Stairs 2 Hell - veřejná diskuse | MRK.cz

Stairs 2 Hell - veřejná diskuse

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 29.9.2021 kaprařina - závodní sektor
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Oreh - Profil | Po 4.10.2021 11:23:28

A_dam >> ako tam chytaju anglicania?

    A_dam - Profil | Po 4.10.2021 11:19:57

    Fishky >> F. - 4.10.2021 11:05:36 >> Ani raz, Angličani tam chytajú inak preto ma prekvapilo ako chystali oni jak keby na násadu na tak ťažkej vode...

      F. - Profil | Po 4.10.2021 11:05:36

      A_dam >> prosím tě kolikrát jsi byl na Cassienu na závodech? Stačí orientačně, že tak víš v čem byla chyba?

        A_dam - Profil | Po 4.10.2021 11:02:13

        Orion24 >> Ale dobre miesto vytiahli centrálnu čast jazera na druhý krat ťahal z klobúku este k tomu. Šak uvidím či aj teraz sa budu na flek vyhovárať na WCC.

          P!F - Profil | Po 4.10.2021 10:24:38

          FinalStorm >> nemyslím. Je to blbosť.

            Orion24 - Profil | Po 4.10.2021 10:13:52

            A_dam >> naj prv si to skus....parkrat....potom skoc aj na ten casien do francuzka...bolo by dobre keby si pri tych "pokusoch aj nieco ukazal".....a potom sa ta opytam ako tuto situaciu uvidis.....ver zeby si to videl uplne inak......to neni zaliezt niekde do trstiny a obcas nieco lapit.....tam sa fleky losuju

              Orion24 - Profil | Po 4.10.2021 10:07:40

              bedyguard >> aspon pekne vidno kto to ma v hlave "zrovnane" :)

                Robur - Profil | Po 4.10.2021 9:37:02

                taktika je jasná, kapra kontaminovaného olovem nikdo nebude chtít sežrat.

                  Straspytlik69 - Profil | Po 4.10.2021 8:05:06

                  Mraky let se používají odpadávají olova a ví to teď tady budete řešit.Jsem zvědavý,kdo se tady nad tím jako první rozbrečí.To je materiál tady :-)

                    bedyguard - Profil | Po 4.10.2021 7:48:42

                    Už jsem to tu kdysi psal. rozdíl mezi olovem úmyslně nechaným ve vodě a petkou úmyslně nechanou v křoví je pouze ten, že olovo není vidět. nad petkou budou všichni křičet a olovo některým nevadí. a ta petka ve křoví také nic neudělá.

                      FinalStorm - Profil | Po 4.10.2021 7:45:34

                      P!F >> Sorry, že vám do toho vstupují, docela mě bavilo to jen číst. Ale fakt si myslíš, že i když to nic v ekosystému neudělá ( s tím +- i souhlasím), že to je v pořádku?

                        paulaner - Profil | Po 4.10.2021 7:11:30

                        Ja osobne odpadavacie olova nikdy nepoužívam.je to zverstvo.pouzivam kamene v gumičke.vacsinou sa zaobidem úplne bez.nahadzujem 100g olova pevné zafixované takže nepadajú.na ďalekú vyvazku kamene

                          MrKos - Profil | Po 4.10.2021 6:54:44

                          P!F >> tato argumentace je velmi hloupá, ale můžeš zkusit totéž poslat do parlamentu a zalobovat za změnu zákona. Já osobně odpadavaci olova používat nezacnu.

                            Volas - Profil | Po 4.10.2021 6:35:41

                            Martin Bk >> Reagoval jsem v návaznosti na tu první rybu GF. Tam je vše v pořádku. Píšeš o jiné rybě ještě. O té jsem vůbec nevěděl a ani nebyla dle mě chycena v tu dobu, ale dobře. Chce to příště specifikovat :) Je zbytečné se hned ježit.

                              Martin M. - Profil | Po 4.10.2021 1:30:16

                              Kazdopadne v utery rano bych to prevezl a vymenil olova za 2 cihly stazene k sobe nebo jeden takovej ten podstavec na dopravni znacky. Pak to zacne.

                                Martin M. - Profil | Po 4.10.2021 0:51:33

                                MrKos >> na kaprare vzdy nejvice platilo, kdyz jim nejaka kaprarska autorita rekla, ze takhle se spravny kaprar nechova. Treba ze srkacka je fuj a ze nejaky hacek trha kaprum huby. Takze jestli to myslis s olovem vazne, tak na sobe nejdrive budes muset zamakat :)

                                  jejenik - Profil | Ne 3.10.2021 23:33:03

                                  milanpindryc >> proč prasárna? :O

                                    milanpindryc - Profil | Ne 3.10.2021 23:28:03

                                    P!F >> ale tak musis uznat za odpadavaci olovo je prasarna.

                                      milanpindryc - Profil | Ne 3.10.2021 23:26:13

                                      Fishky >> F. - 3.10.2021 21:56:53 >> no mozna kdyby kaprari nebyli takovi idioti a nepouzivali 300g odpadavaci olova tak by nebyl duvod zakazovat olovo.
                                      Ale takhle je to se vsim, kuli par magorum bude jednodusi to zakazat smahem a plavackari budou mit smulu…1g z betonu neudelaj.

                                        P!F - Profil | Ne 3.10.2021 23:25:36

                                        MrKos >> pri tej absencii zdravého rozumu sa pozastav... čo teda tie olová vo vode spravia?
                                        Obidvaja vieme, že nič. Na povrchu trochu zoxiduje, za týždeň je to zapadnuté bahnom a v tom stave to ostane ďalších 1000 rokov. Škoda na ekosystéme 0. Takže? Ja viem, sú to kaprári, používajú "samoseky", vadia ti... peniaze na prvom mieste? Jasné, predaj oloviek je bussines jak krava 🤣
                                        Mimochodom nie každý prívlačiar chytá s 2g hlavičkami, existujú takí, čo chytajú bežne 40g a cielene v stromoch, napríklad ja. Takisto sa chydá na feeder aj s inými kŕmitkami ako 10g...
                                        Fakt si kúp povolenku, začni používať mozog a chytaj ryby, namiesto plakania na mrku.