Tvrdá kukuřice

Zdar chlapi,
jaký máte názor na krmení tvrdou kukuřicí??
Autor diskuse: Mníček - Profil , 17.5.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

OKOUN 39 - Profil | Čt 17.5.2007 21:32:16

syny - zítra debata pokračuje ! To musíme dořešit. O víkendu jedu chytat a v pondělí dám vědět a radši udělám fotky.

    syny - Profil | Čt 17.5.2007 21:29:00

    pani koncim tak to tady doreste beze mne

      vydra123 - Profil | Čt 17.5.2007 21:28:15

      MrKos- ty o tom ještě pochybuješ???to nemůžeš myslet vážně...skoro se dá říct že mne to už unavuje...ty si vážně myslíš že když dokáže rozlousknout mušličku tak nezvládne kuku???

        syny - Profil | Čt 17.5.2007 21:25:34

        MrKos - ®-Hrusovany a ta kuku je sucha

          Bachy - Profil | Čt 17.5.2007 21:25:21

          MrKos - Ti kapři už za tu dobu poznají že ji nemají žrát hned, ale až třetí den. :o)) Jinač taky jsem dělal brigádu na chovňáku a tam je krmili předmočenou pšenicí.

            MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 21:25:14

            vydra123: hovořili jsme schopnosti kapra pošrotovat suchou kuku, ne?

              MichalM(štikař) - Profil | Čt 17.5.2007 21:24:55

              tady to smrdí více uživatelama s jedny IP adresy:-))

                OKOUN 39 - Profil | Čt 17.5.2007 21:24:27

                mrkos - to nevím, proč žere kamínky. Jak chytím Kapra, tak se ho zeptám a dám Ti vědět.

                  Raggo - Profil | Čt 17.5.2007 21:24:09

                  docela rozjetá debata koukám :) nicméně na můj vkus pořád dokola a v podstatě o ho..ě... Za nějaké kvalifikované stanovisko na negativní či "pozitivní" účinky na kaprův "žaludek" bych se nezlobil...zatím se podložená fakta dle mě neobjevila ani jednou...dohady a spekulace...

                    vydra123 - Profil | Čt 17.5.2007 21:23:50

                    syny-u nás je to také tak(na chovňáku)....jenže jsou prostě lidi kteří mají své předpotopní názory a za ty se budou bít až do roztrhání těla

                      MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 21:23:09

                      syny: který chovňák to je? a ta kuku je suchá nebo předmočená... je spousta rybníků kde se dokrmuje namočeným partiklem... a to je už podstatný rozdíl...

                        Emroy - Profil | Čt 17.5.2007 21:22:59

                        No já si myslím, že nabobtnání kuku způsobí určitě i na první pohled zřejmej problém, už vím, od čeho mají někteří kapři tak vykulený voči :)))))představte si, jak musejí tlačit :)))

                          Bachy - Profil | Čt 17.5.2007 21:22:43

                          syny - Pěkné zvěrstvo :o))

                            MichalM(štikař) - Profil | Čt 17.5.2007 21:22:04

                            MrKos - ® proč? bo kapr je bagr:-)))

                              MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 21:20:16

                              okoun39: to myslíš vážně? že mele kamínky? a proč to jen dělá?

                                syny - Profil | Čt 17.5.2007 21:19:22

                                tak abych vas vyvedl s omylu,delam brigady na chovnaku,kde je cca 30000 ks kapra o velikosti 20-30cm,2 krat tydne se jim tam na lodi vozi 14 kolecek kuku,a co myslite je varena?.Tohle podle vas zverstvo se deje uz nekolik let,ale na podzim pri vylovu tam nejsou zadni kapri s natrhlejma prdelama,ale krasni zlutounci kapri,tak ted me vivedte z omylu.Jedine ze by je tam Bachy a spol,chodily v noci tajne krmit varenou

                                  OKOUN 39 - Profil | Čt 17.5.2007 21:19:01

                                  bachy - Energetickou hodnotu nesleduji a netuším, jak na tom je kuku a kolik čeho musí ryba sežrat, aby byla spokojená. Faktem je že tu tvr. kuku žere a nevadí jí to. A mě taky

                                    Bachy - Profil | Čt 17.5.2007 21:18:58

                                    Aáá pozor - jsou to kamenožrouti ! :o))

                                      MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 21:18:57

                                      vydra123: je to prokazatelně jediný kapr z bazénku kde dostával suchou kukuřici a tu sežral během 15ti minut a potom byl hned zabit a vykuchán?

                                        MrKos - Profil | Čt 17.5.2007 21:17:42

                                        syny: názory které tady čtu ( to teď neber osobně ) bych čekal od poněkud jiné skupiny rybářů... né od lidí kteří se snaží chytat kapry tak aby si je mohli chytit i příště...
                                        rozhodně netvrdím že to kapra zabije nebo vážně poraní... ale rozhodně mu to nepřidá na kráse a v kombinaci s lovem jako takovým a tím spojeným vysílením při zdolávání... nevím , nevím... je to vlastně nutné?
                                        a to je jenom pocit... je možné že to bobtnání mu způsobí nějaké problémy které se nemusí projevit na první pohled... a je možné že ne... ofšem tvrdit že rozhodně nezpůsobí protože chytám jenom 60+ je směšné... to uznej...