Boilie The Ultimate

Kolegové kamarádi, nedá mi to to abych se nezeptal zda znáte či jste zkoušely boilie THE ULTIMATE, chytám na to od loňského května a musim uznat opravdu masakr (kdo mně zná ví že nemám zapotřebí něco propagovat) ale toto vám musím opravdu doporučit. Znáte/chytáte na to/ co úlovky.
Autor diskuse: Klikař - Profil , 16.4.2025 kaprařina - nástrahy, návnady

Nhaas - Profil | So 23.8.2025 23:40:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dneska bylo počasí ideální ..koupači ve vodě nebyli a tak jsem na pár hodin vyrazil ...počasí ideal , ochlazení mi říkalo vyjed ....vzal jsem kilovku monstr crab jahoda a v 16.00 už to letělo do vody . Pár kuliček na pva a 20 do prostoru....za dvě hoďky se na mne podíval tenhle černokněžník lehce pod 14 kg .... Takže palec hore 👍 a zase příště .....

    NKlikař - Profil | So 2.8.2025 20:09:00

    MrtweyUbrus >> jak pisou kluci, ja osobne chytám klasiku , panacek a nebo neutralky, libi se mi kdyz to v proudu neco dela, klidne si kup baleni 5nebo10kg a k tomu plovecky, myslim ze nebudes sklamanej. Ja moc kratky vychazky nemam ale kdyz chci rychlejsi rybu pak jen plovecku a ted jsem chytal dumbeles scopex squid a krill, zabery jsem mel pomerne rychle

      Nhaas - Profil | So 2.8.2025 20:01:00

      Ty 10;kg jsou ideální na pískem i na lov ....jsem nezaujatý podotýkám ani zprizneny s touhle fa 👍 objednal jsem ještě z alegra

        Nhaas - Profil | So 2.8.2025 19:56:39

        Za mne krill 10 kg a live creme 10 kg .....prostě to chytá a cena je více než příznivá za tu 10 kg

          NMrtweyUbrus - Profil | So 2.8.2025 19:44:48

          Klikař >> Dycky řeka! Od jara do podzimu, něco z těch levnšjších, nic za 400kč/kg, dík.

            NKlikař - Profil | So 2.8.2025 19:19:22

            haas >> Danke 🤣🤣
            Bobin83 ta firma je na trhu ,,poměrně dlouho “ mně se líbi ucelený sortiment, žádných 100druhů, třeba plovky jsou vyráběny ručně a esence je přidávaná přímo do těsta. V určitých příchutích jsou 2 barvy což je za mně super. Boilie dělaji od dumbelles 14/18mm dal 18-30mm. Vše v jednotné ceně. Kvalitu musíte vyzkoušet ✌

              NKlikař - Profil | So 2.8.2025 19:13:40

              MrtweyUbrus >> kluci to je těžké, aspoň nápovědu jaké období jaká řeka, stoják, přehrada rád se podělím o roční zkušenosti 😉

                Nbart.bm - Profil | So 2.8.2025 10:58:52

                Bobin83 >> máj i koule za 190-200kg

                  NBobin83 - Profil | So 2.8.2025 9:26:34

                  Koule to nebudou určitě špatné,taky jsem se po nich už chvilku díval,ale nemyslím si , že v dnešní době přijít na trh z koulema za 400,- za kg není úplně dobrý nápad,vše je o ceně, pár zákazníků si to určitě najde,ale je toho už teď opravdu tolik,že značce moc šancí nedávám i když bude určitě kvalitní

                    Nhaas - Profil | So 2.8.2025 5:27:14

                    Klikař >> kámo konečně aspoň člověk má detailnější přehled ......už to chtělo za mne palec hore 👍👍👍👍👍

                      NMrtweyUbrus - Profil | Pá 1.8.2025 21:24:33

                      Klikař >> Co bys od nich doporučil na krátké vycházky?

                        NKlikař - Profil | Pá 1.8.2025 7:28:45

                        Už jsem spokoje 🤣🤣
                        http://www.ultimateproducts.cz/

                          NDanda05 - Profil | St 4.6.2025 23:12:38

                          Klikař >> dík za info, jedu zítra tak uvidíme.

                            NKlikař - Profil | St 4.6.2025 21:12:41

                            Danda05 >> ahoj od ct do ne asi 15 kapru pres 10kg z toha 2ks 15kg, opravdu fajn rybacka. Nejlepsi na tom je ze to chodilo jen a pouze strawberry big fish, zkousely jsme s kolegou vselicos a nic pak jahoda a slapalo zo 🤣🤣

                              NDanda05 - Profil | St 28.5.2025 16:56:27

                              Klikař >> uvidíme, tak dej vědět jak to šlo, já až za týden jedu.

                                NKlikař - Profil | St 28.5.2025 15:29:54

                                Danda05 >> byť je to muj favorit myslim že to bude na trochu chladnější vodu, ja jedu ted Labe 4 dny a beru si Mango chili crab a jahoda big fish 😉

                                  NDanda05 - Profil | St 28.5.2025 14:24:12

                                  Tak jak to šlape ? objednal jsem to mango chili a příští týden otestuje na Labi.

                                    NKlikař - Profil | Čt 8.5.2025 8:14:01

                                    Amurář >> Orlík, projel jsem ho od Orlickeho zamku az do Otavy. 😉 je to zvlaštni vcera rano 3ryby 14kg a dnes ani tuk :))), jinak vyjma jedne jsme nechytily zadnou rybu vecer. Vcera jsme sly v klidku spat v 21.30hod

                                      NAmurář - Profil | St 7.5.2025 19:26:53

                                      Klikař >> Čau, Slapy?

                                        NKlikař - Profil | St 7.5.2025 9:53:23

                                        Letoší výprava je pro mně docela dlouhá jsem od 24.4 do 11.5 :) ryby ještě daleko nejsou ve tření a váhově no nestěžuju si , s parťákem 14-17,5kg . Jednoznačně zatim dominuje strawberry big fish a banán. Ten banan je levnější a na aktivitě ryb to vůbec není znát 😉