Boilies dělo

Čauky všem. Mám na vás takovej dotázek. Nevíte kde by se dalo sehnat v ČR boilies dělo? Dík
Autor diskuse: groow - , 14.7.2005 kaprařina - náčiní, doplňky
72 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Ndrong - Profil | So 31.1.2009 22:00:54

    NPetr Havlíček - Profil | Pá 15.7.2005 12:32:43

    groow: no takhle krutou zbraň...

      NPan Slamáček | Pá 15.7.2005 11:52:29

      carlos> to bude stacit, to je vyborna zbran
      moji> ja to rikal, to bude snadna vyhra :-))

        NZN - Profil | Čt 14.7.2005 20:36:42

        carlos :
        přesně to odpovídá zaostalosti a mentálnímu pokulhávání za skutečnými rybáři. Prostě není rybář jako rybář.-)

          NKolči - Profil | Čt 14.7.2005 19:13:47

          carlos::Jezisi,to jsou ale peachoviny:-)))

            Ncarlos - Profil | Čt 14.7.2005 19:07:14

            a co tohle ? to by se mohlo ujmout na hmyzáky ! I přeprava bude snadná.

              NKolči - Profil | Čt 14.7.2005 19:00:08

              Nemoh by sem dat nekdo normalni fotku toho boilies dela?Zajimalo by me jak to vypada.DIky

                Ngroow | Čt 14.7.2005 16:41:43

                Slamaček > V tom případě mohu už jen nabídnou zbraně hromadného ničení :-)))))))))))))))

                  NMiloš_diakritický | Čt 14.7.2005 16:40:10

                  groww:
                  prdlajs ! To zařízení není v poměru k tomu tripodu !!!!
                  To vypadá jako AT4, takže sorry, ale tam o teplo rozhodně nepůjde ! Jsem se spletl..

                    NPan Slamáček | Čt 14.7.2005 16:33:35

                    JM> na oslavu vitezstvi se pocita s palenim obcanek kulickaru a vsech jejich spojencu. bude se opekat maso kapri, pit pivo, slivovice, hrat a zpivat.... samozrejme i tancit:-)

                      NPan Slamáček | Čt 14.7.2005 16:31:29

                      groow> prestan vytahovat zbrane americke armady naroubovane na vase smesne nosice! neco z vlastni tvorby nemas? :-)

                        NMiloš_diakritický | Čt 14.7.2005 16:20:38

                        groww:
                        hezký, ale na teplo lidského těla nepoužitelný, kromě toho v této poloze na lešení bych to odpaloval leda tak dálkově...

                          NMiloš_diakritický | Čt 14.7.2005 16:18:45

                          Kdož sú káá-pří bojovní-ciiii ?
                          A-frooo Hér Lááááá-vr !
                          Kárp a-náálůů milovní-ciii !
                          Send-viič červ v kukuřiii-ci ....

                            NPetr Havlíček - Profil | Čt 14.7.2005 16:07:26

                            grow: hezkýýýýý.

                              NPetr Havlíček - Profil | Čt 14.7.2005 16:03:39

                              medvěd: no nevím oni jsou ti plavačkáři takový lišky podšitý všechno vykecají. Když tak je šoupnem do první linie.

                                NMichal | Čt 14.7.2005 16:01:42

                                groow: Super, díky za radu, a my pořád, na co máme namontovat ty naše zbraňové systémy :-))) Aspoň k něčemu ten tripod bude dobrej :-)))

                                  Ngroow | Čt 14.7.2005 15:59:47

                                  Michal > Tri(rod)pod je hodně univerzální věcička. Neradno si zahrávat ze zlým kuličkářem :-O :-D

                                    NJM - Profil | Čt 14.7.2005 15:59:37

                                    Aspoň něco se tu v té prázdnotě děje. Ale docela dobře se to čte.

