Hejlov

Chlapi poraďte co za krmení na Hejlov.Už mnoho kolegů si tam vylámalo zuby a neudělali ani záběr.Včetně mě.Jakou taktiku zvolit,jaké koule atd...Díky za každé info a Váš názor
Kapr
Autor diskuse: kapr - Profil , 10.9.2005 kaprařina - nástrahy, návnady

vikicz - Profil | Po 24.5.2010 20:42:53

Zdravím Vas nebyl jste někdo letos na Hejlově??Jak jdou kapři..?

    perch2 - Profil | Út 4.5.2010 16:50:55

    kaprrrrr >> kapr - >> Zdravím..než spekulace, radši ti dám důkaz přímo od zdroje (J.T.)..přečti si srpnovýho kapra konkrétně článek " v přímém přenosu"...mluvím tam právě i o vnadění..

      TAV - Profil | Út 4.5.2010 15:34:13

      Kdo vůbec naposled chytil Matyho? Žije ještě vůbec :-))

        Fery - Profil | Út 4.5.2010 15:24:49

        jurasoft >> Jirka Šachl - 4.5.2010 15:18:15 >> to Hejlov neni..záleží tzeda kdy chceš jet..je pravda,že v květnu bejvá obsazenej,protože je to na Hejlově obecně nejlepší měsíc na kapry..jinak ale celej rok nebejvá plno..

          Fery - Profil | Út 4.5.2010 15:15:49

          jurasoft >> Jirka Šachl - 4.5.2010 14:10:32 >> napiš přímo na Jet fish..nikdo jinej ti neodpoví,jak je to s obsazeností..

            Rick - Profil | St 28.10.2009 19:19:36

            Neznam, nebyl a asi jen tak nebudu, nemam cas na takový ořišek :)

              vikicz - Profil | St 28.10.2009 19:17:22

              Rick >> ty znas Hejlov??chci si u JT zaplatit členství a chci tam jezdit..byl si tam ???

                Rick - Profil | St 28.10.2009 19:13:44

                Tak díky za vytahnuti toho to dotazu, krásně jsem se vzpominal na "kvalitní dikuze" s Honzasem a Ales, hoší kde jste ???

                  vikicz - Profil | St 28.10.2009 19:04:32

                  Nemate nekdo zkušenosti s místem č.3???díky za info...

                    Korda | St 14.9.2005 9:57:01

                    AlešV:Já se přidám,času mám taky dost:-)))

                      Kocháč | St 14.9.2005 9:56:36

                      Ales V, rick: Budete potřebovat hodně vaty na ostrahu ryb. A žádní 30 kg krasavci Vám nebudou tahat lidi s tou vatičkou.

                        Ales V. - Profil | St 14.9.2005 8:20:36

                        rick:kolik budem potřebovat??..:-)))))

                          rick - Profil | Út 13.9.2005 17:25:49

                          Aleše V. Uděláme se svůj Hejlov, čekáme 20 let a budeme tahat 30-ky jako o závod. Všechno se dá vyřesit, chce to jen čas a pr..... Já ma čas, ti dej pr...

                            Tonys - Profil | Út 13.9.2005 14:02:44

                            kapr: mám ještě pár drobných věcí,pokud mi "nefunguje" položená,přejdu na plavanou ( rohlík,chleba ) nad prokrmené místo,tak 40cm pod hladinu,nebo občas zaberou 2 pop-up kuličky na 60-100cm návazci ( podle hloubky )s olovem na dně

                              Ales V. - Profil | Út 13.9.2005 13:21:16

                              rick: malej závod by mě lákal:-)))) a Hejlov nebýt několika okolností taky.....

                                rick - Profil | Út 13.9.2005 13:16:16

                                Honzas, Ales V. souhlasim ale na tom 3 ha rybniku bylo trvale 4 až 10 prutu v vodě a to po dobu 10 let, 50 tydne v roce a hladová voda to nebylo. Myslim že občas absolutně vybočit s stereotypu muže prinést velky vysledky. Na hejlov což je relativně mlada voda už se toho náchytalo dost. Testeří měli za ukol propíchat ryby aby tolik nebralí méně zkušení lidém a tak rychle se neporanilí. To asi zafungovalo. Přece mylsim že velice rychle se tam nastivil stereotyp ktery je potřeba odkoukat a obejit. Možna bys jsme mohlí udělat malý závod?? Ani ne podporovat to nebudeme jen rejpám

                                  Honzas - Profil | Út 13.9.2005 12:42:14

                                  Rick : Všechno jsou to hypotézy, protože co platí pro jednu vodu neplatí pro druhou a co platí dnes nemusí platit za týden. Pro to, aby jsi při masivním krmení chytil 30% obsádky kaprů na 3 ha rybníčku museli být určité podmínky. Aby to fungovalo i na Hejlově, muselo by tam jezdit málo lidí, kteří navíc nebudou masivně krmit. Kapr napsal, že tam již min.1 x neuspěl a určitě zvolil svou osvedčenou taktiku s krmným kobercem, takže by měl zkusit pravý opak a být spokojený třeba s 1 záběrem za 2 dny, který bude znamenat slušnou rybu. Jsou i vody, kde se hejno kaprů nad kobercem návnady ani nezastaví, jen několik si sem tam zobne a jede dál, protože ví, že za rohem je další prostřený stůl.

                                    karelc - Profil | Út 13.9.2005 11:59:56

                                    Tonys: stejně je ale nejlepší ta otřepaná změna místa...

                                      Tonys | Út 13.9.2005 11:46:39

                                      Podle mne,by každý kdo někde "vyhoří" měl zkusit vše co se dá,pokud nefunguje taktika jedna zkusit jinou,prostě na danou lokalitu jezdit častěji, a postupně se z vodou seznámit a posléze se ukáže jakáže to taktika je více či méně úspěšná.Nejlepší zkušenost je vlastní zkušenost.Lovu ryb se věnuju od 3 let a pokud někdo sedí pasivně u vody a čeká na zázrak,je to špatně,vždy je co vylepšovat a zkoušet.

                                        Ales V. - Profil | Út 13.9.2005 11:29:32

                                        Korda,Šuli: máte to u mě:-)))
                                        Tonys: ok...já jsem v poho..ono co říkáš má hlavu a patu... ale jen někde....taky dokážu navařit barel kukuřice a řepky, když to má smysl....

                                          Korda | Út 13.9.2005 11:21:16

                                          Šuli:No chtěl jsem původně já,ale pustil jsem to Alešovi :-))

                                            Tonys | Út 13.9.2005 11:09:43

                                            Šuli/Korda/Ales V/ZN: 1.jsem zaregistrován jako Tony's ,2.úlovek Aleše je úctyhodný a gratuluji k němu 3.nejlepší bude posedět u vody než telefon.Souhlasíte ? Kdo chytá kapitální ryby je můj vzor,kdo je vrací vodě je ještě lepší. 4.neuznávám chat ,týdenní výprava s kýmkoli zkušeným udělá víc než dopisování si po internetu