- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Horní hranice počtu ponechaných ušlechtilých ryb
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMiloš_diakritický | Út 23.8.2005 15:18:20
myslíš jako škody na pobřežní vegetaci, rozbité kanoe, utopené vydry a kormorány nebo co ???
NXAXAP - Profil | Út 23.8.2005 15:15:49
NXAXAP - Profil | Út 23.8.2005 15:12:17
NMiloš_diakritický | Út 23.8.2005 15:11:00
ufff, to jsem si oddechl !!!
Jenže, a to je asi to, o co tu jde třeba Xaxapovi nebo mně....o P vodu, tekoucí vodu, bez laminátu, stanového plátna a ahojhulákání, plnou ryb 40-50 +-, kde se dá v pohodě zaparkovat, koupit si gáblík, dřepnout si na lavičku, zapálit si dýmku, dát si chlazený pivko....
NZN - Profil | Út 23.8.2005 15:09:59
není to horší, není to totiž nijak. Neexistují. S těma MP to ostatně taky není nadvakrát. Vem si jen obyčejný poměr. To není konkurence, ale sranda.
NPike | Út 23.8.2005 15:07:57
NMichal | Út 23.8.2005 15:02:15
Nxycht | Út 23.8.2005 15:01:19
Nxycht | Út 23.8.2005 14:59:34
Nxycht | Út 23.8.2005 14:58:26
NPan Slamáček | Út 23.8.2005 14:58:06
NMiloš_diakritický | Út 23.8.2005 14:53:20
hele, když jsem naposledy odevzdával P povolenku, měl jsem na ní nějakých 10 docházek. Na MP jsem byl letos cca 15 krát ?? Ročně jsem projezdil v benzínu lítáním po fullsvazových revírech nějakých 30-40 tisíc, většinou s výsledkem tristním, takže současný stav je mi u prdele...
Mimochodem, Passat je pořád lepší než Fóbie...
NXAXAP - Profil | Út 23.8.2005 14:51:25
Apropos, jinak mi vubec nevadi, kdyz nekdo napadne jinym nazorem stezejni body "privatizacniho programu". Ale opravdu to chce priupravu a myslet do dusledku a v zavislosti na dalsich vecech. To co se tady objevuje jsou opravdu mnohdy hospodske slinty.
Nstrejka - Profil | Út 23.8.2005 14:50:57
o reviry, o ktere nebude zajem bych se pri trose rozumu na strane vlastnika az tak nebal, stat by mel za pronajem atraktivnich reviru kasirovat, tedy by mel penize na dotace, jez by hospodareni na neatraktivni revirech zatraktivnili, ale to uz jsou jen spekulace, jak by kdyby, pravni ramec pro takovou vec by se musel nejspis postavit zgruntu znova, koneckoncu nikdo nerika vzit Svazu reviry, ale nechat Svaz, aby se o reviry uchazel v konkurencnim prostredi, aby nabidl lepsi podminky (nejen financni) nez ostatni uchazeci...
NPan Slamáček | Út 23.8.2005 14:49:31
NMichal | Út 23.8.2005 14:47:58
Osobně bych si taky zaplatil dražší povolenku na 1 vodu, kde bude fůra potočáků, lipanů, sem tam duhák apod., ale přiznávám, že mi svým způsobem taky vyhovuje současný stav, kdy za jedny peníze mohu na více vod, na druhou stranu tam někdy nejsou ryby :-))
NZN - Profil | Út 23.8.2005 14:47:18
bezmála dvacet let se sám starám o sebe, rodinu a několik kamarádů. Máš pocit, že se na věci mohu dívat z různých míst pohledu a na které straně sluníčka stojím? Pro mě je úhel pohledu a strana na které stojím většinou jen jedna dobrá. Pokud se stane( cež se stane) že jsem zvolil špatně, jsem v pr...i i s úhly pohledu a stojí mě to MOJE peníze, ne daňových poplatníků. Takže, na alibismus si nehraju, ani náhodou. Jedná se většinou jen o moji blbost. Na úhly pohledu proto nutně kašlu. Nemohu si je dovolit.
Kde to žije - všechna témata
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:40NRybáři vs ochránci přirody 83
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











