Tvrdá kukuřice

Zdar chlapi,
jaký máte názor na krmení tvrdou kukuřicí??
Autor diskuse: Mníček - Profil , 17.5.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

vydra123 - Profil | Čt 17.5.2007 21:04:29

Okoun39-máš pravdu ..jednou snad přijde na naše slova a tvrdá kuku se nebude konečně hodnotit jako škodící produkt.Ale bude to ještě hodně dlouhá doba.

    MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 21:03:31

    OKOUN39: a jak to zjistím? a nepiš nic o ůlovcích a selekci ( to už jen vedlejší produkt ) ... napiš jak lovem zjistím že je pro kapry dobrá suchá kukuřice...

      SUMO ONE - Profil | Čt 17.5.2007 21:03:17

      MrKos, jdi už s tou falešnou vědeckou teorií někam. Ještě jsem neviděl kapra, kterej má v úmrtním listu " zabila ho suchá kuku".

        syny - Profil | Čt 17.5.2007 21:02:17

        SUMO ONE - ®-bohuzel.staryho psa novejm kouskum nenaucis

          OKOUN 39 - Profil | Čt 17.5.2007 21:01:50

          mrkos - ty si myslíš že to není dobré, ale až to vyzkoušíš, tak zjistíš opak jako já. Měl jsem dřív na tohle stejný názor. Chce to fakt vyzkoušet !!!

            MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 21:01:49

            syny: to jsi teďka ulítl kapánek jinam... nemluvíme přece o bobulích...
            mluvíme o tom jestli je lepší suchá nebo dlouho mokrá... vařenou klidně vynechejme ať tedy nemůžeme říct že nám to vyzobou cejni ...

              MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 20:59:54

              ANDREAS: myslím že to děláš dobře... možná se jen přihodilo že si vedle Tebe sedl kolega SUMO ahodil tam svých 10kg suché... :-)

                SUMO ONE - Profil | Čt 17.5.2007 20:59:32

                syny, co ty a selekce. Není ti taky líto těch malejch. Co ty na to? Myslíš, že jim víc škodí suchá anebo háček v tlamce.

                  syny - Profil | Čt 17.5.2007 20:59:02

                  MrKos - ®-vnadeni kuku je urcite levnejsi nez bobulema,za usetreny love si poradne vytunim chytaci bobule

                    Aďo - Profil | Čt 17.5.2007 20:58:21

                    Stretnut sa tk v krcme pri pive obe strany, to by bolo..... :-)))

                      MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 20:58:16

                      SUMO ONE: proč sem pořád taháš jaké ryby chytáš? to nikoho nezajímá... a stejně tak nikoho nezajímá jestli je ta mokrá kukuřice vařená...
                      debata je o tom jestli suchá kukuřice kaprům vadí či škodí... a mnoho lidí píše že ano a Ty na to reaguješ tak že chytáš kapry 60+...
                      dobrá logika...

                        MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 20:56:05

                        OKOUN39, vydra a ostatní suchokukukmiči: a co se na to dívat nejen z pohledu vlastních výhod a užitku které v použití suché kukuřice vidíte?
                        já taky vím že vařenou sežerou i cejni a malí kapři... ale přesto ji nepoužívám protože si myslím že to není pro kapry dobré...

                          ANDREAS - Profil | Čt 17.5.2007 20:55:46

                          zvlastni to je sli jenom jeden vikend a pak dalsi ani tuk

                            MichalM(štikař) - Profil | Čt 17.5.2007 20:54:53

                            SUMO ONE - ® jdi si dáchnout..

                              SUMO ONE - Profil | Čt 17.5.2007 20:54:29

                              andy 2 = debil na druhou? Co má společnýho tvrdá kuku a nafta to mi vysvětli. Já tam na rozdíl od kuchařů dám za týden 10kg. A lehká otázka pro tebe. Kde je moje suchá kukuřice po vnadění? Dle mého názoru ve vodě. A co dělá? Měkne. Jo a nech si těch vulgarismů. nejsme tady na to zvědavi. A nebo se tady přihlaš po 22:00. To už můžou ukazovat č....y i v televizi. Jo a tu kukuřici když žereš, tak si ji před tím uvař. Je to lepší. Jen mi vysvětli proč od té doby co krmím suchou nechytám malý ryby, ale všechno nad šede.

                                Bachy - Profil | Čt 17.5.2007 20:53:02

                                syny - myslím že nijak zvlášť. :o)

                                  syny - Profil | Čt 17.5.2007 20:52:28

                                  ANDREAS - ®-tam na zapade,mate zvlastni hantec

                                    mikdandy - Profil | Čt 17.5.2007 20:51:30

                                    ANDREAS - ® var ji dál, patří to ke slušným mravům... asi jako když pustíš babičku v autobuse sednout:-)

                                      certbert - Profil | Čt 17.5.2007 20:51:17

                                      už jsem přišel na to proč kapři neradi tvrdej hrách je to z bezpečnostního hlediska když po něm prděj tak ostřelují okolní rybáře neztrávenou kukuřicí a prozrazují svou polohu unikajícíma bublinama-:o)))

                                        ANDREAS - Profil | Čt 17.5.2007 20:49:50

                                        když to tady čtu tak jsem ublne blbej včera jsem uvařil kuku na vikend mam toho ase tak 15kg ale nevim jestle to mam přiste vařit nemuseme chiti ani rybu us 3 vikendy nikdo nevi co snima je,jsme tam 4 a ani rybu.mosna to skusim nevařit.vloni te rybe krasne sly a tedka ani tuk.