Boilies dělo

Čauky všem. Mám na vás takovej dotázek. Nevíte kde by se dalo sehnat v ČR boilies dělo? Dík
Autor diskuse: groow - , 14.7.2005 kaprařina - náčiní, doplňky

NMichal | Čt 14.7.2005 15:04:43

groow: Jo, jenomže tohle je speciální technika na zakrmování na Kaspickém moři, u nás nepovolená :-))

    NMichal | Čt 14.7.2005 15:03:37

    Slamák: Jsem v klidu, Miloš mě ubezpečil, že se není čeho bát. Apropo, kuličkáři prozatím vymysleli dělo na bojlíz, dostřel 130 m, takže si stoupneš na čáru 131 m a jsi v klidu ne ? :-)) Navíc to foukaj pumpičkama, se nemusíš ani namáhat, udřou se sami ! :-))

      Ngroow | Čt 14.7.2005 15:02:33

      Tady máte taky kuličkáře jak zakrmujou :-D

      Slamáček > Jáké mají hmyzáci brnění?

        NPan Slamáček | Čt 14.7.2005 14:58:52

        Michal> hele jen se neutesuj, vis jak ve valce jde vyvoj rychle dopredu. nase zbrane musime vic tajit, nebo je protivnik okopiruje. sami na nic neprijdou, toho se nebojim! :-)

          NMichal | Čt 14.7.2005 14:55:23

          brach: že se nestydíš takto klamat své spolubojovníky ! :-))

          Slamák: Neměj strach, to není na boilí, to je moderní technika hmyzáků používaná proti kuličkářům a Brach ji jenom okopíroval ze stránky, kterou dal do Muškařiny Miloš, asi ve snaze alespoň morálně, když už nic jiného, podpořit své soukmenovce :-))

            NPan Slamáček | Čt 14.7.2005 14:44:17

            brachu tobychom asi jen tezko rozdychali :-) tolik nas preci jen neni a nase brneni by asi nepomhlo :-) na jakem principu to funguje?

              Nhraji - Profil | Čt 14.7.2005 14:33:23

              carlos: OK, tuhle stránku znám, němčina mi nevadí, podívám se tam, díky a měj se.

                Ncarlos - Profil | Čt 14.7.2005 14:32:20

                hraji - ® : všechno je na http://www.spro.nl/DE/default.asp v němčině nebo holandštině. Shodují se většinou názvy a určitě čísla zboží. Ne všechno se sem ale vozí.

                  Nbrach - Profil | Čt 14.7.2005 14:31:42

                  Už je i samopal na 160kuliček bojlí za minutu...:-)

                    Nhraji - Profil | Čt 14.7.2005 14:29:38

                    carlos: to chápu, ještě dotaz, dá se na některé ty věci z ceníku kouknout na netu? Jak jsem to tak prošel, určitě bych si něco vybral

                      Ncarlos - Profil | Čt 14.7.2005 14:26:01

                      Zatím nevím, jedu na dvoje 40hodinový kaprový závody a ty druhý jsou týden před srazem. Manželka by se asi zvencla, že nejsem žádný víkend doma.

                        Nhraji - Profil | Čt 14.7.2005 14:21:31

                        carlos: díky, mě končí bohužel příspěvky, takže někdy příště pokecáme, plánuješ navštívit sraz?

                          Ncarlos - Profil | Čt 14.7.2005 14:12:14

                          hraji - ® : máš na mailu ceník, sem to nepatří. Ceny jsou pro známé a registrované na MRKu.

                            Nhraji - Profil | Čt 14.7.2005 14:04:38

                            carlos: ty ceny, které jsi psal v otázce na Ryobi jsou platné obecně nebo jen pro někoho?

                              Ncarlos - Profil | Čt 14.7.2005 13:54:51

                              hraji - ® : skvělá kombinace, já to tak mám (měl) taky.

                                Nhraji - Profil | Čt 14.7.2005 13:52:51

                                carlos: neboj, není to žádná rychlovka, nepotřebuji ho teď hned a musím našetřit. asi ho doplním nějakým RedArc.

                                  Ncarlos - Profil | Čt 14.7.2005 13:49:02

                                  hraji - ® : tak to musíš říct s předstihem, tady ve skladu není nic a teď se je chystám objednat.

                                    Nhraji - Profil | Čt 14.7.2005 13:42:07

                                    carlos: pěkný, stalo se mi něco podobného hned po zahájené, akorát jsem měl výhodu, měl jsem jen vlasec 0,17 a pak jsem jen stál a brzdil co silon dovolí, ale stejně mi vjel do vázky a bylo hotovo.
                                    To co se stalo tobě by asi nesnesl žádný prut.
                                    Já o té 2,40 uvažuji, protože jsem svoji původní prodal (Trabucco), tak mám volnou jednu přihrádku

                                      Ncarlos - Profil | Čt 14.7.2005 13:39:11

                                      hraji - ® : sumec mi vyjel po twistru dva metry od nohou právě v okamžiku, kdy jsem měl prut kolmo vzhůru abych přehodil twister přes rákosí. Lek jsem se jak sviňa a zaseknul ješte za sebe - koncové očko se potkalo s třetím očkem na blanku a bylo hotovo. Brzda sice zaječela ale už to nebylo nic platný. Ponaučení - neohýbat špičku jako u feedru a nedělat na ní uzle.

                                        Nhraji - Profil | Čt 14.7.2005 13:34:24

                                        carlos: jak zlomil?,chceš říct, že šňůra byla pevnější než prut a brzda zůstala na max, to vypadá na chybu obsluhy, ne techniky :-))