- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Snowbee Zircon XS-P 10 10ft #7
Chtěl bych se zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti s tímto prutem případně značkou. Ze stránek výrobce jsem zjistil, se se má jednat o prut se špičkovou akcí, ale bohužel neznám prodejnu, kde by byl k vidění. Díky za odpověď
Autor diskuse: Pavel V - , 20.10.2005 muškaření - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
12 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NŠMIRGL | Po 24.10.2005 9:04:37
Miloš : ty neumíš házet "za roh" ? :-))) Tak to musíš ještě trénovat ! :-)))
NMiloš_speedloader | So 22.10.2005 0:22:51
Takže vlastně Snowbee for snoby.....do boku za tělo za roh - ufff, já vlastně neumím házet..
NPike | Čt 20.10.2005 16:57:24
Ve svych zacatcich se mi hazelo lip s tyckoidnimi pruty nez s hadicema. Mozna je to diky memu divnemu stylu, cert vic. Asi zalezi umu a stylu kazdeho soudruha
NAlan - Profil | Čt 20.10.2005 16:52:04
Holatko>No tak to ti cely zivot lhali. Prirovnani k Ferrari je napicu.
NHolátko Josef | Čt 20.10.2005 16:37:00
ŠMÍRGL> A mne vždycinky učili, že pomalý prut dává možnost si rozmyslet, co dělám špatně a nějakou chbičku mi tak odpustí, naproti tomu rychlý prut chce citlivé a rychlé ovládání a proto chybu neodpouští.
Bylo mi to přirovnáváno asi takto. Šlapej po plynu ve Ferari a zkus ho řídit a zkus šlapat po plynu ve škodovce, kde se jako začátečník rychleji vysekáš? - v mých řidičských začátcích byla i felicie rychlá ... :o)
Bylo mi to přirovnáváno asi takto. Šlapej po plynu ve Ferari a zkus ho řídit a zkus šlapat po plynu ve škodovce, kde se jako začátečník rychleji vysekáš? - v mých řidičských začátcích byla i felicie rychlá ... :o)
Nlax - Profil | Čt 20.10.2005 11:27:14
Mám tu 4 jako alda a mám ji jen dva měsíce. Pohodový měkčí proutek. Ale 10' v #7 si neumím ani představit.
NŠMIRGL | Čt 20.10.2005 9:51:07
Jó, ještě jsem chtěl dodat, že za ty prachy se to hodí, prut snese opravdu i drsnější zacházení, párkrát jsem se s ním zamotal do větví a vždy přežil. Díly jdou do sebe precizně a lehce. Jako druhý prut do "drsných podmínek" rozhodně doporučuji.
NŠMIRGL | Čt 20.10.2005 9:33:02
Mám ho v 6-ce. Je to celkem hezky zpracovaný proutek z kvalitních komponent, působí v té černé velmi decentně. Akce je opravdu "mid" - tedy v té 6-ce. Prut je pohodový lehký, velmi uživatelsky přítulný. Je však určen pro zkušené házeče, protože to opravdu není nějaký supr rychlík a provedení hodu musí být perfektně plynulé, nic nejde během zmršeného hodu dohonit. Pro "švihače" vzduchu (rychlá frekvence) totálně nepoužitelný, t.j pro začátečníka nevhodný - neodpouští chyby. Naopak velmi vhodný pro muškaře "anglického stylu" s plynulým, ladným vedením šňůry a prací ruky po celé provedení hodu. K číslování bych řekl, že třeba ta 6-ka je spíše vhodná na 5-kovou šňůru, tedy pokud člověk hází okolo 15 m a dále. Jinak zdolávání ryby je díky akce celého prutu komfortní, vymlaskl jsem na něj už i parmy nad 50 v proudu. Používám ho hlavně na pstruhy na zarostlých tocích, kde díky klidné akci s ním jdou provádět opravdu psí kusy - prohozy mezi větvemi, umístění na deset čísel či hod "za roh" když člověk za sebou nemá v prodloužení hodu místo a za tělem vedu šňůru jinam - do boku. Ovšem na otevřené a větší vody bude z hlediska celodenního chytání pohodlnější něco tvrdšího a rychlejšího. Na jejich stránkách se toho člověk moc nedočte - viz. http://www.snowbee.co.uk/rods2.htm#4
Živě na MRK.cz
↻
Diskutujte o rybaření
Kde to žije - muškaření
11:23NO muškách, umělých 34333
10:44NGalerie muškařských navijáků 595
ČtNMuskareni v Gronsku 2
SoNGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53128
. . . NPolsko, okolí Dunajce 2
. . . NBambusák a vyroba 785
. . . NPovídání JEN o vázání a muškách 22008
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 4
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 112
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
. . . NCzech Nymph – Krémový Blešivec s Fialovým Srdíčkem (Video) 24
. . . NKúp si svojho kormorána 2003
. . . NVelká honí malou 12
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: Do Moravy se vrátilo 3000 jeseterů malých
. . . NBleskovka: Rybáři porušují pravidla. Porybní na Plzeňsku hlídají i z lodě.
. . . NBleskovka: Energetika vs. divoká voda: Kdo má větší nárok na naše řeky?
. . . NBleskovka: V Nizozemsku pomáhají lidé rybám překonat vodohospodářské stavby pomocí "rybího zvonku"
. . . NBleskovka: Velké zlepšení čistoty vody má háček - řekami tečou tuny neviditelné špíny
. . . NBleskovka: Zákaz vstupu a rybolovu v revíru Dyje 13/1 - ohrožený orel
Akční nabídky
Delphin bunda CRUISER HeroZa 890 Kč
Softshellová bunda Delphin Cruiser Hero vás ideálně ochrání během chladnějších či větrných dnů. Díky svým vlastnostem a propracovanému designu se hodí nejen na ryby, ale také pro procházky přírodou či jiné volnočasové aktivity.
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













