Pruty Kaizen gren

Zravím,
hci se zeptat na pruty Korda Kaizen gren 12 ft 3,5 lb
Máte je někdo? Jak jste spokojeni. Kvalita, očka, sedlo atd.
Koupil jsem Wychvod extremis a úplna hrůza, vzhled, vady laku a blanku. Každý prut jiný. Tak jsem vrátil. Hledám něco jiného podobného. Moc děkuji za komentáře.
Autor diskuse: Pietro 1 - Profil , 11.5.2025 kaprařina - náčiní, doplňky

NMr.Doctor - Profil | So 17.5.2025 22:52:04

Vojtechvojtech >> Rozumím.......no, já to vidím jinak..... každopádně odsuzovat a házet do jednoho pytle všechny pruty s očky bez keramické výplně s takovým zápalem, jak zde prezentuješ ty, a to na základě tvé jedné osobní zkušenosti a několika zápisů od A-dama zde a v dalších diskuzích, který je tímto již pověstný, se mi jeví přinejmenším jako velice krátkozraké...... ale ok, každý má právo na názor, jen je fajn, nebýt jednostranně zaslepený, potom se vytrácí objektivita a zápisy ztráceji na věrohodnosti........ ať se daří a hodně dašlích sezón bez prodřených oček... M.

    NVojtechvojtech - Profil | So 17.5.2025 21:47:04

    Mr.Doctor >> Mel jsem to na prutech Nash Dwarf. Dole pise uzivatel, ze jemu se zatim jen sedrela barva z ocek na Nash Scope. Ve vlakne jinde zde na mrku je fotka, kdy je ryha v Nash Black Ops. Pejsek, nez odesel, se nechal slyset, ze i na Centruy jiz ma barvu pryc. Co bude dal nasledovat po sedreni barvy je spekulace. U me to byly ryhy. Takove poznatky ve me moc duvery nevzbuzuji. A na prutu za 3500 kc snad necekas ocka z titanu nebo ocka lepsi nez na Century. Kdyz pohledas ve starsich vlaknech, najdes fotky, kde je proderene obdobne ocko na tech JRC. Vic k tomu uz nemam. Takze ano, ocka na klacku Century, kde se sedre barva, klacku v relaci 10k+ tusim, jsou na hovno.

      NMr.Doctor - Profil | So 17.5.2025 21:32:58

      Vojtechvojtech >> "Nash, nekdo to mel na JRC a Sonik. Znacku nevim." .......Takže pokud ti dobře rozumím, náš nějaké pruty od firmy Nash , na kterých máš nebo jsi měl očka bez keramické výplně a ty stejné očka bez keramické výplně , jejich značku bohužel nevíš, jsou podle tebe na prutech JRC a Sonic.... aha.... ale osobní zkušenost máš pouze s očky bez keramiky na svých prutech Nash...... tak teď už to je naprosto jasné, to potom musí být všechny "minima" očka na howno.... 😉😉

        NrhinitisX - Profil | So 17.5.2025 20:58:04

        Vojtechvojtech >> historicky tady jsou pořád jen řeči. Pro mně pořád jen jedna paní povídala. Netvrdím, že ty problémy nejsou, ale rád bych ta prodřená očka viděl. Ty už jsi ty pruty měl a reklamoval, vracel?

          NVojtechvojtech - Profil | So 17.5.2025 20:57:43

          Mr.Doctor >> Nash, nekdo to mel na JRC a Sonik. Znacku nevim. Na Kaizenech je seaguide TDG. Mam info od lidi od fochu, ze i to nejlevnesi ocko s vyplni je vydrzi jinde. Nemam co dal k tomu rict, riskovat to znovu nehodlam.

            NPindˇa - Profil | So 17.5.2025 20:50:25

            Vojtechvojtech >> Já se přece za za tyhle očka nebiju, už nevím jak to jinak napsat aby mi tady o prutu, někdo, kdo je vyzkoušel podal info, jak se chovají a pod. Jinak teď jsem byl s klukama týden na srazu, a každý druhý pruty Daiwa N'Zon s údajně taky ťěmito hroznými očky a ani jeden si na ně nestěžoval a troufám si říct, že s nimi mají za sezónu víc docházet k vodě než mi dva dohromady.

              NMr.Doctor - Profil | So 17.5.2025 20:40:16

              Vojtechvojtech >> S kterými očky bez keramické výpně máš osobní zkušenost ty .....které jsi měl v loji do sezóny ?? Konkrétní značku , která ty očka vyrábí , pokud bys uvedl..... Jako napsat pouze "minima" očka je celkem zavádějící, házet všechny výrobce do jednoho pytle.....

                NVojtechvojtech - Profil | So 17.5.2025 20:18:05

                rhinitisX >> Myslis, ze na tomto prutu za asi 3500 kc budou vyznamne jina (kvalitnejsi) minima ocka nez na obdobne sorte typu Nash, Sonik, JRC..? Historicky tady toho bylo ohledne toho dost. Co jeste vic, aby se clovek dostal do obrazu? Konkretne tyhle pruty jsou na trhu chvili, buhvi kolik lidi je koupilo a zda vubec. A kolik jich je vubec mrku. Nema to vyznam, at se kazdy spali sam. A ano - pokud tomu clovek nenaklada a vetra je parkrat do roka, tak asi neco vydrzi. Ja to mel v loji do sezony.

                  NrhinitisX - Profil | So 17.5.2025 19:54:51

                  Omluvám se zadavateli…má někdo dostupnou fotku prodřených oček Kaizenů? Nebo fotku jiné závady na těch prutech?