                                      NMichal | Čt 14.7.2005 15:56:07

                                      JM: To až po vyhrané bitvě a jenom těm poraženým :-))) Ale máš recht, jsme jak malí :-)))

                                        NMichal | Čt 14.7.2005 15:55:09

                                        Petr Havlíček: Zrovna s tripodama bych moc nemachroval, teď jsem je viděl ve filmu a nakonec je skolila obyčejná rýma a chřipka :-)) Angličákem taky dohodíš tak 50m, takže furt málo. A na ten chorál mi stačí špunty do uší. Snaž se víc ! :-)

                                          Nmedvěd - Profil | Čt 14.7.2005 15:54:14

                                          Petr Havlíček:tak to bych chtěl taky vědět,tedy kdo jsou ti bojovníci.A nevím jak plavačkáři.Myslíš ,že je možné je považovat za spojence?

                                            NJM - Profil | Čt 14.7.2005 15:53:49

                                            Do pr.... to je tady zase masakr. Ještě si roztrhejte a pošlapte občanky.

                                              NPetr Havlíček - Profil | Čt 14.7.2005 15:51:36

                                              To bych chtěl ty lodičkáře vidět, když zbrojíte i proti "řek sjížděčům", který vede slovutný Titelbach.
                                              Ve válce to bude všechno rozdělené. Žádné hory krámů nikdo tahat nebude. Ty taháme jenom, když jdeme na ryby. Tripodisti postaví nepřekonatelné zábrany, chemici již nyní míchají jedy, bratři ve zbrani plavačkáři brousí angličáky ve špic. A všichni dohromady trénují bojový chorál "Kdoš su kapří bojovníci".

                                                NPan Slamáček | Čt 14.7.2005 15:46:09

                                                medved> s tou chytrosti bych to neprehanel, vzpomen na xaxap vystup "proc slechta" :-)

                                                  Nmedvěd - Profil | Čt 14.7.2005 15:39:02

                                                  Miloš:neodceňoval bych je.Mohoumít lehkou pěchotu.Kuličky do kapes,cobru na záda,holiny s měkkou podešví,spoustu větví kam se podíváš.Zkrátky tíší jako prd,chytří jako lyšajové............

                                                    NMiloš_diakritický | Čt 14.7.2005 15:32:42

                                                    Slamák:
                                                    já v klidu úplně , jelikož sebevětší armádu kuličkářů, terkařů či cobrařů nemá šanci logisticky zvládnout přepravu všech těch svých krámů na bitevní pole. Vždyť i když jedou "jenom" na ryby, tak potřebují za osobní auto přívěs....

                                                      NPan Slamáček | Čt 14.7.2005 15:28:10

                                                      Michal> chemicke zbrane bych nepodcenoval, ale mi mame nastesti xaxapa.
                                                      Md> jsem v klidu. protitankovou taktiku mam v malicku! :-)
                                                      Terkaouty? to jsi snad nemyslel vazne? myslim ze ti muzu sdelit jednu prisne tajnou informaci. ziskali jsme po vleklych jednani flotilu lodickaru!

                                                        NMichal | Čt 14.7.2005 15:16:13

                                                        Havlíček: Bouty máme taky a ten zbytek ti ve srovnání s tím kulometkem dole bude na dvě věci, např. u kobristů je zaznamenán naší MTS dostřel max. cca 70m, výjimečně více, a na ten Váš "smrádek" se dá rychle zvyknout :-))) Miloš: Už jsem myslel, že se nestavíš ! :-))

                                                          NMiloš_diakritický | Čt 14.7.2005 15:13:12

                                                          Slamák:
                                                          no jo, dělají bububu s šedesátisedmitunovým monstrem na jehož zakoupení by se skládali cca 50 let a se kterým by tak akorát možná dokázali projet stodolou, natož trefit brodivého sprintera...Chlubit se se ZHN můžou akorát tak kuličkáři, nějaký bouty nemají šanci a mladí cobristé - k smíchu !!!!!

                                                            NPetr Havlíček - Profil | Čt 14.7.2005 15:12:32

                                                            Jenomže vy hmyzáci pořád zapomínáte, že nemáme jen dělostřelectvo. Ale i námořní pěchotu tkzv. Terkabouty, dokonale vyvinuté chemické zbraně
                                                            a v neposlední řadě mladé kobristy, kteří dokonale
                                                            ovládají rychlopalné roury.

