Tvrdá kukuřice

Zdar chlapi,
jaký máte názor na krmení tvrdou kukuřicí??
Autor diskuse: Mníček - Profil , 17.5.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 20:36:55

SUMO ONE: já o koze, Ty o voze... čti pozorněji... u vody kukuřici nevařím :-) porovnávej suchou a namočenou...

    syny - Profil | Čt 17.5.2007 20:36:49

    certbert - ® -a ta fernetova se da sehnat kde,kdyby ryby nebraly tak by to aspon sfutrovali rybari

      MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 20:35:47

      syny: nedívám se na to jako na předsudky... dokonce často nedám ani na to co kdo říká nebo píše... snažím se na to dívat jen a jen logicky... suchá kukuřice rozhodně není přirozená potrava, tím pádem trávicí trakt na to nemůže být uzpůsoben, výživná hodnota je takřka nulová, a bobtná to... a už proto aniž by mi kdokoliv cokoliv řekl tu kukuřici raději namočím... tím smáznu tři ze čtyř uvedených bodů...

        certbert - Profil | Čt 17.5.2007 20:34:41

        ještě vás popíchnu co takle fermentovaná kuku???-:o)))))))))Ne máčená ve Fernetu-:o)))Wright-to máš z jaké knížky??-:o)))

          Sp. - Profil | Čt 17.5.2007 20:34:20

          plne suhlasim s Wright - ® Čt 17.5.2007 20:23:59

            syny - Profil | Čt 17.5.2007 20:34:06

            MrKos - ®-tak ti o me urcite povidal,ne,takze te nemusim o nicem presvedcovat

              OKOUN 39 - Profil | Čt 17.5.2007 20:34:00

              Dejte si do akvárka 3 Kapry a krmte je tvrdou kuku a až vám 2 zdechnou a bude to kvůli tvrdé kuku, tak pak mluvte o tom že zabijí ryby. Já tenhle pokus dělal a ani jeden kapr neuhynul. Na rybochovných zař. se také krmí tvrdou kuku i pšenicí a je to O.K. . A to nemluvím na velkých řekách o lodních překladištích, tam padají tuny všeho a nikdo to nevaří a kapři jsou tam obrovští ( např. Labe ).

                SUMO ONE - Profil | Čt 17.5.2007 20:33:36

                MrKos, nejsi vztahovačnej? Pokud si čtu pokec dobře tak je tady dost lidí co to dělají, a to mě sere. Proti vaření někde u chajdy nic nemám. Ale stejně. Na co vařit. Nebo někdo umí mluvit s rybama, že ví jak to bolí a že si pamatují, že ta tvrdá kukuřice je špatná?

                  MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 20:33:04

                  syny: bingo, Tvýho bráchu znám :-)

                    Aďo - Profil | Čt 17.5.2007 20:32:04

                    Ked si mam vybrat ci si zahryznem do vonaveho peceneho chleba alebo si vylamem zuby na tvrdej psenici, tak volim to prve.

                      syny - Profil | Čt 17.5.2007 20:31:49

                      MrKos - ® v ktere slevarne delas toho ferdu,ja jen jestli jsi nedelal s mim brachou,jinak masar urcite nejsu,jenom nemam rad predsudky

                        Bachy - Profil | Čt 17.5.2007 20:31:05

                        MrKos - Obávám se že tu máme čtyři v jednom. :o)))

                          MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 20:30:26

                          SUMO ONE: jsem rád že svojí dlouhodobou praxi považuješ za zákon... ještě si najdi pár přívrženců a budete kompletní kárptým... kárptým zaplynovaných či jinak ucpaných kaprů...
                          a než začneš zase blekotat nějaké teorie tak si přečti co napsal o pár řádků níže kolega Wright...

                            MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 20:28:27

                            Bachy: příliv masařů :-)

                              SUMO ONE - Profil | Čt 17.5.2007 20:28:10

                              Zdar Vydra, vítám tě v klubu normál rybářů. Je přínosné potkat někoho, kdo se ztotožňuje s dlouhodobou a systémovou prací. Jsem rád, že je tady někdo, kdo si uvědomuje že PB lahve a vařiče jsou pro potřeby lidí. No a kapři je stejně neumí ovládat a pod vodou to asi nehoří. Jinak kdo sype suchou kuku ať se přihlásí.

                                MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 20:27:56

                                syny: právě proto že nevím a neví to nikdo tak na to lze spoléhat že to bude třeba až po 12 a více hodinách? ... prostě je to spousta důvodů proč tomuto předejít a tu blobou kukuřici aspoň namočit...
                                kdo to nedělá je bezohledný a nebo ještě tak možná masař... ti si jdou za svým jakkoliv... možná je obojí ...

                                  Aďo - Profil | Čt 17.5.2007 20:27:43

                                  Registracia 17/5 je jasne za suchu kukuricu to je iste. Proste v jednote je sila. Idem sa zaregistrovat! :-)))

                                    syny - Profil | Čt 17.5.2007 20:27:14

                                    Wright - ® to jim musi ty 30 koule pekne natrhnout prdel

                                      MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 20:25:56

                                      OKOUN39: teď jedu na víkend pryč ale potom to taky otestuju... myslím že se budeme divit :-)

                                        syny - Profil | Čt 17.5.2007 20:25:15

                                        MrKos - ®-a ty vis po jake dobe ti to kapri zacnou futrovat?