Stairs 2 Hell - veřejná diskuse | MRK.cz

Stairs 2 Hell - veřejná diskuse

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 29.9.2021 kaprařina - závodní sektor
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nbjwir - Profil | Po 4.10.2021 15:24:47

paulaner >> Za A) pokud neumíš číst ty truhlíku tak jsem psal že já zastáncem odpadávajícího olova nejsem (řeším přes beton , případně navrtané kameny) . Za B) Netvrď tady že ve 100% případů vytáhneš tu gumu zpět..Absolutně netušíš z čeho se taková guma vyrábí(záleží samozřejmě na typu , stále se používá i přírodní kaučuk ale již minimálně) a můžu ti říct že to je dobrej hnus .A když ti pak ta guma začne reagovat s kovem,olejem,vodou a vidíš jak se chová , mno nevím co je horší..
Pro mě si obyčejný pokrytec který si říká "ah tou gumičkou nic nezkazím"

    NPavouk‌ - Profil | Po 4.10.2021 14:58:49

    Nekrmte trolla a máte klid

      NOreh - Profil | Po 4.10.2021 14:50:45

      Pedro1 >> len tak cisty gin? to by takemu kaprarovi ako ty nestacilo... :)

        NRobur - Profil | Po 4.10.2021 14:45:10

        Macron >> reálně tam nechávají olovo, tak se reálně diskutuje. Večer už budou normální lidé spát, jen kapraři bdít :-)

          Nkubas. - Profil | Po 4.10.2021 14:37:57

          drvoštěp >> Prázdná hlava aspoň nebolí, nenaděláš nic :-).

            Njejenik - Profil | Po 4.10.2021 14:08:49

            Fishky >> F. - 4.10.2021 13:37:05 >> Jj, jde oto, že mají "klid" a můžou se soustředit na větší ryby.. což Kuba určitě umí!!

              NMacron - Profil | Po 4.10.2021 13:42:16

              Martin M. >> nejde nějak utnout ta diskuse k olovům, která reálně se závody nemá nic společného? To se fakt nedá číst. MrKos má z toho olova evidentně vymatlanou hlavu.
              Děkuji

                NF. - Profil | Po 4.10.2021 13:37:05

                jejenik >> je šikula, o tom žádná, ale tyhle ryby na 99% top 3 neovlivní, ikdyz uvidíme co řeknou ryby na zítřejší zlom počasí, aby dnešní noc nerozhodovala o pořadí.... ;-)

                  NPedro1 - Profil | Po 4.10.2021 13:27:15

                  Oreh >> Místo chleba jsou ty fazole a pivo netřeba, když máš ten Gin:-)

                    NOreh - Profil | Po 4.10.2021 13:22:17

                    Pedro1 >> ale chlieb iba ten toustovaci ... a pivo drahe jak cyp :)

                      NMrKos - Profil | Po 4.10.2021 13:21:15

                      bjwir >> jen pro doplnění a pro malé zamyšlení.

                        NVolas - Profil | Po 4.10.2021 13:19:29

                        bjwir >> Tak ještě, že se to olovo tam nechává jen na závodech a pak mimo závody tam nejezdí s olovem nikdo ;-)

                          Npaulaner - Profil | Po 4.10.2021 13:14:45

                          bjwir >> kok ses ty wole.tu gumicku vytiahneme vody.ty tie ostrovy olova tam po sebe zanechas

                            Njejenik - Profil | Po 4.10.2021 13:13:43

                            Kubo už má 3 ryby.. :-O .... Mají dobrej flek, mohli by tam pořádně zachytat!!

                              NOrion24 - Profil | Po 4.10.2021 13:06:43

                              bjwir >> hm....2,5 tony....umyselne ponechaneho olova ktore je vraj je sucasrou prirody...niekto by mal prestat hulit
                              Len tak medzi nami ked tu gumicku pripevnis ako homo sapiens....ti ostane :)

                                Nbjwir - Profil | Po 4.10.2021 12:43:27

                                paulaner >> tak a ted mi odpověz rozdíl mezi olovem (pominu-li případnou toxicitu) je to prvek vyskytující se volně v přírodě a tvou gumičkou...Já jen jestli nazýváš odpadávací olovo prasárnou a druhou stranou rveš do vody gumu která do vody v tom stavu tak jak je nepatří vůbec -> tak jsi kok..To bohužel jinak nejde nazvat..
                                Pro ten zbytek :
                                4(poč.prutů / tým) * 100(týmů) = 400(prutů) * 1(cca kg olova/den/prut)=400 * 5,5 = 2200 Kg olova = 2200 (olovo) / 1668 (plocha vody) = 1,3kg olova / ha = 0,000130kg / m2
                                Nejsem z tech co by souhlasil s odpadávajícíma olovama , ale tohle nevidím jako primární problém znečištění...Hledejte ho prosím i jinde, za mě je olovo a jeho toxicita v řekách a jezerech jakýsi strašák a něco co je vidět že se řeší..Ono kdyby se najednou začalo řešit co za exkrementy v podobě hormonů lejeme skrze čističky do řek a jezer tak byste se asi hodně divili...Abych to tak nějak popsal je to jako kdyby jsem měl díru ve střeše kde mi teče jak sviňa ale já řeším kapající kohoutek v kuchyni..

                                  NPedro1 - Profil | Po 4.10.2021 11:59:55

                                  Oreh >> Po anglicku. Slanina, vejce, fazole a Gin.
                                  Mě by to bavilo:-)

                                    NOrion24 - Profil | Po 4.10.2021 11:49:12

                                    A_dam >> aha....dobre miesto vytiahli bo boli v centralnej casti...:)))))....k tomu sa neda uz nic povedat

                                      NObiš - Profil | Po 4.10.2021 11:38:57

                                      A_dam >> Není dobré dělat všechno po anglicku. .. Teď by sme ani benzín neměli. .)

                                        NA_dam - Profil | Po 4.10.2021 11:36:02

                                        Oreh >> Satačí si pozreť na yutube videa hlavne CCmoore😉.