- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
IBCC 2022 - veřejná diskuse
https://contest.fishinda.com/team-total
https://www.facebook.com/1habakuk1/
https://www.facebook.com/chytiljsem/
https://www.facebook.com/mivardi/
https://www.facebook.com/starbaitsczsk/
https://www.facebook.com/sportcarpteam/
https://www.facebook.com/niklcz/
https://www.facebook.com/tbafriends/
https://www.facebook.com/rebelbaits/
https://mikbaits.cz/online/online/ibcc-2022-1650530037
https://www.facebook.com/soniksportsczsk
https://www.facebook.com/ridgemonkeycz
https://www.facebook.com/vitalbaitsczsk
https://www.facebook.com/Catchman.cz (stories)
https://www.facebook.com/tropicfishing.cz (stories)
https://www.facebook.com/carpriders (stories)
https://www.facebook.com/JETFISH1990/
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
29x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
NDodo677 - Profil | Pá 29.4.2022 9:44:10
Třeba se oboje do příštího ročníku vylepší :)
Ntomik1 - Profil | Pá 29.4.2022 9:34:42
NDodo677 - Profil | Pá 29.4.2022 9:06:37
Ta možnost zahodit první špatné los prostě vliv musí mít. Druhá věc je pak jak se místa ukáží při závodu.
Ntomik1 - Profil | Pá 29.4.2022 8:55:45
Njeden3 - Profil | Pá 29.4.2022 7:46:33
místa na severu letos bez diskuze kralují celému závodu
myslím, příští rok bude losovačka obrovský adrenalín :-)
protože místa,která se letos ještě před losováním zdála jako vysněný TOP to letos moc nepotvrdila a pokdu se nestane nějaký zázrak,asi už ani nepotvrdí, naopak místa o kterých se dříve mluvilo jen jako o možném místě na velkou rybu kralují
jak říkám,příští rok bude losovačka opravdu adrenalín 👍😉
Nrezatypejsek - Profil | Čt 28.4.2022 22:28:03
Njeden3 - Profil | Čt 28.4.2022 22:10:47
a ty si myslíš,že se jinde na západě nechlastá?😂
ale opět - pokud má někdo 3 promile a je na plech je jiný případ,než jedno pivo po obědě ..a je jedno,jestli je to v lodi,na silnici či na lyžích
my si tu nakonec necháme zakázat úplně všechno,nekuřák prolobuje zákaz kouření v hospodě,abstinent nechá vyhlásit prohibici, nelyžař prosadí zákaz lyžování, vegetarián zákaz masa, a cukrovkář zákaz cukru, ochránci zakážou chytat ryby .......a nakonec lidi z vysokým tlakem nechají zakázat sůl......a už jsme v té pohádce sůl nad zlato :-)))
a všechno to bude proto,aby se někomu něco nestalo-takže pod "ušlěchtilým" heslem
Nrezatypejsek - Profil | Čt 28.4.2022 21:42:35
Njeden3 - Profil | Čt 28.4.2022 21:35:27
ale platit škodu magorovi se 3 promile? to je podle mě druhý extrém
Nrezatypejsek - Profil | Čt 28.4.2022 21:33:38
Njeden3 - Profil | Čt 28.4.2022 21:18:43
alespoň v Itálii je to tak určitě
Nrezatypejsek - Profil | Čt 28.4.2022 21:15:47
Njeden3 - Profil | Čt 28.4.2022 20:32:52
v Německu -vždyť je to náš vzor - si dáš po obědě pivo a jedeš po dálnici 200km/h
u nás si ho nemůžeš dát ani v té pramičce na rybníce
proto říkám,že jsou dobré zákony a špatné zákony
NMartin M. - Profil | Čt 28.4.2022 20:25:51
Njeden3 - Profil | Čt 28.4.2022 20:22:54
a já jsem na omezení a zákazy po 30 letech v totalitě prostě háklivej,jistě, nějaká pravidla má každá společnost,ale to je o tom,co je ještě rozmné omezení /třeba ten týpek v rychlém motorovém člunu/ a co už je naprosto zbytečná buzerace/ten děda na pramičce nebo vodák na Ploučnici/
zdůvodnění,aby se mu něco nestalo neberu,protože to nám nakonec zakážou úplně všechno,včetně česání švestek ze žebříku,protože se ti také může něco stát,dokonce si zlomit vaz
Ntonouš - Profil | Čt 28.4.2022 20:02:44
NMikyn - Profil | Čt 28.4.2022 19:59:58
Njeden3 - Profil | Čt 28.4.2022 19:46:25
ono to u tohoto většinou začíná,bolševik měl také líbivé hesla a proklamace,jak mu jde o blaho lidu..skončilo to padesátýma rokama a smrtí hodně lidí a násobně více zničených životů
a i když jsem byl na Balatonu mockrát i mimo závod,nikdy mě tam nikdo nebuzeroval, když jsme se choval slušně
věřím tomu,že na Slapech či Orlíku bych měl mozol na plicích, jak bych dokola dýchal našemu vodnímu gestapu .....ale jak říkám,já prakticky nepiju ani na břehu,proč bych násával v lodi
NMikyn - Profil | Čt 28.4.2022 19:27:23
Čtenáři této diskuse také sledují
NKrátkodobá kaprařina x9945
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NKaprařský top vercajk3167
NLithiové baterie - srovnání1546
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NCcMoore a vše kolem něj3769
NAvid Carp - recenze348
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NFanclub značky Shimano16401
NOdpadávací kámen při vyvážce283
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











