Stairs 2 Hell - veřejná diskuse | MRK.cz

Stairs 2 Hell - veřejná diskuse

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 29.9.2021 kaprařina - závodní sektor
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NRap1d - Profil | Po 4.10.2021 22:33:54

Fakt má 25,2kg?Ten musel sežrat nejméně 5kg olova.🤫😊

    NP!F - Profil | Po 4.10.2021 22:30:34

    Forest gump >> pri tej váhe to musí mať snáď 120....

      NForest gump - Profil | Po 4.10.2021 22:28:51

      P!F >> bohužel jsem nikde nedohledal

        NP!F - Profil | Po 4.10.2021 22:06:03

        Forest gump >> to je strašná ryba, nie je niekde uverejnená dĺžka?

          NForest gump - Profil | Po 4.10.2021 21:29:07

          .

            Nkopec321 - Profil | Po 4.10.2021 20:57:02

            25,20 UFO FISHING

              NP!F - Profil | Po 4.10.2021 20:39:57

              Oreh >> záleží od tlaku. Čisto teoreticky tú vodu na 700 stupňov zohriať ide, len treba dostatočný tlak. Keby sme ten Mušov zaliali niekoľkometrovou vrstvou betónu....

                Nvundu - Profil | Po 4.10.2021 20:35:43

                Nemůžu nikde najít jména, foto účastníků různých týmu...

                  NF. - Profil | Po 4.10.2021 20:31:23

                  A_dam >> ryby pod 20 kg nejspíš výsledek vůbec neovlivní a z tohoto pohledu mají kluci na čísle 97 zatim jako jediní s dvěmi rybami obrovský náskok. V minulých čtyřech ročnících by jim stačila ještě jedna dvacka a bedna je jejich. Nicméně poslední dva roky byly hodně slušné, tak věřím že se ještě chytí pěkně ryby a s poradím pořádně zacvičí.

                    NOreh - Profil | Po 4.10.2021 19:56:12

                    Orion24 >> ja pijem rum :)

                      NOreh - Profil | Po 4.10.2021 19:55:32

                      P!F >> nieco som naodlieval... nezda sa mi to :)

                        NOrion24 - Profil | Po 4.10.2021 19:42:14

                        Oreh >> podla toho kolko ginu si das po anglicku

                          NOrion24 - Profil | Po 4.10.2021 19:41:49

                          bjwir >> na konci rovnice mas m2.....vybral si si jednoducho premennu tak aby to vyzeralo zanedbatelne
                          O tazbe sa radsej nebavme...bagatelizujes to

                            NP!F - Profil | Po 4.10.2021 19:26:24

                            Oreh >> keď ju dostatočne zahreješ, tak určite.

                              NA_dam - Profil | Po 4.10.2021 18:48:46

                              Fishky >> F. - 4.10.2021 13:37:05 >> Ako na prvý deň dost slušne, tím Kuba GF či Carp only majú dve ryby a velké už asi chytili dalšie. Dost selektujú. Bude to zaujímave ešte veru.

                                Nbjwir - Profil | Po 4.10.2021 18:45:11

                                Orion24 >> no evidentně fakt hulis když se hektar roztahuje do m2 :D..všeobecně se rudy těží tam kde se zjistí rentabilita těžby a její nasledni zpracování..nebo si myslíš že kdyby pod nějakým jezerem našli co já vím platinu v XY tunach že ji tam nechají?
                                Chápeš poměr plochy a zanechaneho množství? Bavíme se čistě v teoretických číslech, spíš bych počítal méně ,protože si myslím že většina bude používat kameny,beton..

                                  NOreh - Profil | Po 4.10.2021 18:22:51

                                  Orion24 >> ty si hutnik , mozno budeš vediet. Je olovo rozpustne vo vode?

                                    NOrion24 - Profil | Po 4.10.2021 15:46:35

                                    bjwir >> ty vole....fakt nehulim..:)....tie rudy tazia z dna rybnika?...sice o chvilu ss to oplati....
                                    A preco to potrebujes roztiahnut na m2?....akoze 2,5 tony bude lahsie?....

                                      Nbjwir - Profil | Po 4.10.2021 15:34:43

                                      Orion24 >> Já nevím na Slovensku neučí lidi číst a chápat psaný text ?Asi bys měl přestat hulit jak píšeš.. Pokud nepochopíš že olovo se opravdu volně v přírodě vyskytuje ve formě rud (sulfid olovnatý , galenit ) , tak se není dál o čem bavit..Šlo o to poukázat kolik reálně se dostane do vody olova a jeho přepočet na m2
                                      A

                                        NPedro1 - Profil | Po 4.10.2021 15:32:19

                                        Oreh >> Půl napůl s tonikem. A samozřejmě jalovcová větvička:-)