Boilie The Ultimate

Kolegové kamarádi, nedá mi to to abych se nezeptal zda znáte či jste zkoušely boilie THE ULTIMATE, chytám na to od loňského května a musim uznat opravdu masakr (kdo mně zná ví že nemám zapotřebí něco propagovat) ale toto vám musím opravdu doporučit. Znáte/chytáte na to/ co úlovky.
Autor diskuse: Klikař - Profil , 16.4.2025 kaprařina - nástrahy, návnady

NKlikař - Profil | Út 26.8.2025 7:28:23

bart.bm >> takže v sobotu budou velký závody :)) no a nebo aspoň malý 🤣🤣

    Nbart.bm - Profil | Út 26.8.2025 5:34:35

    haas >> beru foukanou kuku,zelená je nejlepší si říkal ne?

      Nhaas - Profil | Po 25.8.2025 22:27:16

      bart.bm >> mlčeti zlato 🤷 nezapomeň si vzít ty extrudy co ti jezdí 👌

        Nbart.bm - Profil | Po 25.8.2025 21:45:21

        haas >> dobře ty 👍

          Nbart.bm - Profil | Po 25.8.2025 21:45:04

          Klikař >> on musí 😁 má za úkol mi připravit flek na sobotu 😁

            Nhaas - Profil | Po 25.8.2025 20:07:15

            Klikař >> Jiřo ať se ti daří...já dnes pouze do 22 jinak ráno nevstanu 🤣tak ještě mám 2 hoďky ale už jsem spokojenej nemusí pršet stačí když kape 👍

              NKlikař - Profil | Po 25.8.2025 19:42:13

              haas >> chlape ty seš neskutečnej 🤣🤣 já dnes dorazil na Orlík, bylo tady zemětřesení 🤣🤣 no a zakempil jsem naproti žďákováku tak uvidíme .

                Nhaas - Profil | Po 25.8.2025 19:24:01

                Tak opět naskok po práci ....tentokrát krill ...začíná ten podvečer parádně 👍

                  NKlikař - Profil | Ne 24.8.2025 13:45:46

                  haas >> 🤣🤣🤣 přesnéééé

                    Nhaas - Profil | Ne 24.8.2025 12:27:06

                    Klikař >> Jiříku každý má v lovu svůj rukopis ...někdo si vystačí dvě dózy někdo potřebuje kolo štěstí aby si z toho baglu vybral 🤣

                      NKlikař - Profil | Ne 24.8.2025 11:50:10

                      haas >> jj to dava smysl, vždyť kolikrát se snažíš co můžeš a pak dáš solo popku a bum, Já jsem pravej opak kolikrát dělám kombinace že až sám žasnu co jsem vymyslel za kravinu :)), je to jak kdy. Kdysy na závodech ne to jsem jel své striktní postupy ale dnes blbnu , zkouším a užívám si to 🤣🤣.

                        Nhaas - Profil | Ne 24.8.2025 10:36:58

                        Klikař >> Jiříku popky jsem nezkoušel mám dost ještě mainline a sticky.... Dipy beru vždy když dorazí koule ...mám rád danou příchuť která je totožná s kulkami ať to není zkreslené jestli dip nebo kulicka...popky mainline a sticky používám sólo nikdy ne na panáčka moje zkušenost je že to většinou vezme menší ryba a nevíš ...vydraždila ho ta popka nebo kule ?

                          NKlikař - Profil | Ne 24.8.2025 10:33:33

                          haas >> jj pokud musim něco vyzdvihnout pak dipy a plovky, u těch plovek jde fakt znát že je esence přidávaná do těsta a ne jen zakápnutá.
                          Jj pokud se zadaří pisnu, mám v merku 3 místa tak to za 6dnů objedu 🤣🤣

                            Nhaas - Profil | Ne 24.8.2025 10:26:36

                            Klikař >> ještě dovětek...ty dipy mají fakt parádní 👍👌👌prostě exklusive 👌

                              Nhaas - Profil | Ne 24.8.2025 10:23:59

                              Klikař >> tak snad se ti zadari kamaráde ...oba víme že když ryba žere je celkem jedno co jí naservirujes to nejdůležitější je kde jim to naservirujes..... 👍👍👌👌 Tak doufám že budeš zde dávat opatrný report 👍

                                NKlikař - Profil | Ne 24.8.2025 10:18:30

                                haas >> ja jedu v pondělí na týden na Orlik a beru toto a jahodu ale zaří chci zkusit kraba a scopex 🤣🤣

                                  Nhaas - Profil | Ne 24.8.2025 9:45:52

                                  Klikař >> tahle kombo mne oslovila hned na podzim mám připraveného krilla tak uvidíme .....

                                    NKlikař - Profil | Ne 24.8.2025 9:25:36

                                    haas >> gratulace, ta ryba je nadherna a absolutne bezvadna struktura supin , parada 👍 za par hodin takova ryba jo hold kdo umi umi 🤣🤣, mam to taky nachystano

                                      Nhaas - Profil | Ne 24.8.2025 8:16:47

                                      bart.bm >> kámo B nám ukradli tak se musíme přizpůsobovat jinde ... Chtělo by to mozna delší akci a možná by to stálo i za to ale čím starší tím víc rozbitejsi takže ty rychlovky jsou někdy ideál .... 👌

                                        Nbart.bm - Profil | Ne 24.8.2025 8:09:58

                                        haas >> škoda že nebyl i nějaký hezký bobřík 😉☺️ gratulka 👍