                    NVojtechvojtech - Profil | So 17.5.2025 19:53:05

                    Pindˇa >> Ja take ne. Navic slo o prirovnani, pochopitelne snad pro vsechny. Ale ze zrovna ty se tu budes bit za takove odflakle osazeni prutu, jsem necekal. Jinde nekoupis Ali ani Temu, nehodlas nekvalitu podporovat. Ale tohle je v poradku. Svoje penize bys za tohle dal. Trochu to smrdi tezkym zaujetim. Btw. - skoda, ze nam Pejsek uz neukazal tu fotku na Century. Porad me vrta hlavou, proc mlzil.

                      NPindˇa - Profil | So 17.5.2025 19:07:51

                      Vojtechvojtech >> Já už k tomu nemám co víc napsat a ani k autům ani k nemovitostem a zadlužit se taky nechci.

                        NVojtechvojtech - Profil | So 17.5.2025 18:23:26

                        Pindˇa >> Rozumim. Za me je takova strategie cesta do pekla. Pak nas tady budou vsichni krmit zmetkama za draho. Prece je to o tom, co zakaznik snese … Vyrobce pak nema motivaci se zlepsit. At uz jde o pruty nebo o cokoliv jineho. Ale ano, je to taky pristup. Koupit to a za sezonu vyhodit do popelnice nebo resit reklamace (dohady) anebo drahe prevazani. Mas to jako s nemovitostma - kdejaka derava barabizna stoji nekrestanske prachy. Ale co, cesi jsou ochotni se za to zadluzit na 35 let. Tak proc ne.

                          NPindˇa - Profil | So 17.5.2025 18:00:44

                          Vojtechvojtech >> Za auto ne, ale za prut za tři litry možná ano, kdybych se dozvěděl, že ten blank za to stojí a kdyby přišlo na nejhorší vyplatí se je i obyč keramikou za par stovek přemotat. Zatím je to pořád dokola, jen o očkách.

                            NVojtechvojtech - Profil | So 17.5.2025 17:11:18

                            Pindˇa >> V pohode. Dotaz konkretne na ocka v zadani byl. Tak se nekdo rozepsal😉 Ve chvili, kdy je takova podstatna cast na hovno, tak pro vetsinu lidi je ten prut pasé, at je jakykoliv. Myslim. Motiva kupovat z principu neco takoveho je pak hodne nizka. Maji to i ty nove Propely. Asi moc nejedou, mozna prave kvuli tomu. Ze na to Kaja musel udelat video. Ja uz jsem z dratoocka vylecen. A je mi fuk, zda to je na sportexu nebo FS. By si dal vydelat vyrobci za auto, u ktereho se vi, ze se brzo kazi motor? Asi o tom tu to cele je.

                              NPindˇa - Profil | So 17.5.2025 14:50:26

                              rhinitisX >> Je to tak a je to škoda.
                              Asi prodám od brejlovce distanční zavrtávačky a budu mít pro posedlýho mladýho značkou, jeden prut na zkoušku 😁

                                NrhinitisX - Profil | So 17.5.2025 14:36:08

                                Pindˇa >> vycházím z toho, že od brejlouna jsme za 15 let nekoupil zmetek a vše měl vždy vychytané a kvalitní. Tudíž o pruty předpokládám budou v pohodě. Shimanisti a nebo ti, kteří jinou značku neznají, budou vždy povídat to stejné 😉

                                  NrhinitisX - Profil | So 17.5.2025 14:33:53

                                  Osobní zkušenost zatím nemám, nicméně si je chci pořídit taky. Prošel jsem si zahraniční diskuze, a zajímavé je, že jsem nenarazil na žádné negativní recenze ohledně kvality oček. Jediné co se oček týkalo, byly bublinky u lepení … tam by to mohlo zlobit a praskat. Někdy mi to přijde, že realita je úplně jinde, než se na Mrku píše.

                                    NPindˇa - Profil | So 17.5.2025 14:19:01

                                    Vojtechvojtech >> Já tomu rozumím, že na prutech za cenu lepších nerezových vidliček, nemůžu čekat očka v nejvyšší kvalitě, taky mám několik stavěných kaprových prut s očkama, které jsem si v daný moment mohl dovolit i komerčně stavěné kaprové pruty i s těmi titanovými očky, ale ber to tak, jak jsem psal vedle, synovec dvanáct let mě požádal jestli se nedá zjistit, jak se ten prut chová v dané libráži, jestli je tvrdší, měkčí, kolikati gramivá olova z nich nejlépe lítají v konkrétní libráži apod. U takového prutu žádnou odřenou barvu řešit nebude, neříkám že rýhy v očkách není obr průser, ale pořád si myslím, že než je v jeho věku stačí prodřít, tak už bude jako dospělý dávno ořemýšlet, nad něčím celkově kvalitnějšim. A co z toho tady je? Místo praktické zkušenosti na danou otázku bramboračka kterou dávno známé z jiných vláken

                                      NVojtechvojtech - Profil | So 17.5.2025 10:31:01

                                      Pindˇa >> Spousta diskuzí je tady o tom, že tazatel vybere třeba "nevhodný" produkt a je směrován jinam. Nevidím na tom nic špatného. A to že tyhle drátoočko v takové cenové relaci stojí za hovno, to je holý fakt. O tom jsem se minimálně 2x přesvědčil sám. Nejdřív barva, pak rýhy. O tom, že ho ohneš jak nic, to ani nemluvím. Bavil jsem se o tom se stavěčem, co mi teď dělá proutky. Ukazoval mi drátoočka, která vydrží. Jsou z titanu a cena jen oček je násobná, co tenhle prut stojí.

                                        NPindˇa - Profil | Čt 15.5.2025 7:52:35

                                        xMarkusx >> Ok, až se budu chtít dozvědět něco o jiné značce třeba ukrajinské Orient, dám ti určitě vědět, jinak viz. @Ijan .