- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Hejlov
Chlapi poraďte co za krmení na Hejlov.Už mnoho kolegů si tam vylámalo zuby a neudělali ani záběr.Včetně mě.Jakou taktiku zvolit,jaké koule atd...Díky za každé info a Váš názor
Kapr
Kapr
Autor diskuse: kapr - Profil , 10.9.2005 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
vikicz - Profil | Po 24.5.2010 20:42:53
Zdravím Vas nebyl jste někdo letos na Hejlově??Jak jdou kapři..?
perch2 - Profil | Út 4.5.2010 16:50:55
kaprrrrr >> kapr - >> Zdravím..než spekulace, radši ti dám důkaz přímo od zdroje (J.T.)..přečti si srpnovýho kapra konkrétně článek " v přímém přenosu"...mluvím tam právě i o vnadění..
Fery - Profil | Út 4.5.2010 15:24:49
jurasoft >> Jirka Šachl - 4.5.2010 15:18:15 >> to Hejlov neni..záleží tzeda kdy chceš jet..je pravda,že v květnu bejvá obsazenej,protože je to na Hejlově obecně nejlepší měsíc na kapry..jinak ale celej rok nebejvá plno..
Fery - Profil | Út 4.5.2010 15:15:49
jurasoft >> Jirka Šachl - 4.5.2010 14:10:32 >> napiš přímo na Jet fish..nikdo jinej ti neodpoví,jak je to s obsazeností..
Rick - Profil | St 28.10.2009 19:19:36
Neznam, nebyl a asi jen tak nebudu, nemam cas na takový ořišek :)
vikicz - Profil | St 28.10.2009 19:17:22
Rick >> ty znas Hejlov??chci si u JT zaplatit členství a chci tam jezdit..byl si tam ???
Rick - Profil | St 28.10.2009 19:13:44
Tak díky za vytahnuti toho to dotazu, krásně jsem se vzpominal na "kvalitní dikuze" s Honzasem a Ales, hoší kde jste ???
Kocháč | St 14.9.2005 9:56:36
Ales V, rick: Budete potřebovat hodně vaty na ostrahu ryb. A žádní 30 kg krasavci Vám nebudou tahat lidi s tou vatičkou.
rick - Profil | Út 13.9.2005 17:25:49
Aleše V. Uděláme se svůj Hejlov, čekáme 20 let a budeme tahat 30-ky jako o závod. Všechno se dá vyřesit, chce to jen čas a pr..... Já ma čas, ti dej pr...
Tonys - Profil | Út 13.9.2005 14:02:44
kapr: mám ještě pár drobných věcí,pokud mi "nefunguje" položená,přejdu na plavanou ( rohlík,chleba ) nad prokrmené místo,tak 40cm pod hladinu,nebo občas zaberou 2 pop-up kuličky na 60-100cm návazci ( podle hloubky )s olovem na dně
Ales V. - Profil | Út 13.9.2005 13:21:16
rick: malej závod by mě lákal:-)))) a Hejlov nebýt několika okolností taky.....
rick - Profil | Út 13.9.2005 13:16:16
Honzas, Ales V. souhlasim ale na tom 3 ha rybniku bylo trvale 4 až 10 prutu v vodě a to po dobu 10 let, 50 tydne v roce a hladová voda to nebylo. Myslim že občas absolutně vybočit s stereotypu muže prinést velky vysledky. Na hejlov což je relativně mlada voda už se toho náchytalo dost. Testeří měli za ukol propíchat ryby aby tolik nebralí méně zkušení lidém a tak rychle se neporanilí. To asi zafungovalo. Přece mylsim že velice rychle se tam nastivil stereotyp ktery je potřeba odkoukat a obejit. Možna bys jsme mohlí udělat malý závod?? Ani ne podporovat to nebudeme jen rejpám
Honzas - Profil | Út 13.9.2005 12:42:14
Rick : Všechno jsou to hypotézy, protože co platí pro jednu vodu neplatí pro druhou a co platí dnes nemusí platit za týden. Pro to, aby jsi při masivním krmení chytil 30% obsádky kaprů na 3 ha rybníčku museli být určité podmínky. Aby to fungovalo i na Hejlově, muselo by tam jezdit málo lidí, kteří navíc nebudou masivně krmit. Kapr napsal, že tam již min.1 x neuspěl a určitě zvolil svou osvedčenou taktiku s krmným kobercem, takže by měl zkusit pravý opak a být spokojený třeba s 1 záběrem za 2 dny, který bude znamenat slušnou rybu. Jsou i vody, kde se hejno kaprů nad kobercem návnady ani nezastaví, jen několik si sem tam zobne a jede dál, protože ví, že za rohem je další prostřený stůl.
Tonys | Út 13.9.2005 11:46:39
Podle mne,by každý kdo někde "vyhoří" měl zkusit vše co se dá,pokud nefunguje taktika jedna zkusit jinou,prostě na danou lokalitu jezdit častěji, a postupně se z vodou seznámit a posléze se ukáže jakáže to taktika je více či méně úspěšná.Nejlepší zkušenost je vlastní zkušenost.Lovu ryb se věnuju od 3 let a pokud někdo sedí pasivně u vody a čeká na zázrak,je to špatně,vždy je co vylepšovat a zkoušet.
Ales V. - Profil | Út 13.9.2005 11:29:32
Korda,Šuli: máte to u mě:-)))
Tonys: ok...já jsem v poho..ono co říkáš má hlavu a patu... ale jen někde....taky dokážu navařit barel kukuřice a řepky, když to má smysl....
Tonys: ok...já jsem v poho..ono co říkáš má hlavu a patu... ale jen někde....taky dokážu navařit barel kukuřice a řepky, když to má smysl....
Tonys | Út 13.9.2005 11:09:43
Šuli/Korda/Ales V/ZN: 1.jsem zaregistrován jako Tony's ,2.úlovek Aleše je úctyhodný a gratuluji k němu 3.nejlepší bude posedět u vody než telefon.Souhlasíte ? Kdo chytá kapitální ryby je můj vzor,kdo je vrací vodě je ještě lepší. 4.neuznávám chat ,týdenní výprava s kýmkoli zkušeným udělá víc než dopisování si po internetu
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtFanclub značky Shimano 16391
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeTrakker brolly 100 Ev 0
SoSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...












