o dalších.
NKlikař - Profil | Ne 6.11.2005 22:34:11
m.kindl - ® člověče tobě dát do rukou raději lešeňový trubky né :-)))))) Pak dám vědět
Nsubmarine | Ne 6.11.2005 22:30:02
m.kindl Tak to je jasny.To jsou pruty na zahradku zabodnout do zeme a aby se po nich pnuli fazole:-)
Nm.kindl - Profil | Ne 6.11.2005 22:28:24
submarine : To snad ani nejde :-))) a to se s nima moc nemazlím.Ale zlomil jsem např Cormoran, dva Byrony, Bionic Novel,Shakespeare.
Nsubmarine | Ne 6.11.2005 22:24:03
m.kindl Ty si zlomil Century???
Nm.kindl - Profil | Ne 6.11.2005 22:21:58
submarine : No,už jsem ji měl pořádnou řadu :-) A dost jsem jich taky zlámal.
Klikař : tak se potom pochlub,kam vlastně pro ně jedeš ?
Nsubmarine | Ne 6.11.2005 22:15:51
Klikař Spravny kaprar chyta na 4 pruty:-) jsme v EU prece:-)
NKlikař - Profil | Ne 6.11.2005 22:14:12
m.kindl - ® no nic pujdu do nich pak ti mužu říct co a jak :-)
Nsubmarine | Ne 6.11.2005 22:13:32
m.kind Ne ten je jen v AT:-) to mas blby ze neumis Rakousky:-) Ja myslel tu skupinu pankacu nebo co to je:-) Tak ty si takovy tester prutu vid????
Nm.kindl - Profil | Ne 6.11.2005 22:08:12
Klikař : Nevím neviděl jsem :-( viděl jsem jenom Focal system a moc mě nenadchly.
Nm.kindl - Profil | Ne 6.11.2005 22:06:34
submarine : Co to je pankáč ?jestli je má kaprhans tak už je nechci :-) Ten Grabmayer je u nás ? já neumím rakousky :-)
NKlikař - Profil | Ne 6.11.2005 22:06:29
m.kindl vim že to sem nepatří ale co říkáš na Century ful metal jacket tento týden si pro ně jedu :-)
submarine hmm nejseš troškař :-)
Nsubmarine | Ne 6.11.2005 22:04:51
Klikař Dikes!!Musim koupit 4 kusy to bude ranec:-)
Nsubmarine | Ne 6.11.2005 22:03:19
m.kindl Prodigy to jsou ty pankáči??:-)Ja vim ma je kaprhans:-)
NKlikař - Profil | Ne 6.11.2005 21:51:54
submarine - ®myslím si že neprohloupíš jsou poměrem výkon - cena asi dle mého nej na trhu
Nm.kindl - Profil | Ne 6.11.2005 21:51:25
submarine : Promiň myslel jsem Prodigy :-)Kterej je Grabmayer ? to je : jedemenaryby.cz ?
Nsubmarine | Ne 6.11.2005 21:49:27
Klikař To jsem chtel slyset!!Diky Asi pujdu do nich.Ty Greysy jsou moc tuhy.
Nsubmarine | Ne 6.11.2005 21:47:56
m.kindl Kurt Grabmayer.Videl jsem jeho praci a to je nadhera ale stoji ranec.Jeste jsem od nej videl Harissony a ty byly jeste hezci.Greys je drasi.Stoji u nas kolem 12tis a Antares 9tis.
NKlikař - Profil | Ne 6.11.2005 21:43:41
submarine - ® ne ani náznak a to ti tady někteří dosvěčí že jim pěkně dávám
Nm.kindl - Profil | Ne 6.11.2005 21:41:58
submarine : To ti nezávidím,oba jsou moc pěkný,ale Greys je levnější.Originál je prut,kterej je postavenej přímo v továrně,kdežto speciál je prut kterej je postavenej na zakázku.U originálu drží lak absolutně perfektně,ale u nás stavěné pruty dělají problémy.Taky by mě zajímalo kde se nechají postavit ty nej nej
Nsubmarine | Ne 6.11.2005 21:36:50
Klikař A mas ty prvni velka oka popraskany??
NKlikař - Profil | Ne 6.11.2005 21:32:16
submarine - ®Antarsy ti mohu jen doporučit mam 12" 2.75 a jsou to pruty strašně přesné.
Nsubmarine | Ne 6.11.2005 21:27:35
m.kindl A original je vlastne ktery? Uz mam s tech prutu zamotanou hlavu.Puvodne jsem je chtel taky ale zarazilo me ze po dvou letech se musi lakovat??!!Jeste mam v oku Greys X FLITE a Shimano Antares.
