- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Osobák na boilies
Zdárek kuličkáři. Jakej ve váš NEJMENŠÍ úlovek na kuličku? Normálně bych se snad ani neptal, ale protože jsem už asi tak 2x vytahnul na kuličku 20mm rybky do 20cm(regulérně chycené - ne podseknuté), tak se chci vás ostatních zeptat jestli máte stejné zkušenosti(případně i konkrétní foto rekordu :-D).
Autor diskuse: Groow - , 1.9.2005 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
28 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nstrejka - Profil | St 7.9.2005 10:09:19
Lenochod: bravo, uzasne foto, tehle zpusob je jeste mnohem lepsi nez natahovaci Saxaniny pazoury, kdybys napsal, ze ten karas ma 70 a ta sumci koule 10cm, taky by se tomu dalo verit :-))
NLenochod - Profil | Út 6.9.2005 19:15:18
Taky jednu přidám. karas asi 25cm, koule 35mm. Maďarsko 2 roky zpátky, na fotce kámoš Pepa.
NMartin | Út 6.9.2005 14:40:15
to Groow: přesně tak. Už jsem nad tím přemýšlel. Stává se mi, že při stejném druhu koule a rozdíl jen ve velikosti chytám větší ryby na mini -18mm a pokud dám 30mm a třeba i dvě tak dojde mimino. Co si o tom myslet???:-)))))Prostě jednou jsou nenažraní a jednou zase jen tak pozobou:-)))
NGroow | Út 6.9.2005 9:35:07
Martin > To byl takovej forek. Jinak ja chytam tak 90% na koule 20mm. V zásobě mám i pár 30mm koulí, ale 40 kuli jsem nikdy nepoužil. Ale jak koukám, tak boilie selektivita je hned tatam :-)
NMartin | Út 6.9.2005 8:04:44
To Groow: máš pravdu často na to nechytám. Jen tehda šli jen menší kapři asi do 5 kil a tak jsem něco musel vymyslet a dopadlo to takhle:-). Na dvě 20mm brali kapři tak do 50cm a potom ale došla na jednu 9kg.
Nsake | Po 5.9.2005 14:42:58
Groow, tak to bolo dobre :o)))))))), ja mam zase tiez skusenost: 22mm gula a karas cca 15 cm, bol to padak ako hrom :o))
NMartin | Po 5.9.2005 8:20:47
Tohle se přihodilo loni na jedné svazovce. Na 40mm boilí to vzal asi 18-20cm kapřík. Myslel jsem si, že konečně pořádný kapr a ono tohle:-)))))parkrát to potáhlo, mírný padák, a celkem statečná špona. Znáte to nahodítenahodíte 40mm a po záběru hlásíte kapra jako tele a von to špunt.
Ncico | Ne 4.9.2005 21:38:26
no nieco zaujimave sa nam podarilo na ruzinej tri dvacinky zasebou a zrali to tam 35cm kapriky do rana sme aspon dvoch proste sa precumlali k haciku aspon to bola nasa uvaha
NRybka | So 3.9.2005 8:26:44
Na broskynu od lastie 20mm kaprík mal tak asi 30 cm.Chytal som na okraji tráv a ked prisiel záber skoro som prisiel o prut atk to zobral.Sranda bola v tom ze ked som sekal bol uz v trávach a ked som sekol mal som pocit ze to je osobák a tak v apsolutnej prietrzi mracien som donútil partaka skocit somnou do clna íst ho zdolat.Az ked sa chumac rozisiel a tento obor s neho vypadol sme sa úplne premoceny zacali smiat.No aj tak mali s nás najväcsiu sou nase polovycky valajúce sa na posteliach v stanoch.
N Aleš Polívka - Profil | Pá 2.9.2005 14:28:40
nebylo to na ,,kuličku" ale přesto:4/0 trojhák balík rousnic,podvodní splávek 20gr,100 gr.olovo,kapřík 34cm,celej trojhák v tlamě,normálně s tim popojel,vyháčkování nerozchodil(jeden hrot mu prolez tesně ned okem ven)
NPan Slamáček | Čt 1.9.2005 14:00:11
Groow> jiste, dokonce mam kulickarsky prut doma, ale uz se mi vali v koute asi pet let
NGroow | Čt 1.9.2005 13:35:55
Pan Slamáček > Neříkej, že jsi snad chytal na kuličku 8-). Nebo to teplo udělalo svoje :-D
NMatesJ - Profil | Čt 1.9.2005 13:08:12
Ja minulej tyden vytahl asi 7 ks cejnu kolem 35cm na boilie 24mm,ale bylo to asi kvuli tomu ze davam do PVa csl pelety a cejn omylem nasaje hacek bez boilie spoulu s peletama
NTomáš Holec - Profil | Čt 1.9.2005 11:33:39
Na boilie či pelety (16-22) mám též několik menších kaprů, cejnů, karasů, plotic či perlínů. Jednou jsem měl období, že všichni okolo tahali na boilie větší kapry a já tahal tyhle čudly. A to jsme chytali na stejné boilie a stejnou velikost. A boilie občas vytáhnu ve tvaru krychličky, ne kuličky - jak do toho drbou.
Nsnipe | Čt 1.9.2005 9:53:22
Na čtyři 18-ky za sebou kapřík tak 18cm. Bylo to dva roky nazpět na D7. Zkusím někde vyštrachat fotku...
NGroow | Čt 1.9.2005 9:47:23
Od včera mám svůj down record. Byl to karsek právě na kouli o pr. 20mm. Neměřil jsem ho, ale mohl mít tak 15čísel.
NMiras - Profil | Čt 1.9.2005 9:33:35
Taky jeden super úlovek. To co so houpá za ním je 20mm peleta.
Ncarlos - Profil | Čt 1.9.2005 7:45:51
na kouli 18mm jsem chytil 11cm hrouzka ! :) Nebyl chycen za hubu ale měl prošitou celou hlavu. Chtěl jsem uplatnit metodu "chyť a pusť" ale on nějak už nejevil zájem a nerozchodil to.
Nedavno na Hodkově na 14mm boilie okoun asi 15cm za hubu. Swinger lítal jak pominutý.
Nedavno na Hodkově na 14mm boilie okoun asi 15cm za hubu. Swinger lítal jak pominutý.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...












