- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nové boilies od Blažka (10kg za 599Kč)
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
116x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NMalda512 - Profil | Pá 15.4.2022 19:02:19
Já jsem třeba na D5 měl největší kapry na vymočené boili, které bylo skoro bez esencí a aroma. Dával jsem kuličky do sklenice s vodou a nastrazoval jsem jej až po 24 hod. Tím nechci tvrdit, že kapr toto preferuje. Jen, že jsem si nato vzpomenul.
Nbart.bm - Profil | Pá 15.4.2022 18:58:32
Naligator - Profil | Pá 15.4.2022 15:57:02
Naligator - Profil | Pá 15.4.2022 15:55:25
NDenny - Profil | Pá 15.4.2022 14:40:11
NE-FOX - Profil | Pá 15.4.2022 13:10:33
NMalda512 - Profil | Pá 15.4.2022 12:46:07
NMalda512 - Profil | Pá 15.4.2022 12:40:35
NPolčis - Profil | Pá 15.4.2022 12:05:41
NMartin M. - Profil | Pá 15.4.2022 11:56:38
Nludek 73 - Profil | Pá 15.4.2022 11:19:13
Nsmike - Profil | Pá 15.4.2022 10:42:54
NHellas - Profil | Pá 15.4.2022 10:29:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Za cca 1000 kaček jsem si koupil velkou pixlu pašovaných proteinů pro kulturisty (v obchodech to nebylo), nedočkavý jsem to nevyzkoušel v malém, namíchal jsem to s vejci a červeným barvivem a arómem pro domácí pečení a ručne ušoulel koule a začal vařit. Rozpadaly se ve vodě. Tak jsem je vrazil do roury a upekl. Vonělo to krásně, chutnalo synovi i psovi. Jed to bylo díky pečení samý pór a plavalo to po hladině, krmit se s tím nedalo. Tak jsem krmil běžnými sračkami ze šrotu. Věřil jsem tomu a snad 2 týdny jsem chodil denně k vodě. Začal jsem chytat cca o 21. a do půlnoci jsem měl chycených cca 5 kaprů. Nic moc, tak 40 cm, alel fungovalo. Ke zlosti konkurence, l)které nic nebralo, jsem ryby pouštěl. Nikdy před tím ani potom jsem tak intenzívně nerybařil na položenou. Kolegové rybáři chodili očumovat, co to dělám (v kleče jsem ty svoje "pečenáče" provrtával a zajišťoval na desítce šíleně drahém vlasci Cormoran Cortest stéblem trávy. A komentovali, že ten cvok to vůbec nedává na háček. Někteří si i vyškemrali kouli a přišli reklamovat, že jim to při pokusu napíchnout na háček prasklo, jak jsem je varoval.
Potom jsem investoval dalších 1000 kaček a odzkoušel novou vlastní recepturu. Už se to dalo uvařit. Získal jsem krásné červené voňavé koule průměru cca 20 mm. A i když jsem byl už poměrně vysoko v hierarchii velké strojírenské fabriky a času bylo málo a domů jsem chodil večer, ráno jsem po páté jsem sedl do auta a šel trochu zakrmit koulemi s tím, že v sobotu ránou půjdu na velké, jak se psalo v článku. V sobotu ráno na tom mysu seděla parta rybářů a chválili se, jak jim všem dobře brali kapři.
Potom jsem hodně pracovně cestoval, doma jsem byl málo a pokud byl čas, věnoval jsem se mojí rybářské lásce, muškaření. A potom jsem měl všeho plné zuby a odešel jsem do exilu. Ve fabrice (tanková zbrojovka) že byl poprask, měl jsem přístup k PT MOB (přísně tajné mobilizační úrovně).
Až po dlouhé době se prý v rybářských obchodech objevily kuličky různých barev a vůní a prodejci netušili, co s tím a rybáři prskali, že to praská a boom nastal po převratu, někdy v 90. letech. Vrátil jsem se tehdy z exilu (D a USA) a boilies, na které jsem málem zapomněl, se rozjížděly.
NSlavíček - Profil | Pá 15.4.2022 8:03:54
Nbart.bm - Profil | Pá 15.4.2022 6:55:43
Nbart.bm - Profil | Pá 15.4.2022 6:48:06
Ndada11 - Profil | Pá 15.4.2022 5:48:00
Ndada11 - Profil | Pá 15.4.2022 5:40:20
NMalda512 - Profil | SZ | Čt 14.4.2022 22:15:08
bart.bm >>.. Barte ty jsi vážně borec 😂😂😂😂
Já nikde nepíšu, že to vyrábí Blažek. Já jsem psal, že se natom chce napakovat i Blažek. Až dokážeš pochopit co obsahuje několik řádku psaného projevu pak někoho moralizuj. Já se zviditelňovat nepotřebuji. Já nemám čas tady zevlovat a psát tady moudra jako ty. Chápu, že ti to zvyšuje auru.
PS : Debata s tebou je ztráta času. Jelikož ty máš vždy pravdu a tvé názory musí každý uznávat.
Přeji ti co nejvíce úspěchu u vody.
Ani tady si nesměroval ? Když sd člověk podívá na tvé zápisy, tak tam najde víc směřovaných komentářů. Zná tě celý mrk. A tobě se smějí všichni. Hádat ses nepřišel, ale nesmysly píšeš stále. Spíš si něco léčíš ty.
NMartin M. - Profil | Pá 15.4.2022 4:53:32
Podle mne ale trhem nepohnul Decathlon, teda ano ale vyznamnejsi zmena, proc nekupovat drahe boilie, prisla uz pred nim - halibut pelety v 25kg baleni.
Čtenáři této diskuse také sledují
NKrátkodobá kaprařina x9939
NCcMoore a vše kolem něj3769
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NKaprařský top vercajk3167
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54933
NFanclub značky Shimano16400
NLithiové baterie - srovnání1546
NKorda Developments a vše co k této značce patří1693
NBoilies Jet Fish a vše okolo246
Kde to žije - kaprařina
17:17NKrátkodobá kaprařina x 9941
16:48NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54934
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:54NFanclub značky Shimano 16400
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