Nm.kindl - Profil | Ne 6.11.2005 21:17:58
submarine : Měl jsem vždy jen originály,upřímně řečeno jsem nesebral odvahu nechat si vyvázat pruty u nás.Už jenom kvůli ceně,ale dal jsem do otázek jak je kdo spokojenej protože na příští rok bych chtěl postavit speciály.Jinak jsem měl IMX Hutchi,Century NG a teď mám SP a Fat boy.
Nsubmarine | Ne 6.11.2005 21:11:29
m.kindl A od koho jsou teda nejlepsi?Kdyz mas ctvrtou sadu tak uz mas asi prehled:-)
NCarp-tomi - Profil | Ne 6.11.2005 18:44:28
Doporučuju Sanger Sensible touch II.
Mám je od Tomiho Kordy a jsou to výborné pruty a cena je okolo 5000,- mívájí i slevy
NVlada - Profil | Ne 6.11.2005 17:01:04
Carlos- díky za Tvoje informace. Už vím co si budu snažit nadělit si na Ježiška. Ještě jednou dík.
NLordProtektor - Profil | Pá 4.11.2005 16:41:37
docela pekne proutky dival jsem se jeste na shimano antares jsou sice starsi ale nevite o nich neco? a nebo nove xtr?
Nm.kindl - Profil | Pá 4.11.2005 9:13:26
Jirka : Mám čtvrtou sadu prutů od Century a jsou v pohodě, dost záleží na tom kdo je vyvazuje a lakuje.Jinak materiálově jsou asi to nej nej.......
NOndra (carpman) - Profil | Čt 3.11.2005 22:44:50
pepson: Já mam taky ty starší modely a jsem s nima spokojen:-)
NStano Sládek | Čt 3.11.2005 22:27:52
jirka> určite jedny z najlepších
NJirka - Profil | Čt 3.11.2005 22:14:17
jaké jsou vaše názory na pruty Century, chci si je pořídit,díky za názory
Npepson - Profil | Čt 3.11.2005 19:55:07
Ondra (carpman)-takze ta cena je stale dost vysoka.Tieto nove uz budu urcite vylepsene (blank,ocka,uchyt na navijak) oproti tym mojim starinam ;-)
NOndra (carpman) - Profil | St 2.11.2005 20:42:50
pepson: V Čechách se stále drží kolem 7000,- za kus. Mam je taky ve 3lbs provedení a spokojenost.
Npepson - Profil | St 2.11.2005 20:35:30
Pred styrmi rokmi som kupoval Sportex F.B.C. 12,5 stopy;3,5 lbs a doteraz spokojnost.Obcas dostali zabrat aj udermi do konarov a podobne,akurat cena bola 9000 Sk za kus,ale v Cechach by to mohlo byt lepsie.
NPetrfox - Profil | St 2.11.2005 12:50:01
max-max: Psal jsem to v dolním příspěvku, dají se sehnat tak kolem 165 Eu,- doporučená prodejka je 180,- Eur.
Nmax-max - Profil | St 2.11.2005 12:20:19
petrfox-me se libi ty continental kolik stoji
NCarlos - Profil | Út 1.11.2005 22:08:39
Vlada - ® : máš to v mailu
NVlada - Profil | Út 1.11.2005 21:33:13
Carlos - jak jsem pochopil jsi prodejce ryb. potřeb. Mohl by jsi mi napsat něco víc o těch SPRO-Strategy Experience a zda je možnost koupě od Tebe na dobírku nebo musím osobně.
NPetrfox - Profil | Út 1.11.2005 21:31:16
Wariory XT model 2005 12 ft, 2.50 lb, lepší foto nemám, jsou s matným povrchem a design sedla je imitace karbonu..Zítra ti je můžu nafotit..?
NPetrfox - Profil | Út 1.11.2005 21:27:04
Staré Fox Wariory 12 ft, 2.75 lb, model 2004
NPetrfox - Profil | Út 1.11.2005 21:23:48
Fox Continental 12 ft, 2.75 lb
NPetrfox - Profil | Út 1.11.2005 21:22:58
max-max: tady máš ty Contiky.
NPetrfox - Profil | Út 1.11.2005 21:15:41
max-max: Které máš na mysli Wariory nebo Continental?