                                                              NMichal | Čt 14.7.2005 15:11:03

                                                              Slamák: byl bys za trest potupně zastřelen Bojlízdělem :-))

                                                                NPan Slamáček | Čt 14.7.2005 15:08:28

                                                                groow> tanku se opravdu neni treba obavat! jinak brneni ti prozradit ciste z taktickeho duvodu prozradit nemuzu, bo bych mohl byt potrestan

                                                                  NMichal | Čt 14.7.2005 15:04:43

                                                                  groow: Jo, jenomže tohle je speciální technika na zakrmování na Kaspickém moři, u nás nepovolená :-))

                                                                    NMichal | Čt 14.7.2005 15:03:37

                                                                    Slamák: Jsem v klidu, Miloš mě ubezpečil, že se není čeho bát. Apropo, kuličkáři prozatím vymysleli dělo na bojlíz, dostřel 130 m, takže si stoupneš na čáru 131 m a jsi v klidu ne ? :-)) Navíc to foukaj pumpičkama, se nemusíš ani namáhat, udřou se sami ! :-))

                                                                      Ngroow | Čt 14.7.2005 15:02:33

                                                                      Tady máte taky kuličkáře jak zakrmujou :-D

                                                                      Slamáček > Jáké mají hmyzáci brnění?

                                                                        NPan Slamáček | Čt 14.7.2005 14:58:52

                                                                        Michal> hele jen se neutesuj, vis jak ve valce jde vyvoj rychle dopredu. nase zbrane musime vic tajit, nebo je protivnik okopiruje. sami na nic neprijdou, toho se nebojim! :-)

                                                                          NMichal | Čt 14.7.2005 14:55:23

                                                                          brach: že se nestydíš takto klamat své spolubojovníky ! :-))

                                                                          Slamák: Neměj strach, to není na boilí, to je moderní technika hmyzáků používaná proti kuličkářům a Brach ji jenom okopíroval ze stránky, kterou dal do Muškařiny Miloš, asi ve snaze alespoň morálně, když už nic jiného, podpořit své soukmenovce :-))

                                                                            NPan Slamáček | Čt 14.7.2005 14:44:17

                                                                            brachu tobychom asi jen tezko rozdychali :-) tolik nas preci jen neni a nase brneni by asi nepomhlo :-) na jakem principu to funguje?

                                                                              Nhraji - Profil | Čt 14.7.2005 14:33:23

                                                                              carlos: OK, tuhle stránku znám, němčina mi nevadí, podívám se tam, díky a měj se.

                                                                                Ncarlos - Profil | Čt 14.7.2005 14:32:20

                                                                                hraji - ® : všechno je na http://www.spro.nl/DE/default.asp v němčině nebo holandštině. Shodují se většinou názvy a určitě čísla zboží. Ne všechno se sem ale vozí.

                                                                                  Nbrach - Profil | Čt 14.7.2005 14:31:42

                                                                                  Už je i samopal na 160kuliček bojlí za minutu...:-)

                                                                                    Nhraji - Profil | Čt 14.7.2005 14:29:38

                                                                                    carlos: to chápu, ještě dotaz, dá se na některé ty věci z ceníku kouknout na netu? Jak jsem to tak prošel, určitě bych si něco vybral

                                                                                      Ncarlos - Profil | Čt 14.7.2005 14:26:01

                                                                                      Zatím nevím, jedu na dvoje 40hodinový kaprový závody a ty druhý jsou týden před srazem. Manželka by se asi zvencla, že nejsem žádný víkend doma.

                                                                                        Nhraji - Profil | Čt 14.7.2005 14:21:31

                                                                                        carlos: díky, mě končí bohužel příspěvky, takže někdy příště pokecáme, plánuješ navštívit sraz?

                                                                                          Ncarlos - Profil | Čt 14.7.2005 14:12:14

                                                                                          hraji - ® : máš na mailu ceník, sem to nepatří. Ceny jsou pro známé a registrované na MRKu.

                                                                                            Nhraji - Profil | Čt 14.7.2005 14:04:38

                                                                                            carlos: ty ceny, které jsi psal v otázce na Ryobi jsou platné obecně nebo jen pro někoho?

                                                                                              Ncarlos - Profil | Čt 14.7.2005 13:54:51

                                                                                              hraji - ® : skvělá kombinace, já to tak mám (měl) taky.

