Stairs 2 Hell - veřejná diskuse | MRK.cz

Stairs 2 Hell - veřejná diskuse

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 29.9.2021 kaprařina - závodní sektor
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmilanpindryc - Profil | Ne 3.10.2021 23:17:50

Rišo >> organizatorivi je to u prdele ma za tyden 100x 40 000 za chytani na svazove vode kde neplati ani zadnej pronajem. Je to dalsi svinstvo co MRS dopusti.

    NRišo - Profil | Ne 3.10.2021 23:10:05

    MrKos >> neboj za chvíĺu máte mackov na Morave, pri tom tempe ako sa množia....

      NMrKos - Profil | Ne 3.10.2021 23:06:51

      Rišo >> malej vlcek potřebuje maso i výcvik v lovu. Ovsem jinak nezávidím a chápu ten postoj.

      U toho olova mi vadí jediná věc a tou je úmysl. Absence zdravého rozumu a peníze až na prvním místě. Analogie s vlčkem.

        NRišo - Profil | Ne 3.10.2021 22:58:43

        MrKos >> ved som písal že výhradu k množstve olova beriem. Inak ja som farmár a chovám ovce, máme problém aj s vlkmi ale šéf ekoteroristov nám odporúčal chovať ich na maštali aby sa vlčkovia mohli nerušene preháňať po lúkach a hájoch našej krásnej vlasti.

          NMrKos - Profil | Ne 3.10.2021 22:50:08

          drvoštěp >> bohužel to myslel vážně

            Njejenik - Profil | Ne 3.10.2021 22:49:34

            drvoštěp >> ano vážně... Proč to řešit tady? Je k tomu nějaký důvod?
            Vždy se tady těším na nějaký info k závodům, že třeba nějakej týpek z nějakýho týmu ( kdo nedělá onlajn, ale chce se o to podělit) sem napíše nějaký zajímavý příspěvek o vytažený rybě, apod.
            Ale vždy se tu řeší hrozný lejna!!

              NMrKos - Profil | Ne 3.10.2021 22:49:27

              Rišo >> tedy považuješ úmyslné odpadavani metráků olova jen tak pro zábavu (pro závod a medaili) za opravnene či dokonce za omluvitelné? To je zajímavý postoj. Omáčka o medvedovi už je jiné téma, to uznej. Ale můžeme si to probrat.

              Ekoterorista nejsem, makam denně v kolbence, jezdim autem a používám WiFi.

              Pořadateli závodu svoje postřehy napsat můžu, to není problém. Předpokládám že se to odtud k nim dostane také. Ostatně noci jsou dlouhé a co by tam jiného dělali. Můžou číst MRK.

                Njejenik - Profil | Ne 3.10.2021 22:46:39

                MrKos >> sorry jako, ale ty asi nejsi ve správné diskuzi.. ;)

                  Ndrvoštěp - Profil | Ne 3.10.2021 22:42:48

                  jejenik >> No, buď černej humor nebo prostoduchost -Řešit tu kolik olova zůstane na dně je hrozná blbost, i kdyby tuna, není to zakázaný tak proč toho nevyužít. To jako vážně ?...

                    NRišo - Profil | Ne 3.10.2021 22:42:25

                    MrKos >> vieš ja mám s EKOTERORIZMOM problém odkedy u nás má život medveďa hnedého väčšiu cenu ako ĺudský, ale určité racio na olove vo vode vidím. Len by ma zaujímalo či si svoju výhradu nenapísal organizátorovi preteku, tam by to malo väčší efekt. Inak po zákaze olov určite budú mať ekoteroristi problém s niečím iným, nevieš náhodou čo to bude?

                      NMrKos - Profil | Ne 3.10.2021 22:28:11

                      jejenik >> olovo je toxicka a jedovatá látka, doporučuji dostudovat platnou vyhlášku a zákon o vodách.
                      Je nesprávne uvádět že tuna olova ponechána na dne jednoho reviru není zakazana. To je hrubá neznalost.

