- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
DAIWA Infinity IF-X BRA nebo DAIWA Tournament Entoh
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NPepa P. - Profil | Čt 8.9.2005 8:13:54
Nmikdandy - Profil | Út 6.9.2005 17:00:59
NPvl - Profil | Út 6.9.2005 16:33:04
NVašek Kaška - Profil | Út 6.9.2005 14:08:23
rekl bych ze je to lepsi cena nez u vapenika :-)
Nmikdandy - Profil | Út 6.9.2005 13:54:39
Nzubr | Út 6.9.2005 11:38:54
NVašek Kaška - Profil | Út 6.9.2005 11:34:33
Nzubr | Út 6.9.2005 11:09:56
Nvasil | Út 6.9.2005 9:51:16
NHonza M - Profil | Út 6.9.2005 0:22:49
Nzubr | Po 5.9.2005 23:32:30
Nseeky - Profil | Po 5.9.2005 19:26:36
NVašek Kaška - Profil | Po 5.9.2005 14:29:38
NLumír - Profil | Po 5.9.2005 13:59:46
NMarcus - Profil | Po 5.9.2005 13:51:06
Njarda23 - Profil | Po 5.9.2005 13:43:45
NMarcus - Profil | Po 5.9.2005 13:36:32
Njarda23 - Profil | Po 5.9.2005 13:32:35
NVašek Kaška - Profil | Po 5.9.2005 13:27:34
NMarcus - Profil | Po 5.9.2005 12:47:04
NMarcus - Profil | Po 5.9.2005 12:06:10
NVašek Kaška - Profil | Po 5.9.2005 10:55:12
NLumír - Profil | Po 5.9.2005 10:38:04
Vivacar má novou ředu Emblemu - Emblem Plus- Cena kolem 8000Kč(orientačně). Navijáky, mezi kterýma se rozhoduješ jsou o třídu výš.
Proboha, ty si hlavně neber k vodě víc druhů boilies. Nebo pak celý lov strávíš rozmýšlením, co navlečeš pod háček:))))
NVašek Kaška - Profil | Po 5.9.2005 10:30:05
max ten entohy pouziva uz 2 sezony tak myslim ze kdyby se mu podelali po kazde sezone tak by s nima uz nechytal, je to ale jen muj nazor :-)
NLumír - Profil | Po 5.9.2005 10:26:22
NVašek Kaška - Profil | Po 5.9.2005 10:24:09
NVašek Kaška - Profil | Po 5.9.2005 10:23:23
NLumír - Profil | Po 5.9.2005 10:19:57
NMilan b. (MB) | Po 5.9.2005 10:19:24
No hezke a ja ted cekam na vysledky, z te svoji :-)
NMilan b. (MB) | Po 5.9.2005 10:17:43
http://www.daiwasports.co.uk/proddetail.asp?prod=I
http://www.daiwasports.co.uk/proddetail.asp?prod=T
NVašek Kaška - Profil | Po 5.9.2005 10:16:07
NLumír - Profil | Po 5.9.2005 10:13:25
NLumír - Profil | Po 5.9.2005 9:48:41
Nvivacar | Po 5.9.2005 9:28:56
Entoh bych nechal lezet v krame!
NMCH z OL - Profil | Ne 4.9.2005 20:30:50
NFox - Petr - Profil | Ne 4.9.2005 19:53:57
Nerad bych se někoho dotknul, ale Entoh je normální Korejská sračka,která nemá s Daiwou už nic společného.Po ročním aktivním chtání ji můžeš vyhodit a nebo celou zrepasovat jaké bude n´mít vůle.Infinity a staré Tournamenty jsou poslední navijáky made in Japan a to myslím svědčí o trochu jiné kvalitě použitých komponentů.Uvidíš za rok jak tady bude plný bazar Entochů a nikdo je nebude chtít.A možná ani né za rok.....
NLumír - Profil | Ne 4.9.2005 19:39:31
Brždění kapra s navijákem s jednou brzdou je mnohem plynulejší a citlivější než při přepnutí baitu. Kamarád má Infinit a bait na nich vůbec nepoužívá - právě z tohoto důvodu...
NPetr <´)))>< - Profil | Ne 4.9.2005 19:08:38
Nahma - Profil | Ne 4.9.2005 18:43:46
NSeeky - Profil | Ne 4.9.2005 15:25:19
NVašek Kaška - Profil | Ne 4.9.2005 14:46:01
NPetr <´)))>< - Profil | Ne 4.9.2005 14:17:36
BRA mají jednu výhodu ale také nevýhodu. Výhoda je v tom, že po nahození/zavežení položíš prut do stojanu a jen odklopíš jednu páčku (nemusíš si nijak hrát s přední brzdou). Ovšem při záseku musíš onu páčku překlopit do původní polohy a potom rychle doštelovat přední brzdu na vzniklou situaci (bez BRA rovnou šteluješ přední brzdu).
NVašek Kaška - Profil | Ne 4.9.2005 13:44:03
NMilan b. (MB) | Ne 4.9.2005 13:37:45
Pokud ti nezalezi na penezich, rozhodni se podle toho, jak moc sis na ne zvykl, jak moc ti bude chybet bait, a pripadne jak moc vyuzijes treti stejny navijak ( ono prece mit jeden v zasobe neni nekdy na skodu ). Rozhodni se podle toho jak je vyuzijes. Botu neudelas ani s jednim.
NVašek Kaška - Profil | Ne 4.9.2005 13:19:34
NVašek Kaška - Profil | Ne 4.9.2005 13:09:34
NCARP-PRO | Ne 4.9.2005 13:09:13
NVašek Kaška - Profil | Ne 4.9.2005 13:07:54
NLumír - Profil | Ne 4.9.2005 13:07:33
NVašek Kaška - Profil | Ne 4.9.2005 13:03:49
NLumír - Profil | Ne 4.9.2005 12:43:53
Entohy jsem viděl. Jak je starý Tournament super stroj, který přeskočil dobu hodně dopředu, tak tohle už je opravdu dokonalý. Na fotce jsou 4 Entohy Maxe Nollerta - fotil jsem je ve Vídni na Carp Show
NVašek Kaška - Profil | Ne 4.9.2005 11:21:06
Ja koukam spis sem, koukal jsem i nas stranky maxe nollerta ten je tam ma dore nafoceny :-)
Nrangemaster - Profil | Ne 4.9.2005 11:14:35
NVašek Kaška - Profil | Ne 4.9.2005 11:09:49
Nrangemaster - Profil | Ne 4.9.2005 10:55:54
Ale ty toury jsou fakt perfektní...
NVašek Kaška - Profil | Ne 4.9.2005 10:52:55
Nrangemaster - Profil | Ne 4.9.2005 10:40:45
Myslím, že Daiwa a Shimano jsou na absolutním vrcholu a jsou prakticky stejně kvalitní, takže u mě by rozhodovala cena.
Kde to žije - kaprařina
17:06NATTs hlásiče a ATTx příposlech 541
16:55NKrátkodobá kaprařina x 9920
16:33NFanclub značky Shimano 16391
16:29NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
8:22NLabe fishing store 19
8:02NOhře, úlovky, nástraha 1054
6:04NKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme cestovku
CK ALBA tour s.r.o.
Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových...

















