- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Horní hranice počtu ponechaných ušlechtilých ryb
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NLubka | Po 22.8.2005 17:23:11
NPan Slamáček | Po 22.8.2005 17:16:41
dale se s tebou odmitam bavit! nesdelil si nic o co by jsi se mohl oprit! nic proc bych mel zacit vitat tebou prosazovanou privatizaci, jen obecne polopravdy! navic pokud mne neberes za sobe rovneho, tak se nade mne povysujes a to je pro mne nepripustne! jakoby jsi se nedival na Mrazika!
NPike | Po 22.8.2005 17:08:55
Je to nepekne napadani a opakujes ho hodne casto a i vuci jinym lidem, kdy je urazis - napr. ruzne titulovani Hrajiho atd. Kdyz se od tohoto oprostis, tak nereknu ani slovo. Jen se mi to nelibi
NPike | Po 22.8.2005 17:06:08
Privatizace svazu se nebojim kvuli tomu, ze budou nektere reviry drazsi atd, pri me frekvenci dochazek se to u mne nijak vyrazne neprojevi.
Priznam se, ze mi vyhovuje soucasny model, kdy si na jednui povolenku muzu zajet kamkoliv. Nebere to na jedne vode,muzu sednout jet na druhou a bez zbytecneho papirovani chytat. Nemusim zjistovat, kde se povolenky prodavaji atd. Vse mam v jednom soupisu reviru. Ja k vode nejezdim za obr rybama, ty nechytam ani v cizine, ale pro klid atd. Kdyby mi svaz nabidl kvalitni profi straz, ktera dusledne kontroluje vody, lepsi politku nasadby ryb atd, tak jsem plne spokojen. Zminil jsi Policku jako soukromy a dobre fungujici revir. Treba mi se tadle voda nelibi a takto jiste dopadne plno vod. Tudle jsem byl na malem potoku, krasne jsem si zachytal potocaky a bilou rybu a byl jsem spokojen. Po rozpadu svazu se bude o tyto reviry starat kdo?
Z vyse uvedeneho lze poznat, je u mne asi neni hlavni motiv to, aby rybarina zustala vselidovou zabavou za babku nebo abych dal mohl brakovat zadarmo nase vody. Berte to tak, ze podobny nazor muzou mit i ostatni.
Jinak na rovinu reknu, ze jsem liny a ze si nic dal hledat nebudu.
NXAXAP - Profil | Po 22.8.2005 17:04:34
NPan Slamáček | Po 22.8.2005 16:42:43
NXAXAP - Profil | Po 22.8.2005 16:12:27
A lenost jsem zminoval v souvislosti se Slamackem. On vsechny doposud publikovane argumenty pro zavedeni trhu cetl, mnoho argumentaci i s jejimi zavery zna, ale presto je lenivy si na ne vzpomenout. Jeho problem tkvi ovsem nekde jinde a ja poradne nevim kde. Jeste pred nedavnou dobou to byl zakriknuty kluk, ve spolecnosti nebyl, nevedel o muskareni nic. Ted se rozjel jak splaseny vlak, nevi kde je slusnost ani hranice komunikace s temi, co ho to ucili. Ted si tady zkousi dokazovat svou pozici shazovanim nazoru, aniz by u toho myslel nebo o tom neco vedel. Proc to dela se muzu jen domnivat. Nicmene jsem se rozhodl vsechny podobne "rychlokvasky" klepat v takovychto pripadech po prstech. A ma to jednu vyhodu i pro me, nuti me to stale studovat a byt pripraven. Jenom me vadi, kdyz se do diskuse zapoji nekdo, kdo je otevren, pripraven, a diskusi pak s prminutim nekdo kurvi hospodskymi slinty. S tim se ale na otevrenem internetovem mediu proste clovek musi smirit.
NZN - Profil | Po 22.8.2005 16:02:33
no bodejď bys nebyl spokojený, za ty prachy. Starý Řím, chléb a hry. Lidi aspoň drží hubu. Já bych ještě zakázal prodávat knížky, lidi potom moc čtou a moc ví a do všeho kecaj. A že nám auto nejede, nebo jede špatně, nevadí, budeme předstírat, že jede normálně.
NMiloš_diakritický | Po 22.8.2005 15:56:08
NHonzys(R) - Profil | Po 22.8.2005 15:47:09
Mimochodem: na jedné straně uvádíš příklady, které podle tebe dobře fungují, na straně druhé ti to nestačí, abys uspokojil klientelu. Tomu nějak nerozumím, protože samostatně hospodařících rybářských organizací je v Česku docela dost. A že by nechtěli vydělávat, když jim klienty dotáhneš? Nevěřím. Opravdu to máš velice obtížné dostat se k povolence, je to prostě blázinec, neprodávaj se v trafikách ani u benzinek. Ale tento přístup se dá změnit systémově a ne destruktivně. Nebudu se vykecávat, můj dojem je ten, že cíttíš prachy a jdeš po nich jak slepice po flusu. To je celý, zbytek jsou jenom kecy. Až mi popíšeš systém rakouských vod, švédských vod a z nich vypíchneš proč je Traum nebo Hajasrola atraktivní, a jak je to na tom zbytku, můžem v diskusi pokročit dál. Zatím jenom klapky na očích a frontální útok.
NPan Slamáček | Po 22.8.2005 15:45:08
jinak vec kde jde o zive tvory neni neco co by se melo zkouset! :-(
NPan Slamáček | Po 22.8.2005 15:40:50
Nstrejka - Profil | Po 22.8.2005 15:40:13
taky mam mirnou obavu z rozbiti Svazu a toho prviho kroku do neznama, na druhou stranu si myslim, jesli by to nebylo lepsi nez soucasny stav, muzem si krasne rikat jak a co by slo delat ve Svazu lepe, ale ono se to nedela a mam vaznou pochybnost o tom, ze se to kdy delat zacne, ja ani ty to delat nebudeme a svazaci sami k tomu nemaji zadnou motivaci, ja bych to proste pod prisnym dohledem statu jako vlastnika zkusil...
NPan Slamáček | Po 22.8.2005 15:39:52
NZN - Profil | Po 22.8.2005 15:37:26
je to na dlouhé diskuze. Nejde mi o divoké privatizace, jen bych se chtěl dožít soutěže mezi jednotlivými subjekty o to, kde rybář utratí své prachy.. Vydělali by jsme na tom všichni. Proberem na horní terase mezi 23 a 24 hodinou.
NPan Slamáček | Po 22.8.2005 15:26:17
NXAXAP - Profil | Po 22.8.2005 15:24:14
A s argumentem s cizinci sis opet paradne nabehl. Doslova kazdemu vysvetluju ten blazinec, jak se slozite dostat k povolence, proc si nemuzou vybrat z ruznych urovni, nesmysly s rozdelenim vod na P a MP atd atd.
A jinak, mas pravdu, ze ted ti tady verejne natiram hubu, ale to jen proto, ze se furt tvrdohlave poustis do bojovne diskuse a vis o tom malo. A protoze si pamatuju, jak jsi byl jeste pred par lety vnimavy klucik, bez techhle zbytecnejch kecu. Ja ti Jirko taky nerikam, ze ses chytrej jak radio u veci, o ktere se zajimas a ja o nich vim pramalo. A tak by to melo u dospelych lidi podle meho skromneho nazoru chodit.
Nrybomil | Po 22.8.2005 15:15:16
Kde to žije - všechna témata
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
17:29NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 45
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