                        Njejenik - Profil | Ne 3.10.2021 22:24:03

                        Řešit tu kolik olova zůstane na dně je hrozná blbost, i kdyby tuna, není to zakázaný tak proč toho nevyužít. Jinak, kdyby nebyly závody, je tam na vodě v tomhle období taky dost rybářů, kteří všichni rozhodně taky nepoužívají kameny. A při povolení závodů neřešíš povolení olov, protože je (zatím) všeobecně povoleno.
                        Já jsem rozhodně taky pro kameny a pro jiný formy zátěží, ale není to zakázaný v pravidlech, tak co...
                        To se tu můžeme za chvíli bavit, proč se někde používají háčky bez protihrotu a někde ne.. :(
                        A řešit tu furt jak si někdo nahrabal, je už taky docela trapný.. :/

                          NMrKos - Profil | Ne 3.10.2021 22:20:33

                          millihaus >> ba naopak, já vůbec nejsem nasrán ani nic podobného. Ostatne tento postoj mám cely zivot :-)
                          Bavíme se o odpadavacim olovu, nebezpecnosti tohoto chování a o pořadateli závodu. Ano, zde svaz hraje určitou roli, ale asi zanedbatelnou. Jak se zrovna komu hodí.
                          Můžeme diskutovat například o tom, které týmy používají betonové zátěže. I tento dotaz už zde padnul. Odpověď zatím nevidím.

                            Nmillihaus - Profil | Ne 3.10.2021 22:16:06

                            MrKos >> Nevím, proč chceš diskutovat v této debatě, když ve svém profilu píšeš, že jsi ztratil důvěru ke svazu a proto nevlastníš povolenku. Trošku z toho cítím nasrání na celý svaz atd. Doporučuji Ti si založit vlastní diskuzi s názvem "používat odpádávací olova ano či ne" a neotravovat tu desítkami příspěvků na jedno téma. Toto je diskuze k závodům. Ano řekl jsi nám svůj názor a myslím, že tím by jsi to mohl ukončit.😉

                              Ndrvoštěp - Profil | Ne 3.10.2021 22:04:50

                              Fishky >> F. - 3.10.2021 21:51:06 >> Nemohu soudit. Ale osobně bych zvolil variantu bez olova. Na to by měli myslet firmy podporující závodníky...

                                NMrKos - Profil | Ne 3.10.2021 22:04:25

                                Humik >> a není na jezero 350 málo? S tím bys tam mohl chytat tak maximálně cejny :-)

                                  NHumik - Profil | Ne 3.10.2021 22:01:26

                                  MrKos >> není na to být připraven nechej toho píčoviny řešíš

                                    NMrKos - Profil | Ne 3.10.2021 21:58:57

                                    Fishky >> F. - 3.10.2021 21:56:53 >> tato argumentace je zcela nesprávná. Pojďme diskutovat korektně a k věci.

                                    Jinak odpovím i na otázku. Ano, ve světle chování sportovcu s odpadavacim olovem je zákaz jediné efektivní řešení. Čas ukázal že na rozumu a zdravém úsudku nelze stavět.

                                      NF. - Profil | Ne 3.10.2021 21:56:53

                                      MrKos >> promiň, ale ty jsi neskutečný kazisuk. Komu tím prospejes? Nikomu. Max se toho nějaký aktivní blb chytí a zakážou olovo pro rybáře nadobro. Fakt to chceš? Podřezávaš větev pod zadkem nás všech, i svým.

                                        NMrKos - Profil | Ne 3.10.2021 21:56:53

                                        drvoštěp >> a to bylo všelijakých reklam na betonové zátěže. Pak začali výrobci do betonovych zatezi přidávat ocelové a nasledne olověné segmenty nebo aspoň piliny. A pak bylo zase ticho po pěšině.
                                        Ono to odliti olova do formy a zchladnuti během 10 vteřin asi betonem nenahradís. Tak proč si komplikovat zivot.