                                                                                                Nhraji - Profil | Čt 14.7.2005 13:52:51

                                                                                                carlos: neboj, není to žádná rychlovka, nepotřebuji ho teď hned a musím našetřit. asi ho doplním nějakým RedArc.

                                                                                                  Ncarlos - Profil | Čt 14.7.2005 13:49:02

                                                                                                  hraji - ® : tak to musíš říct s předstihem, tady ve skladu není nic a teď se je chystám objednat.

                                                                                                    Nhraji - Profil | Čt 14.7.2005 13:42:07

                                                                                                    carlos: pěkný, stalo se mi něco podobného hned po zahájené, akorát jsem měl výhodu, měl jsem jen vlasec 0,17 a pak jsem jen stál a brzdil co silon dovolí, ale stejně mi vjel do vázky a bylo hotovo.
                                                                                                    To co se stalo tobě by asi nesnesl žádný prut.
                                                                                                    Já o té 2,40 uvažuji, protože jsem svoji původní prodal (Trabucco), tak mám volnou jednu přihrádku

                                                                                                      Ncarlos - Profil | Čt 14.7.2005 13:39:11

                                                                                                      hraji - ® : sumec mi vyjel po twistru dva metry od nohou právě v okamžiku, kdy jsem měl prut kolmo vzhůru abych přehodil twister přes rákosí. Lek jsem se jak sviňa a zaseknul ješte za sebe - koncové očko se potkalo s třetím očkem na blanku a bylo hotovo. Brzda sice zaječela ale už to nebylo nic platný. Ponaučení - neohýbat špičku jako u feedru a nedělat na ní uzle.

                                                                                                        Nhraji - Profil | Čt 14.7.2005 13:34:24

                                                                                                        carlos: jak zlomil?,chceš říct, že šňůra byla pevnější než prut a brzda zůstala na max, to vypadá na chybu obsluhy, ne techniky :-))

                                                                                                          Ncarlos - Profil | Čt 14.7.2005 13:33:20

                                                                                                          hraji - ® : jenže já zlomil právě ten Luxxus - 2,40 5-25g a ještě k tomu o sumce !

                                                                                                            Nhraji - Profil | Čt 14.7.2005 13:31:04

                                                                                                            carlos: tak proč váhat, já mám tu 2,70 a je fakt dobrý, uvádějí do 40 gramů, ale je citlivý a přitom pevný, prostě prut podle mého vkusu a ještě k tomu pěkně udělaný.

                                                                                                              Ncarlos - Profil | Čt 14.7.2005 13:26:15

                                                                                                              hraji - ® : no a mě se podařilo jeden přívlačák zlomit a stále ještě nemám nový.

                                                                                                                NMichal | Čt 14.7.2005 13:21:06

                                                                                                                P.Havlíček, groow: Než byste kluci tou pumpičkou napumpovali ty vzduchové zásobníky, tak byste měli na sobě tolik piercingu, že už byste asi nic nezmohli :-)

                                                                                                                  Nhraji - Profil | Čt 14.7.2005 13:18:39

                                                                                                                  carlos: tak to jo, to je pochopitelné, jinak jsem sledoval diskuzi kolem značky SPRO a plně ti dávám za pravdu, že ve srovnatelné cenové kategorii není moc prutů technicky na úrovni řady Luxxus

                                                                                                                    Ncarlos - Profil | Čt 14.7.2005 13:08:34

                                                                                                                    hraji - ® : hmyzák nejsem, tak nemám ani "magnum" ale poctivou ČZ 83. Nechtěl jsem si ale plašit ryby. :)))

                                                                                                                      Nhraji - Profil | Čt 14.7.2005 13:02:12

                                                                                                                      carlos: kdyby jsi byl hmyzák :-)), měl bys Magnum, tam skoro všichni mají magnum :-)), to by ses trefil Jinak ten kanón na boilies byl k vidění na výstavě v Brně, ale s pumpičkou je to nesmyslná magořina

                                                                                                                        Ncarlos - Profil | Čt 14.7.2005 12:46:31

                                                                                                                        jak už tu psali ostatní, je to opravdu na nic. Nedavno jsem ale litoval, že něco takového nemám u sebe, když mi popáté přejel přes zakrmené místo synáček jednoho takyrybáře, co byl u vody s rodinkou. Cobrou to moc neumím a nemoh jsem ho trefit !

