- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
free spirit Hi-S 10ft 2,75lb/3lb
vlastní někdo free spirit Hi-S 10ft 2,75lb/3lb ? jak se chovají, popř tvrdost, akce, zkušenosti...dávám pryč Hi-S 12ft 3,5lb, díky
Autor diskuse: Eraser159 - Profil , 14.2.2022 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
4x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Břemo - Profil | So 23.12.2023 17:01:39
Pindˇa >> izotopy jsou z ceskeho eshopu tropicliberec.To si tam napsali na te prodejně ale sídlo trigalight je Švýcarsko
https://trigalight.com/
Odtamtud to asi berou 😉
https://trigalight.com/
Odtamtud to asi berou 😉
Pindˇa - Profil | So 23.12.2023 16:55:39
Břemo >> Kde mají sídlo ten trigalight, že to tam mají napsáno česky?
Břemo - Profil | So 23.12.2023 16:20:00
Pindˇa >> jinak izotopy mi prisli v sačku a na jednom sacku byla firma trigalight.koulal jsem na ty stranky a maji rozsireny sortiment izotopu…
Břemo - Profil | So 23.12.2023 16:17:59
Pindˇa >> nakonec jsem si rekl ze je na reklamaci nedam a dam si je do kupy.Nechce se mi zase cekat pul roku az se to vyridi. Rekl jsem si ze to zase tak hrozne neni. Mezeru v sedle jsem vyplnil paskem z carbotexu a dvouslozkovym lepidlem a vlepil tam ten izotop
Pindˇa - Profil | So 23.12.2023 11:20:07
Břemo >> Je to tak z UK už do prutů izotop nesmí dávat, ty co se u nás dají ještě sehnat bude jen doprodej, ale přeci jen by to mělo být zohledněno v ceně prutu , to vrzání očka bývá u nových prutů časté a časem to přestane
Břemo - Profil | So 23.12.2023 11:10:04
Tezko rict jestli o tom vedel…me pruty prisli v obalech a prez celou rucku vcetne sedla byli zabalene v bublinkove folii.Jestli mu to takhle poslali z anglie tak to nemohl videt.Je to moje chyba ze jsem jim nenapsal at je rozbali a zkontroluje.Naivne jsem si myslel ze pruty v teto cenove relaci ktere jsou udajne rucne stavene by meli mit top zpracovani.Viz fotka takhle byli sedla prutu zabalene ….jinak ty izotopy pry uz do sedel standartne nedavaji kvuli narizeni EU.Zajimave ze se daji u nas koupit ,,originalni izotopy free spirit’’ Jinak prodejce byl rakousky e-shop carphunterco.com.
icokarp - Profil | So 23.12.2023 7:43:35
Břemo >> tie pruty byť mnou,tak okamžite idú naspäť, pri takto drahých prutoch sa toto nesmie stavať, predajca určite vedel o tom , že sú tam tieto vady,určite ich kontroloval keď mu prišli z UK, preto ja keď kupujem,tak píšem, volám o dôkladne skontrolovanie , či navijaka alebo prutu, našťastie nie je to spôsobené tebou, takže reklamácia bude ok, akurát si časovo počkáš kým sa to vyrieši,a to očko ti nepoškodí blank, akurát je to nepríjemné počúvať,nech ti to dobre dopadne, ináč rád by som vedel, ktorý e shop ti to poslal🍀
Břemo - Profil | Pá 22.12.2023 20:55:33
Ahoj.Přišli mi nove pruty free spirit hi-s 12’6 ft 3.5lb tak se podělím se svou zkušenosti a zpracovanim a rad bych si vyslechl taky váš nazor, jestli je to normální, jestli by jste to řešili a nebo ne.Pruty ksem objednaval v rakousku a čekal na ne pul roku.Oba pruty mi přišli zabalene a vše se zdalo v pohode.Vzal jsem prvni prut vse v pohode ale vzal jsem druhy prut a tam jsem nasel dve chyby.První byla ta ze v sedlech pro izotopy uz izotopy na obou prutech nebyli to by mi ani tak nevadilo ale spis me zarazilo ze v sedle mam drazku pro izotop skrz a vidim na blank.Jasně da se to vycpat lepidlem a pak vlepit izotop, ale proc bych to delal na novem prute za tolik peněz.Další vec byla ta ze na tom samem prute kdyz jsem lehce zakyval s prvnim očkem od navijaku tak jde slyšet celkem hlasité cvakání/lupání.Stalo se to uz nekomu ze by mel takhle nekvalitne postaveny prut nebo jsem mel jen smolíka? Myslite ze to lupani v očku muze nejak poškodit blank?
icokarp - Profil | Út 3.10.2023 15:59:03
Retro >> ahoj, je to tak,ako píšeš, vynikajúci prút, tento so mnou zostane veeľmi dlho😉👍
ciciN - Profil | Út 3.10.2023 13:22:49
Polčis >> měl jsem možnost porovnat 3,5lb jak v 11ft, tak i v 10ft a 12ft a mezi těma všema prutama je fakt velký rozdíl..ta kratší varianta byla o dost tvrdší, kdežto ta 12ft je ve špičce na můj dojem až moc měkká. Určitě doporučuji si pruty někde osahat, nejlíp i s namontovaným navijákem a olovem, které mám v plánu nejčastěji házet.
Polčis - Profil | Út 3.10.2023 12:47:58
ciciN >> Díky za info,s takovou půjdu asi do délky 3m a jemnějšího.
Nechci to na řeku a vyloženě dlouhé hody.
Olova do 100g s pva,ale délka 3,3 je pro mně zajímavá i u feederu právě.
Nechci to na řeku a vyloženě dlouhé hody.
Olova do 100g s pva,ale délka 3,3 je pro mně zajímavá i u feederu právě.
ciciN - Profil | Út 3.10.2023 12:26:19
Polčis >> hážu u nás na řece max do 240g olova, semtam přidám ještě třeba pva k tomu. Není to na žádné velké švihání, ale na 50-60m se i s takovou sestavou dostanu. Většinou chytám ale olova do 200g. Záleží na co konkrétně bys potřeboval pruty použít.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StFanclub značky Shimano 16401
StDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StKrátkodobá kaprařina x 9947
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...
























