Pruty Kaizen gren

Zravím,
hci se zeptat na pruty Korda Kaizen gren 12 ft 3,5 lb
Máte je někdo? Jak jste spokojeni. Kvalita, očka, sedlo atd.
Koupil jsem Wychvod extremis a úplna hrůza, vzhled, vady laku a blanku. Každý prut jiný. Tak jsem vrátil. Hledám něco jiného podobného. Moc děkuji za komentáře.
Autor diskuse: Pietro 1 - Profil , 11.5.2025 kaprařina - náčiní, doplňky

NxMarkusx - Profil | Čt 15.5.2025 6:40:44

Pindˇa >> Však to je v pohodě že tě zajímá prut jako celek a nezajímají tě očka, vždyť to přece není důležitá část prutu že 😃 jen taková estetická. Pak ti třeba napoprvé možná uznají reklamaci a pošlou nový díl, pak se přořežou znova a už ti ji neuznají a můžeš prut buď vyhodit nebo si nechat převázat očka a dáš za to pomalu víc jak za celý prut. Já osobně nevidím na tom že ti někdo poradí alternativu nic špatného, kolega co založil diskuzi nakonec i sám napsal že se dívá celkově po prutech do 5k. Tak si tu nehraj na strážce diskuze na mrku 😉

    NIjan - Profil | St 14.5.2025 20:10:11

    Pietro 1 >> Sportex, Korda, Forge Tackle . I v nižší cenovce mají zaručenou kvalitu , jen si musíš najít, který ti vyhovuje. Syn dokonce chytal na proutky od Delphinu a jak pravý klasik :-) za ty prachy super - a na tvůj účel jak píšeš bych se vůbec nebál

      NPietro 1 - Profil | Po 12.5.2025 21:18:00

      Prosím všechny jen o zkušenosti. Né aby to tady dopadlo napadáním se. Hledám pruty do 5.000 Kč aby mi vydržely. Nejsem vysloveně kaprař. Je to jen na období než začnou dravci.
      Preferuji přívlač.
      Moc děkuji všem za informace.

        NIjan - Profil | Po 12.5.2025 18:23:34

        Žasnu jak jeden trouba dokáže zničit celou diskuzi:-) ale jak praví klasik, "na všetko treba odborníkov"

          NA_dam - Profil | Po 12.5.2025 16:35:56

          Dušan_hp >> To je už poškodené vyšúchané na strieborno, tak nemá byť očko na žiadnom prúte😎 ale ak to akceptuješ OK. Každý je iný na vercajch...

            NDušan_hp - Profil | Po 12.5.2025 14:56:11

            A_dam >> mám odchytáno 5. let na Scope, kromě toho, že se kroužek změnil z černého na stříbrný žádnou změnu nepozoruji a zářez už vůbec ne... Omlouvám se za OT

              NPindˇa - Profil | Po 12.5.2025 14:33:07

              A_dam >> O čem to zase meleš jaká vytrína, já je nekupuji jen bych se chtěl o nich něco dozvědět. Z minima očkama jsem neodchytal nic, protože je nikde nemám, tak je nevychvaluju ani nehaním a ja se tě na začátku neptal na reálnou zkušenost s očkama, ale na reálnou zkušenost s pruty Kaizen

                NPindˇa - Profil | Po 12.5.2025 14:21:33

                Mufti >> Kolega si totiž myslí že ušel vlak všem, včetně Century 😁

                  NA_dam - Profil | Po 12.5.2025 13:41:08

                  Pindˇa >> Jedine že by si tie prúty mal vo vytríne z fotkou D.F.
                  Tie očká sa zlaknú vody a čo potom😂
                  A stále si my neodpovedal kolko si odchytal z minima očkami?

                    NMufti - Profil | Po 12.5.2025 13:28:28

                    Minina očká pohoda. Na feeder by som povedal, že až lepšie ako klasika. Ani šnúra nerobí problém. Zasa Korda si myslíš, že mu ušiel vlak a nevie čo činí?
                    Pozri si videá fishing with Carl. Začal chytať s Kordom a ten chlapec dáva tomu zabrať.
                    A keď chceš tak si kúp milovaný sportex. Tu na mrk sa teší veľkej popularite.

                      NPindˇa - Profil | Po 12.5.2025 13:23:50

                      A_dam >> Klidně si dal zadání diskuze vysvětluj po svém i s mercedesem😁

                        NA_dam - Profil | Po 12.5.2025 12:52:39

                        Pindˇa >> To más jak keby si napísal že ta zaujíma S class od mercedesu len len ich v serií robiaja na puklicách...

                          NPindˇa - Profil | Po 12.5.2025 12:49:27

                          A_dam >> Mě zajímají pruty jako celek, ne očka, to pak je stále dokola

                            NA_dam - Profil | Po 12.5.2025 12:33:08

                            Pindˇa >> Daj pokoj to ani do ruky ani nezoberem. Mal by to vedeť budúci zákazniť, že tu testeri neodviedli dobrú robotu ked sa predierajú očká...
                            A ty máš aku skúsenoť z minima očkami? Ja som ich predral...

                              Nmurphyy - Profil | Po 12.5.2025 12:28:56

                              Pindˇa >> asi tak no, inak osobne by som sa tych ociek nebal-ak by boli kvalitne nie len hociake, co ale by bolo pre mna dolezite aby koncove ocko bolo s vyplnou

                                NPindˇa - Profil | Po 12.5.2025 12:26:03

                                A_dam >> Jakou s nimi máš reálnou zkušenost? Já žádnou, tak bych se o těch prutech rád něco dozvěděl od lidí co s nimi chytají a né že diskuzi hned zabíjí ti co mají mindrák s oček v každé diskuzi o prutech, která se zde objeví, ať už se jedná o nižší řady, nebo ty nejvyšší, jako třeba hned tady. https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=775458
                                Ještě jednou opakuju, je to otázka na Kaizeny, ne na Shimano, nebo Trakker, který jak víme se všech diskuzi je pro tebe nejvíce.

                                  NA_dam - Profil | Po 12.5.2025 11:34:15

                                  Pindˇa >> Shit jeden aj druhý odflaknutá aj lacna rada aj drakšia platinum. To že spravili jednu verziu z keramikou 10ft a 3LBS to nezachráni. Dobre mu napísal že Treba siahnuť po overej značke ako je napr. Shimano Tribal.

                                    NPindˇa - Profil | Po 12.5.2025 9:41:08

                                    Pietro 1 - >> Zkus se zeptat ještě tady, něco se tam už probíralo. https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=773656&kw=Korda%20developments

                                      NPindˇa - Profil | Po 12.5.2025 9:38:22

                                      xMarkusx >> Jenže on se ptá na Kaizeny green, ne na Shimana. Klasická rada typu co jsem zatím slyšel , nebo vem si raději to či ono za moc nestojí

                                        NxMarkusx - Profil | Ne 11.5.2025 23:38:55

                                        Co jsem zatím slyšel tak na odhoz nic moc. A nevím jestli pořád nemají ten problém s prorezavajicima ockama co měli Kaizeny platinum a ještě se cukali uznávat reklamace 😆 ale třeba už ho nemají. Já bych se v té cenové kategorii podíval po Shimanu, za mě za tu cenu dělá Shimano super pruty v té 3,25 lb nebo 3,5+ lb - Intesity. Jen to chce zkusit který, jestli Tx-2, Tx-4 nebo Tx-5, nebo i ty nové Nash F20 nejsou špatné.