- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Horní hranice počtu ponechaných ušlechtilých ryb
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMiloš_diakritický | Út 23.8.2005 14:42:41
Jen jsem ti odpověděl na otázku ! :-))
A ty jsi otočil debatu o 180 stupňů...
NZN - Profil | Út 23.8.2005 14:40:53
já vidím ty vlaštovky spíš poslední. S dobrou vůlí to ale nemyslíš vážně, že?
NMilky | Út 23.8.2005 14:40:49
Jasně, relita je jen jedna, ale úhlů pohledu může být více, záleží s jaké strany sluníčka stojíš!
NPan Slamáček | Út 23.8.2005 14:38:22
NZN - Profil | Út 23.8.2005 14:38:14
Nikdy jsem nikde neřekl ani nanapsal, že je něco jen černo-bílé. Realita je však jen jedna.
Nšeptal - Profil | Út 23.8.2005 14:35:34
NZN - Profil | Út 23.8.2005 14:34:50
to není vyhrožování, to je reálný socialismus. Nemají co žrát. Na tebe jsem to až tak nemyslel.Ty nebreč nad pražákama, začni makat a vypal jim rybník.
NMilky | Út 23.8.2005 14:33:26
To máme díky daním na hrbu fšichni! Ale máš možnost výběru, když by se ti to nelíbilo, můžeš jít jinam. :))
Každý se staráme jak umíme. Se zlatou lžičkou se musíš umět narodit, nebo si jí musíš umět .....
NMilky | Út 23.8.2005 14:30:20
Jasně, to já taky. Ale jsou věci, které mi vadí a které bych rád ¨změnil. Nedokážu se tvářit, že něco jen jen černé a jen bílé. Chápeš?
NMiloš_diakritický | Út 23.8.2005 14:28:54
OK, necháme díry dírama...
Osobně za svoje názory hejbu zadkem směrem co nejdál na sever od českých zkaprovatělých revírů. Jiný pohyb ve smyslu maření času na nějakých pofiderních schůzích nepřichází v úvahu..musím makat, abych uživil rodinu, sebe, dotace půlky JZD a ještě 4 důchodce plus bandu cikánů a autobus bezefektních přivandrovalců...
NZN - Profil | Út 23.8.2005 14:27:49
čekal, nečekal, žiju v reálným světě dnes a nehodlám pořád řešit, jak by bylo, kdyby bylo. Chci se mít dobře teď a podle toho se starám. Na tlustou čáru kašlu, je mi to fuk. Jsem rád, že už nežiju za bolševika a nehodlám si na svůj život ztěžovat a brečet nad vlastní neschopností. Mám se mnohem lépe, jak dřív, vlastním přičiněním.
NPike | Út 23.8.2005 14:26:02
NNOVAS | Út 23.8.2005 14:23:44
NMilky | Út 23.8.2005 14:21:35
Já si myslím, že je jedno, kdo z jaký díry pocházíme, ale jde o to, jestli nám stávající stav vyhovuje a jak bychom si představovali to, jak by to mělo vypadat. Další otázkou je, jestli jsme schopni za svoje názory hnout zadkem nebo ne. Co myslíš?
NPan Slamáček | Út 23.8.2005 14:21:33
Pike> tve obavy jsou na miste a muzes si byt jisty ze mit prachy tak nevidim duvod proc bych mel na svoji vodu poustet nejakeho cizaka! na druhou stranu da se predpokladat ze drtiva vetsina vod by byla pristupna, ovsem tady se nabizi otazka? o jake vody bude zajem? o pstruhove? ano o akvarka na kapry? ano a co ostatni druhy ryb? bude napriklad zajem o reku jako je napr. chrudimka pod chrudimi, nebo cidlina? kdo tam pak bude dosazovat ryby? tam dost tezko postavis hospodareni na belicich, mozna ze jo, ale tomu ja neverim! zajiste vis ze se tu a tam stane nejaka ta havarie a mas vytraveny usek! kdo se o nej postara? zivorici svaz? nebude mit penize! stat? vydaje navic? tak kdo tedy. obce? stejny pripad jako stat! no vidim tu privatizaci opravdu ruzove! :-(
NPike | Út 23.8.2005 14:21:29
Xaxap: uz te fakt prestavam brat vazne, pokud jsi chtel svymi prispevky nekomu neco vysvetlit, tak takovym zpusobem to nepujde. Pokud to melo byt neco jineho, tak to je jina kava.
NZN - Profil | Út 23.8.2005 14:20:29
do prdele (pardon), co to meleš o Pražácích? Já jsem z VK a rozhodně nemám pocit méněcenosti. Chceš mi říct, že máš zastydlý spalničky jak NOVAS ?
NMiloš_diakritický | Út 23.8.2005 14:18:18
nevím na co jsi přišel, nicméně nejsem pražák, jsem naplavenina, pocházím ze Šumavy ze stejné díry, jako Novas nebo možná i Ty...
Kromě toho, já si nezačal...Nicméně, v některých případech je možno uvažovat i v optice, kterou jsi zde vyfokusoval....
NMilky | Út 23.8.2005 14:17:53
... a co je nyní za tak velký rozdíl? Stejně volíš bolševiky a dokonce si můžeš vybrat v jaký straně! Tlustou ráru za minulostí niokdo neudělal a tak se to tu jen kupí furt na jdnu hromadu. To, že tu jsou západní řetězce z nás ještě nedělá kapitalistickou společnost. Ale čekal jsem od tebe víc než jen povrchní plácnutí do vody :)))
Kde to žije - všechna témata
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











