DAIWA Infinity IF-X BRA nebo DAIWA Tournament Entoh

Kdyby nerozhodovaly penize, jaky navijak by jste si poridili ?

NLumír - Profil | Po 5.9.2005 10:38:04

Vašek Kaška: už se v tom babráš moc:)) Ve zkratce - kašli na baitrunner,vyber si mezi Shimanem a Daiwou. V cenové kategorii, o které se ti jedná už nějakou hrubou chybu při výběru navijáku neuděláš. 2x Infinity versus 3x Entoh? Nechápu co pořád řešíš, vždyť je to úplně jednoduchý:)
Vivacar má novou ředu Emblemu - Emblem Plus- Cena kolem 8000Kč(orientačně). Navijáky, mezi kterýma se rozhoduješ jsou o třídu výš.
Proboha, ty si hlavně neber k vodě víc druhů boilies. Nebo pak celý lov strávíš rozmýšlením, co navlečeš pod háček:))))

    NVašek Kaška - Profil | Po 5.9.2005 10:30:05

    Lumir: Ted zrovna patram co to ma vivacar za navijaky :-)
    max ten entohy pouziva uz 2 sezony tak myslim ze kdyby se mu podelali po kazde sezone tak by s nima uz nechytal, je to ale jen muj nazor :-)

      NLumír - Profil | Po 5.9.2005 10:26:22

      Vašek Kaška: nemůžeš čekat, že dostaneš na nějaký naviják jen kladné ohlasy. I kdyby byl sesbelepší. Seš přece na mrku...Nikdo, kdo Entohy má a chytá s nimi tu o nich nic špatného neřekl. Tím bych se řídil spíš, než teoretizováním lidí, kteří Entohy v životě neviděli..

        NVašek Kaška - Profil | Po 5.9.2005 10:24:09

        Milan b. (MB): JO diky na tech strankach uz jsem byl :-)

          NVašek Kaška - Profil | Po 5.9.2005 10:23:23

          Lumir: TO jo no ale bylo tu i dost protichudnych nazoru :-/ ale myslim ze jsou v poho :-)

            NLumír - Profil | Po 5.9.2005 10:19:57

            Když si tak prohlížím ty odkazy, líbí se mi Entohy čím dál víc...:))

              NMilan b. (MB) | Po 5.9.2005 10:19:24

              To VK a Lumir
              No hezke a ja ted cekam na vysledky, z te svoji :-)

                NMilan b. (MB) | Po 5.9.2005 10:17:43

                Ptal jsi se na nejake podrobnosti, jako civka navic v cene atd., tak tady se mi neco podarilo vystrachat:

                http://www.daiwasports.co.uk/proddetail.asp?prod=IFX5000BR&cat=44

                http://www.daiwasports.co.uk/proddetail.asp?prod=T4500E

                  NVašek Kaška - Profil | Po 5.9.2005 10:16:07

                  No ja mam zkousku zitra a ve ctvrtek :-/ to bude narez :-/

                    NLumír - Profil | Po 5.9.2005 10:13:25

                    Vašek:nic moc..:(( Ale mám teď volno,tak si trochu odpočinu. Razím na ryby, ale ještě nevím kam:))

                      NVašek Kaška - Profil | Po 5.9.2005 9:58:51

                      Lumir: Jak ti dopadla zkouska

                        NVašek Kaška - Profil | Po 5.9.2005 9:50:34

                        vivacar: Co ty mas za navijaky od daiwi ?

                          NLumír - Profil | Po 5.9.2005 9:48:41

                          vivacar: jenom tak pro upřesnění - Entoh je jednou z vlajkových lodí firmy Daiwa:))

                            Nvivacar | Po 5.9.2005 9:28:56

                            V.K. Osobne bych preferoval Daiwu,na tezkou kaprarinu sem nenasel opodstatneni pro pouziti baitruneru.Takze daiwa nebo shimanno!
                            Entoh bych nechal lezet v krame!

                              NMCH z OL - Profil | Ne 4.9.2005 20:30:50

                              Ahoj, zvolil bych Entoh a příští sezonu si je taky koupím.Vždycky jsem chtěl Infinity s BTR, ale příhoda od vody mě utvrdila v tom, že už BTR nechci.Dosud chytám s OKUMA Longbow a když se mi kapr rozjel na zadní volnoběžku a já v té jízdě překlapl, byl kapr i se 100 m vlasce v pr....Přední brzdu jsem měl taky povolenou, ale nějak se to prostě kouslo a vlasec nevydržel.Doteď mi je toho kapra líto, asi byl z těch větších.Jsou to sice OKUMy a stalo se mi to za sezonu pouze jednou, ale přesvědčilo mě to o tom, co je psáno i níže.Na přední brzdě se toho může pokazit daleko méně, než na BTR.Takže při chytání povolím jen přední, aby mi ryba neutekla i s prutem a pak zasekávám (zvedám) prut s rukou na cívce.Hned pak mám možnost brzdu povolit nebo dotáhnout.Za mě tedy jednoznačně Entoh.Je to špička mezi kaprovými navijáky.

                                N tulo - Profil | Ne 4.9.2005 20:07:28

                                Fox-Petr -a jak todle víš?

                                  NFox - Petr - Profil | Ne 4.9.2005 19:53:57

                                  Vašek Kaška:
                                  Nerad bych se někoho dotknul, ale Entoh je normální Korejská sračka,která nemá s Daiwou už nic společného.Po ročním aktivním chtání ji můžeš vyhodit a nebo celou zrepasovat jaké bude n´mít vůle.Infinity a staré Tournamenty jsou poslední navijáky made in Japan a to myslím svědčí o trochu jiné kvalitě použitých komponentů.Uvidíš za rok jak tady bude plný bazar Entochů a nikdo je nebude chtít.A možná ani né za rok.....

                                    NLumír - Profil | Ne 4.9.2005 19:39:31

                                    ahma: právě, že při jízdě s baitrunnerem bys měl správně napřed kapra zastavit, pak teprve vypnout baita. Jinak při přepnutí baitu v plné jízdě se strašně ničí "střeva" navijáku. Proto se taky baity častěji serou.
                                    Brždění kapra s navijákem s jednou brzdou je mnohem plynulejší a citlivější než při přepnutí baitu. Kamarád má Infinit a bait na nich vůbec nepoužívá - právě z tohoto důvodu...

                                      NPetr <´)))>< - Profil | Ne 4.9.2005 19:08:38

                                      ahma: takže při záseku točíš kličkou a pakliže je ten kapr rozjetej jak krává (směrem od tebe), tak o něj příjdeš, nebo utíkáš do vody i s prutem a zmateně povoluješ brzdu.

                                        Nahma - Profil | Ne 4.9.2005 18:43:46

                                        Tak pokud vim tak baitruner se vypne sam když zatočíš kličkou, ne? a přední brzdu si sešteluješ v předstihu. V tom je prave ta vyhoda, ne?