Tvrdá kukuřice

Zdar chlapi,
jaký máte názor na krmení tvrdou kukuřicí??
Autor diskuse: Mníček - Profil , 17.5.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Nsyny - Profil | Čt 17.5.2007 19:14:58

Bachy - ®-nebut takovej despota,to nemuze mit nikdo jiny nazor nez ty,navic podlozeny vlastni zkusenosti.

    NOKOUN 39 - Profil | Čt 17.5.2007 19:13:04

    Dík Bachy, tohle téma mě fakt zaujalo. Je super, že si vyměňujeme zkušenosti. Aspoň se posuneme v rybaření kupředu. :)

      NBachy - Profil | Čt 17.5.2007 19:07:44

      OKOUN - Jsem rád že ses kvůli tomuhle příspěvku zaregistroval. :o))

        NMníček - Profil | Čt 17.5.2007 18:58:35

        Okoun - NO PRÁVĚ..........
        jen víc takových reakcí

          NOKOUN 39 - Profil | Čt 17.5.2007 18:55:40

          Já byl vždy proti vnadění tvrdou kukuřicí a vždy, jsem ji poctivě vařil. Ale minulou sezónu mě kolega přesvědčil, ať zkusím vnadit tvrdou, že to kaprovi vůbec nevadí, protože kukuřice ve vodě nenaboptná ( pouze při vaření ). A také ji Kapr pěkně rozdrtí požeráky. A musím říct, že tvrdá kuku je fakt super, chytám teď v 95 % Kapry mezi 50 - 65 cm. Zbavil jsem se Plotic, Cejnů, Jelců. Ale je potřeba vnadit, tak 2 kg denně !! nesmí se to přehnat. Určitě to vyzkoušejte, věnujte tomu třeba dva týdny a porovnejte to s vařenou. Kaprům tvrdá kuku doopravdy neublíží mají v sobě pouze kukuřičný prášek a slupky. Hlavně je to obrovská úspora energie a času oproti vaření.

            Nsyny - Profil | Čt 17.5.2007 17:58:40

            liborcarp - ®-narusi,ale az po nejake dobe,ale me slo spis o zmenu tematu,vypadalo to tady jak pri navsteve obchodniho cestujiciho fy.zepter,samej hrnec

              Nliborcarp - Profil | Čt 17.5.2007 17:51:33

              syny - ® -říká se na šutr...............hodně vysušené.....ale tento šutr voda naruší a kapr si s ním v pohodě poradí.Ona ta ryba ví co sežrat a co né..............

                Nsyny - Profil | Čt 17.5.2007 17:40:00

                tak ted z jineho soudku,pratele,co rikate na sutr vysuseny boili,to kaprum taky ublizuje?

                  NEl Duffus - Profil | Čt 17.5.2007 17:03:30

                  Bachy- jestli si někdo najde trošku času a pročte si popořadě co bylo napsáno, pozná, že Tvé označení mojí osoby je, mírně řečeno, zavádějící.

                    NBachy - Profil | Čt 17.5.2007 16:54:29

                    El Duffus - Promiň ale musím. Ty jsi ale šašek. :o))) Pěkně jsi to přetočil, to snad není ani možné. :o))

                      NEl Duffus - Profil | Čt 17.5.2007 16:50:25

                      Miky- ale ano. Samozřejmě ze na počátku byla řeč o kilech, Bachy z toho udělal litry, poloviční hmotnost atd...
                      Původně to bylo o tom, že na Ebru pro mě bylo nemožné uvařit 150kg kuku, protože jsem neměl v čem, neměl jsem kde. Bachy mi teoreticky vysvětlil, že si mohu vzít hrnec s obvodem 50cm, že takový on do svého auta nacpe, vysvětlil mi, že tu kukuřici mohu uvařit v tom hrnci, na plynu, kterej ovšem tam není, ale teoreticky to lze. Vysvětlil mi, že se pro mě obětuje, že to se mnou nemá cenu, ale on to pro mě udělá a teoreticky mi to vysvětlí. Je to ve své podstatě dobrák a já jsem povděčen, že si na takového blbce, kterej sebou nevozí hrnec na 150kg ani plynovou přípojku natož potrubí-- na mě, udělal celé odpoledne čas a pomalu, po kouscích mi to vtlouká do hlavy

                        NBachy - Profil | Čt 17.5.2007 16:46:58

                        Pvl - Myslíš jako udělat třeba 100kg těsta na zákrm, jo? :o)))

                          NPvl - Profil | Čt 17.5.2007 16:38:59

                          Chytejte na těsto a je po problému :o§) Odolával jsem dlouho .....ale nedalo mi to :o§)

                            NBachy - Profil | Čt 17.5.2007 16:34:38

                            Mikyrybář - Suchá kukuřice se počítá samozřejmě na kila, je v pytlích. Když ji uvaříš, počítáš v litrech podle objemu hrnce, to dá rozum.

                              NMikyrybář - Profil | Čt 17.5.2007 16:30:43

                              Bachy - ® El Duffus - ®- koukám, že jste se v první řadě nedohodli, zda se bavíte o naboptnané ( namočené ) nebo suchém polotovaru.

                              Jinak je to debata o h......

                                NBachy - Profil | Čt 17.5.2007 16:28:07

                                El Duffus - Je to sice zbytečné .... když zapneš mozek aspoň na chvíli na 10%, pochopíš že Miky v tom hrnci uvaří 50litrů kukuřice, ne 25 a to ještě nevaří pořádně do měkka protože by měl té kukuřice víc. Nevím co to tu plácaš pořád s těmi 75kg? Já se o ničem takovém nebavil.
                                Jinač ani náhodou si nemyslím že bych byl dokonalý, moje chyba byla že jsem ti tu chtěl dát tip jak uvařit velké množství najednou tak jak jsem to viděl na vlastní oči. Škoda s tebou ztrácet čas. Ať se ti daří.

                                  NEl Duffus - Profil | Čt 17.5.2007 16:15:55

                                  Bachy- miky ti ukázal hrnec, ve kterém je možno uvařit max 25 litrů kuku, bavili jsme se o 75Kg, ukaž mi osobní auto-sedan, které pojme hrnec, ve kterém je možno uvařit 75Kg kuku... Je to reálné ????
                                  Jsi obětí vysokého stupně zabednění vlastní mysli jakýmsy temným oparem sebedokonalosti

                                    NBachy - Profil | Čt 17.5.2007 16:10:57

                                    El Duffus - To snad není možné. :o))) Ty neumíš uznat že to reálné je a budeš mi tu kázat takové nesmysly. :o))

                                      NEl Duffus - Profil | Čt 17.5.2007 16:06:50

                                      Bachy- došli ti argumenty a uznat chybu neumíš, tak sem píšeš kraviny jakože se v tomhle tónu nebudeš bavit atd. Někdy je potřeba si to sám vyzkoušet, ono zdaleka ne všechno, co se ti zdá teroreticky možný, musí fungovat. Ale to už jsi asi pochopil z dřívějších diskuzí...

                                        Nbolen11 - Profil | Čt 17.5.2007 15:49:58

                                        Já vařím a kapříci berou dobře.Neříkám že to jsou kapitální kapři ale o to mi nejde.Zachytám si dobře a o to mi jde.Zlatá vařená kuku.