Nmax-max - Profil | Út 1.11.2005 21:11:09
petrfox-nemas stranky nebo obrazek tech delicék
Nbéčko - Profil | Út 1.11.2005 20:52:34
jestli múžu tak nej prut je milo pro carp sistem.sou to sice 3,5lbs co mám ale stojí zato.nemúžu si stěžovat.bomba
NPetrfox - Profil | Út 1.11.2005 20:41:48
LordProtektor: Používám pruty Fox Continental 12 ft, 2.75 lb (180,- eur), maximální spokojenost, jedná se o zdolávací měkčí prut s akcí po celé délce.Na házení bych doporučil spíše 3 lb. Nebo v levnějším provedení Fox Warior, který je celkem dobrým kompromisem mezi házecím a zdolávacím, má tvrdší spodní díl a celá akce je posunuta spíše do vrchní části. U 2.5 lb bez problémů lze házet 80-90 g zátěží.Měřené hody s Wariorem XT 12 ft 2.5 lb, vlasec Kristonite 0.29mm, naviják Daiwa Emblem Z5500A, pět hodů v bezvětří s 85 zátěží v rozmezí 105 až 119 metrů.Myslím, že Fox Warior XT nemá ve stejné cennové kategorii(cca 2500, -) konkurenta, ale to je jen můj názor.Několik kamarádů co je chtají by mi to jistě potvrdily, jsou snimi nad míru spokojeni.Záleží za jakým účelem pruty sháníš, já téměř všude vyvážím tak jsem nakloněn spíše ke zdolávacím průtům.
NCarlos - Profil | Út 1.11.2005 20:18:32
LordProtektor - ® : o Strategy Experience se tu nesmím dlouze rozepisovat, poslal jsem Ti mail.
NLubos Zabcik - Profil | Út 1.11.2005 20:02:16
petrovo-a co sa tyka SPRA,co sa tyka konstrukcie tejto liesky,je to skvely blank v spickovom navine,super vyviazanie ociek,iba na tom starsom modely trosku vadi ten kovovy uchyt navijaku..inak je ta palica super...a tento novy model,nemam slov..asi vlajkova lod od spra
NLubos Zabcik - Profil | Út 1.11.2005 19:58:50
Petrovo-Mam NO LIMIT-hand made 2,75lbs/3,66m..cena 7000,harrison blank atd,dalej Sportex F.B.C,som mal 3,66-2,75lbs..a mam este Danau Bionic 2,75lbs..Tie palice niesu az tak moc lacne ak si to v priemere zoberies a za tie prachy nemozem povedat jedno jedine krive slovo..to co vydrzali tie palice,mi nevydrzali ani sportexi..a to je uz co povedat..hody so 150gr olovom nic vynimocne..zdolavacky excelentne..
Nieje vsetko o tom,ze co je drahe,.dobre..
tie harissony co mam su tiez skvele ale tie su cenovo trosku inde..a Bionic vydrzi v poho to iste co oni..
NVase jmeno zde Mára | Út 1.11.2005 19:26:54
Zdravim.Ja mam pruty Byron sasex 3,9m.Pred 2mesici koupene po 2000Kc a moc mi vyhovuji. chtel bych slyset na ne nejaky nazor. diky
Nmikdandy - Profil | Út 1.11.2005 19:17:49
petrovo- Bionici a Wariory sem mel v ruce a nemslim si ze by byly Waroiry výrazně lepši, nakonec sem se rozhodl pro Bionici a sem maximalne spokojenej. Ale co ruce to názor:-))
NJiří Wolf | Út 1.11.2005 19:05:28
osobně mám prut SPRO HEXAFORCE CARP 3lb
a jsem s ním naprosto spokojen kupoval jsem ho před 2 roky stál 2700Kč a je to prostě paráda, mám více prutů tak můžu porovnávat.Materiál je X-force carbon zpevněný kevlarovým křižováním, je to paráda vzhled a parádní zdolávání.Prostě SPRO umí kaprové pruty.
NVojta | Út 1.11.2005 18:59:41
petrovo: Nesouhlasím, pruty Spro strätegy experimence a jejich starší modely byli skvělé. vidím to tak, že jsi ještě neměl možnost s těmito pruty chytat. Pruty Spro strategy Experimence jsou opravdu skvělé a Fox Warior na ně nemá. Ale v ceně do 2500 je Wairior od foxe nepřekonatelný. nad 2500 už je to o něčem jiným ... ale jinak je ten Fox za ty peníze opravdu libový.
Npetrovo - Profil | Út 1.11.2005 18:49:50
V teto cenove relaci i ja si budu muset na pristi sezonu poridit pruty. Mam v umyslu jit do FOX Warrior, ale stale se nemohu prenest pres castku, za kterou se prodava u nas. At navstivim jakykoliv Web v zahranici, vsude jsou ceny daleko nizsi. Jinak bych rozhodne NEDOPORUCOVAL pruty polske vyroby - Jaxon a nechci zde nikoho urazit, ale do SPRO, Bionic a podobnych bych take nesel. Zalezi ovsem, na jakou vodu chodite, zda vyjizdite na vicedenni lov, atd.. U nas drtiva vetsina lidi musi koukat na kazdou korunu a casto se delaji zasadni chyby. Ne vsechno levne nas muze v konecnem dusledku vyjit levne! A nejhorsi je to obligatni - "Je to levne a me to staci".