                                                                                                                          Ngroow | Čt 14.7.2005 12:32:23

                                                                                                                          Všem - Ptal jsem se záměrně na tento výrobek. A to proto, že možná 4-5 let dozadu jsem četl články zahraničních kaprářu, který tuhle blbinku propagovali a teď jako by se po ni slehla zem. No a tak jsem to chtěl taky zkouknout. Aaaale jak koukám tak to je asi stejně k prdu a je lepší si zakrmit klasikou.

                                                                                                                          Petr Havliček > Kulkou mezi světla :-D

                                                                                                                            NPetr Havlíček - Profil | Čt 14.7.2005 12:11:23

                                                                                                                            Jo, jo, ale proti hmyzákům to bude dobrá zbraň.

                                                                                                                              NMarda - Profil | Čt 14.7.2005 12:01:17

                                                                                                                              Měl jsem možnost tohle dělo vyzkoušet a tuhle věcičku vážně nemusim vlastnit! Vhodný je to pro líný zadky co kupujou vysoustružený "betonový" hotovky a když už nemůžou, nebo nechtěj pumpovat, tak přijedou s autem, napojej kompresor a střílej... Ne fakt ne, pumpovat jak kokot několik atmosfér kvůli vyflusnutí 3 kuliček do cca 130m je šílenství. Jedno zakrmení je pak na hodinu...

                                                                                                                                Nčmelák - Profil | Čt 14.7.2005 11:42:36

                                                                                                                                Zajímavé.Před nějakou dobou jsem se na dělo ptal a nikdo o něm nic nevěděl....Dnes ale vím,že kobra ja daleko lepší z několika důvodů.

                                                                                                                                  NRaďošek - Profil | Čt 14.7.2005 11:31:54

                                                                                                                                  viděl jsem ho u Zlaté štiky v Uherském Hradišti

                                                                                                                                    NPetr Havlíček - Profil | Čt 14.7.2005 11:02:09

                                                                                                                                    Nevím jak fungujou paintbalový zbraně, ale tohle dělo je na stlačený vzduch, který tam naženeš normální pumpičkou na kolo. Střílí to i víc koulí najednou. Je to hodně v Polsku k mání.

                                                                                                                                      NBulk - Profil | Čt 14.7.2005 10:08:35

                                                                                                                                      To asi musí celkem bolet dostat koulísem do hlavy.

                                                                                                                                        Ngroow | Čt 14.7.2005 10:05:31

                                                                                                                                        Bulk > Jasně musíš tam dám prach, boilie a zarážku pak už jen buuuuum :-))))))))))) . Nééé je to na podobným principu jako paintbalové zbraně. Teda na stlačený plyn.

                                                                                                                                          NOttar | Čt 14.7.2005 10:03:42

                                                                                                                                          Bulk:Tuším,že jsem někde četl,že to funguje na stlačený vzduch.Vlastně taková větší vzduchovka :-)))

                                                                                                                                            NBulk - Profil | Čt 14.7.2005 9:59:37

                                                                                                                                            Můžu se zeptat jak to funguje?? Klasicky jako normální dělo, teda s tou vyjímkou že se tam nezapaluje doutnák.

                                                                                                                                              NWright - Profil | Čt 14.7.2005 9:58:18

                                                                                                                                              Viděl jsem ho v akci a je to úplně zbytečná záležitost. Při zakrmování dělem jsem neviděl ani jednou, že by mělo "dostřel" vyšší než 110m. Pořiď si pořádny prak a Cobru oboje ti bude bohatě stačit

                                                                                                                                                NHonzas - Profil | Čt 14.7.2005 8:27:15

                                                                                                                                                Jeden čas jsem ho viděl v Merlinu v Olympyi Brno. Znám i kluky, co si ho koupili a po vyzkoušení rychle vrátili. Myslím, že tam hodně záleží na přesném průměru a kulatém tvaru boilie, takže pokud si válíš sám jsou to vyhozené peníze. Ne vždy je složení směsi takové, aby byly kuličky byly jedna jako druhá. Mě úplně stačí vnadící trubka. Kam dohodím prutem dohodím i Cobrou boilie o pr.21 mm.