Tvrdá kukuřice

Zdar chlapi,
jaký máte názor na krmení tvrdou kukuřicí??
Autor diskuse: Mníček - Profil , 17.5.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Nvydra123 - Profil | Čt 17.5.2007 21:16:55

MrKos-jak vidím tak jsi asi pochytal všechnu moudrost kaprařského světa a cítíš povinnost všechny poučit o škodlivosti tvrdé kukuřice...

    NMichalM(štikař) - Profil | Čt 17.5.2007 21:16:48

    OKOUN 39 - ® a co jeste drtí?

      NOKOUN 39 - Profil | Čt 17.5.2007 21:14:53

      mrkos - když rozdrtí kamínky, mušličky, škebličky, pecky, boilies a kdoví co ještě, tak rozemele i kuku !!!!!!!!

        NMichalM(štikař) - Profil | Čt 17.5.2007 21:13:59

        MrKos - ® ty mas ale trpelivost..

          NAďo - Profil | Čt 17.5.2007 21:13:54

          Tu je vytah z pravidiel. Piata cervena boodka.

            NBachy - Profil | Čt 17.5.2007 21:13:05

            Okoun - Neublíží jim primárně, ovšem co takový kapr který se nažere suché kukuřice a delší dobu pak nežere a zároveň z té suché má minimum energie? Myslíš že mu to přidá na fyzičce kdyby to takhle dělal delší dobu?

              Nsyny - Profil | Čt 17.5.2007 21:12:48

              MrKos - ®-vedomostne lepe ohledne ceho?

                NMrKos - Profil | Čt 17.5.2007 21:12:29

                vydra123: tomu nevěřím... to se toho šrotu nažral jinde a jindy... suchou kukuřici nepomele... zkus to někdy pokousat... a neříkej že má kapr větší zuby :-)

                  NMrKos - Profil | Čt 17.5.2007 21:11:23

                  cerbert: jó, používají často pšenici... té stačí pár minut ve vodě a je nabobtnaná... kukuřici jsem ještě neviděl ale je možné ža máš pravdu... na druhé straně se to nevylučuje s tím že kaprům bobtná v břichu i na chovném...

                    NOKOUN 39 - Profil | Čt 17.5.2007 21:11:00

                    vydra 123 - má vážně pravdu !!!! Já mám stejné zkušenosti. Je tam pouze šrot.

                      NMrKos - Profil | Čt 17.5.2007 21:10:06

                      Aďo: kolegové by Ti vysvětlili že ten zákaz je tam asi proto aby holdegróni 60+ nebyli vytaháni rychleji než je zdrávo...
                      ofšem to co vidím tady je poměrně překvapující... myslel jsem že rybářská populace a kór kaprařská je na tom vědomostně poněkud lépe...

                        Nsyny - Profil | Čt 17.5.2007 21:09:25

                        Aďo - ®-zkus se zeptat na fy.richworth

                          NSUMO ONE - Profil | Čt 17.5.2007 21:09:12

                          Jsme tady v kroužku vaření? Jde přece o názory na suchou kuku. A MrKos zkus dokázat lovem, že suchá kaprům škodí.

                            Ncertbert - Profil | Čt 17.5.2007 21:08:56

                            MrKos-asi pujdeš na procházku k chovnému rybníku a zjistíš že chovatelé krmí obilí a kuku nevařený-:o)))

                              Nvydra123 - Profil | Čt 17.5.2007 21:08:18

                              tak teď vážně pro všechny nevěřící...já jsem kuchal nejednoho kapra který byl krmen pouze tvrdou kuku...a co si myslíte že měl v sobě....kukuřičný šrot...to dokázal udělat s tou tvrdou kuku...příště vám to vyfotím protože mne už unavují názory tipu škodlivosti tvrdé kukuřice na kapry

                                NMrKos - Profil | Čt 17.5.2007 21:08:09

                                SUMO ONE: to zní logicky... počkejme na ůmrtní listy... lepšího už nic v rukávu nemáš?

                                  Nsyny - Profil | Čt 17.5.2007 21:07:43

                                  SUMO ONE - ®-me o tom presvedcovat nemusis

                                    NOKOUN 39 - Profil | Čt 17.5.2007 21:07:36

                                    mrkos - já nevím, jestli je dobrá, nebo špatná. Mám akorát ověřeno že jim neublíží.

                                      NAďo - Profil | Čt 17.5.2007 21:07:06

                                      V Anglicku na sukromnych vodach fy. Richworth je zakazane vnadit inym ako uvarenym partiklom. Preco asi???

                                        NSUMO ONE - Profil | Čt 17.5.2007 21:06:23

                                        Syny, jen to zkus. Budeš fakt překvapenej. Intenzita logicky menší, ale velikost OK.