Nkulin - Profil | Út 1.11.2005 18:13:05
Používám Bionic 3.60 3 lb a v kombinaci s TICA Dolphin nemaj chybu.Necha se nahodit i 120g olovo.Zdolavačka taky supr
NMartin - Havířov | Út 1.11.2005 17:48:31
Já mám SPRO STRATEGY 3,96 3-3,25 lb. Mám je už 2 roky a jsem s nimi spokojen. Jsou měkší , ale dá se s něma házet i se 110 gr olovem a nemusíš mít strach se do toho pořádně opřít. Jsou dobré i při zdolávání ryb. Celkem mi sedí. Netvrdím sice že za ty peníze co stáli ( 4.500 Kč. ) neseženeš lepší nebo stejně dobré , ale já jsem s nimi spokojen. Jsou tenké a dobře padnou do ruky.
Nmikdandy - Profil | Út 1.11.2005 17:04:34
Ja mam Bionici- 2,75 Ibs a sem s nima pres miru spokojen uplne super se s nima zdolavaj kapri, hlavne na rekach, se slusnych navijakem i krasne nahodis. Ty SPRA sem videl jen parkrat takze nemuzu presne srovnat, ale kdyz pujdes do Ultimate urcite neprohloupis:-)
NMatesJ - Profil | Út 1.11.2005 16:48:48
Myslim ze v kategorii do 4000Kc/ks neni co resit.Lepsi prut nez SPRO Strategy Experience se za ty penize podle me neda sehnat,mozna jeste Bionic od Ultimate ,ale podle me je SPRO lepsi
NLordProtektor - Profil | Út 1.11.2005 16:43:04
Taky jsem se dival na ty sprocka vypadaji paradne mam od spro sumcarnu a disain i kvalita zpracovani za cenu je paradni.asi se po nich podivam.
NKendy - Profil | Ne 30.10.2005 18:43:11
Chytám na Chuby neměnil bych.12ft.2,75lb
NCarlos - Profil | Ne 30.10.2005 17:02:50
S Vojtou mohu jen souhlasit, chytám na SPRO Strategy Experience 3,60m/2,75-3Lbs a za nic bych neměnil.
NVojta | Ne 30.10.2005 9:28:49
Lord: Vlastním Spro Strategy Experimence, jsou to výborné pruty jak na zdolávání tak i daleké nahazování. Jsou konstruovány i pro použití šnůry. Mají nesmírně tenký blank u sedla navijáku 11mm. Další podrobnosti o tomto prutu najdeš na mých stránkách. Odkaz na ně mám v kartě.
NAdmin_cz - Profil | Ne 30.10.2005 6:40:22
Ja bych doporucil pruty od vietnamcu a mas celi set ani ne do 500KC a fakt drzi kup treba nayk z uhlikovych vlaken na burze poradne je prohledni jestli neni neco s lakem atd vijde te to levneji :D
Nejlepe
Fishing from Taiwan 3.6m
Ncarp team exil | So 29.10.2005 20:59:05
Ja bych ti doporucil trojdilne pruty od znacky spro(titanex)2,75lbl.Za 2005kc.Super tah pro rybu,dobry s naviaky shimano baituner 10000.
Nkarči - Profil | So 29.10.2005 16:44:15
V této cenové relaci bych ti doporučil např. anglické pruty Prologic XLNT Carp 3,00 lb (cca 4.000,-Kč) vlastní je kolega, výborný poměr mezi cenou a výkonem. Já vlastním pruty Warrior XT 2,75 lb, model 2005, oproti výše uvedeným nemají Fuji Sic očka a sedlo Fuji. Od Foxe jsou letos nové pruty Fox Ranger, nebo vyšší třída Fox Continental. U Shimana jsou v této cenové relaci Technia. Mimo Shimana více info na
www.carpfishing.de, dole odkaz na prodejce v ČR.
NJaro - Profil | So 29.10.2005 14:16:53
LP - internetových obchodov máš aj na tomto webe spústu. Určite si vyberieš čo potrebuješ, ak nie, tak to skús cez internetový vyhľadávač.
NLordProtektor - Profil | So 29.10.2005 13:53:37
daji se nekde sehnat u nas nebo treba po netu??
Nlukasek06 - Profil | So 29.10.2005 12:45:21
zkus Foxe Warior myslím že stojí kolem 2500,-jeden