Tvrdá kukuřice

Zdar chlapi,
jaký máte názor na krmení tvrdou kukuřicí??
Autor diskuse: Mníček - Profil , 17.5.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

syny - Profil | Čt 17.5.2007 20:49:26

Bachy - ®-ty ses fakt nezkutecne j jesita

    vydra123 - Profil | Čt 17.5.2007 20:49:25

    andy2-já pomník nepotřebuji :-)...já jen že jsi psal o krmičích tvrdé kuk jako o d.....ch nebo co!!!!

      MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 20:49:10

      SUMO ONE: ůsměvné... nemluvíme o selekci ryb ( to už jen důsledek ) ani o vaření kukuřice ( to už je jen závěrečná vychytávka ).... přečti si příspěvky kolegy Wrighta a některých dalších kolegů, posuď co Ti daly a potom piš.... je mi v podstatě jedno co do vody hážeš a je mi jedno jaké ryby chytáš...
      jen tvrdím že házení suché kukuřice je bezohlednost a pohodlnost... tak se s tím prostě smiř...

        OKOUN 39 - Profil | Čt 17.5.2007 20:48:53

        vydra 123 - To je debata, kvůli něčemu co bude jednoho dne úplně normální. Že ano ? Protože až na to přijdou i Ti ostatní jaká je to výhoda a rybačka chytat na tvr. kuku , tak to budou mluvit jinak.

          Bachy - Profil | Čt 17.5.2007 20:47:52

          Toraryk - Nebo to budou nějací vtipálci. :o))

            TORARYK - Profil | Čt 17.5.2007 20:46:05

            Mníček , OKOUN 39, SUMO ONE , vydra123=1 člověk pač to má jednu ipku.Povídáš si sám se sebou?

              syny - Profil | Čt 17.5.2007 20:45:01

              SUMO ONE - ® ted jsi to trefil

                andy2 - Profil | Čt 17.5.2007 20:44:57

                vydra123:na co tak oskliva slova?vis kulovi a chtel bys pomnik!!!

                  MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 20:44:53

                  syny: to není smyslem této diskuze...

                    MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 20:44:24

                    cerbert: to je docela možný :-)

                      syny - Profil | Čt 17.5.2007 20:43:49

                      MrKos - ®-tak mou existenci me urcite nevimluvis

                        certbert - Profil | Čt 17.5.2007 20:43:00

                        MrKos- z hlediska kapřího trávení budou vožralí-:o)))))))))

                          SUMO ONE - Profil | Čt 17.5.2007 20:42:45

                          MrKos, ty jsi úplně asi mimo. Co blekoceš o nějakým zákonu. Jen se tím zbavím malejch, které stejně jako ostatní pouštím. A pod háček nedávám kuku, ale 30mm boile. To ale taky není zákon. Vezme ho totiž i tloušť kolem šedesáti, ale to potěší. Jen mi je líto, jak se vy kuchaři, nemyslím tím tebe, ukájíte na 40- tkách a čumíte jim do zadku jestli není poraněnej a ptáte se jak se mají a co žerou nejradši. Je fakt síla kolik odborníků na kapří dietu v republice máme.

                            vydra123 - Profil | Čt 17.5.2007 20:42:34

                            andy2-myslím že si pleteš pojem a průjem...

                              andy2 - Profil | Čt 17.5.2007 20:41:12

                              jestli nekdo krmi nevarenou kukurici je normalni de..il!!!!!to tam muze rovnout lejt naftu!!!!

                                MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 20:38:56

                                syny: myslím že nepovídal... a nebo možná dávno a stručně... jinak řečeno, vím že existuješ :-)

                                  Aďo - Profil | Čt 17.5.2007 20:38:52

                                  Fermentovanu beru len pred dazdom! Chcu mat istotu, ze zostane voda v rybniku ked ich potom zacne smedit. :-)))

                                    vydra123 - Profil | Čt 17.5.2007 20:38:40

                                    Wright-ty jsi viděl toho kapra trávit tvrdou kuku???že tak zasvěceně píšeš o enzymech a jiných věcech...???Kuchal jsi někdy kapra který tu tvrdou kukuřici žere???Asi neeee jinak by jsi nemohl to co píšeš myslet vážně.

                                      andy2 - Profil | Čt 17.5.2007 20:38:09

                                      SUMO ONE:nechal bych te tak sezrat pytel tvrdy kukurice a rad bych se dival co to s tebou udela!!!!!§

                                        MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 20:38:02

                                        certbert: ta je relativně v pohodě... je to mokré, bobtnání proběhlo... chemické vzniknuvši látky těžko posoudit z hlediska kapřího trávení takže ji nepoužívám...