- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Krátkodobá kaprařina x
Rád bych založil vlákno pro všechny kdo chodí k vodě na pár hodin a rozběhl toto téma. Spousta z nás nemá čas na kapry víc jak 12hodin a určitě se mužem podělit o zkušenosti tipy nápady jak pochytat nějaké ryby... Montáže krmení atd atd..
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 21.4.2021 kaprařina - techniky lovu
Dále moderují: bart.bm Profil + petulaS Profil
Dále moderují: bart.bm Profil + petulaS Profil
Nejoblíbenější návazec na kapry
A) Combi rig19%
B) Ronnie/Spinner rig17%
C) Hinge stiff rig1%
D) D/Slip D rig3%
E) Měkká šňůrka/Classic hair rig41%
F) Blowback rig4%
G) KD rig2%
H) Stiff rig(FC nebo Mono) 3%
I) Zig rig2%
J) Vlastní výmysl 😅7%
Od 20.6.2022 hlasovalo 286 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
410x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
Marián11 - Profil | St 3.7.2024 7:49:05
bart.bm >> Čau mam tie pros premium asi 3 sezónu a nemám im čo vytknúť dobré prsacky. Ten materiál plavtex ci ako sa volá pekne pruží takze sa v nich dobre pohybuje. Chybu nespravíš. 😀 n2 by som vyradil sú síce ľahké ale nedá sa v nich hýbať... skúšal som ich na predajni a nesadli mi. Za mňa pros. Dobre vyber 😅☝️
haas - Profil | St 3.7.2024 3:58:17
bart.bm >> v létě nekupuj na zimu 😂 obvod se muze ještě změnit 👍
bart.bm - Profil | Út 2.7.2024 21:49:28
Pindˇa >> ty 12tky mají obvod skoro jak já výšku 😁🤦 bych v tom plaval i v zimním kompletu 😝
Pindˇa - Profil | Út 2.7.2024 21:39:48
bart.bm >> Přečti si popisek tohoto produktu 😁
https://www.parys.cz/vass-prsacky-700e-wide-boy-edition-chest-wader-p213546/
https://www.parys.cz/vass-prsacky-700e-wide-boy-edition-chest-wader-p213546/
bart.bm - Profil | Út 2.7.2024 21:35:36
Dotaz
Které prsačky? Rozhoduju se mezi Trakker N2 Chest Waders,Trakker N3 Chest Waders a Pros Premium. Má maličkost cca 176cm 108kg a nožka 11,5 😁 použití i v zimě na medvěda
Dík za reakce
Které prsačky? Rozhoduju se mezi Trakker N2 Chest Waders,Trakker N3 Chest Waders a Pros Premium. Má maličkost cca 176cm 108kg a nožka 11,5 😁 použití i v zimě na medvěda
Dík za reakce
gizzmann - Profil | Út 25.6.2024 17:14:04
Rytíř >> Přésně, mám stejnej, už ho beru jen na feeder, 15ka mi ho ohnula :-)) Velikost 42 už je také doma, bohužel jsem od té doby pořádnou rybu neviděl :-(
rhinitisX - Profil | Út 25.6.2024 17:12:24
Kdyby náhodou, zkusím i tady - sháním Multifunkční podložku pod kapry od Karla Nikla. Pokud se někomu válí doma a je v perfektním stavu, budu rád za nabídky. Děkuji
Rytíř - Profil | Po 24.6.2024 20:36:38
Pitris >> Chtělo by to větší podběrák:-))Po první takovéhle rybě,jsem tu sítku na motýly vyhodil po problémech ho tam dostat a koupil 42 velikost a akorát.Tam se vejde jako fík.
Dušan_hp - Profil | Po 24.6.2024 7:45:33
Ahoj, funguje krimpovat helikoptéry z FC? Třeba 0,50 nebo 0,60? Vydrží nához 120g do plna? Používám olověnky.
Pindˇa - Profil | Út 18.6.2024 16:17:58
haas >> Jj na těch oranžových pěnových kolečkách mám pravě dlouhé FC. Pak je ještě možnost něco netradičního tvaru, jako kdysi dělal strýček Nash. Dobře vyber.
Pitris - Profil | Út 18.6.2024 15:16:01
Je tu nějak málo ryb, všichni kupujou novou výbavu a nechatají?
Přidám jednoho kapříka, ze kterého sem měl opravdu radost. Chodím na jeden návesák u Prahy, taková ta klasická louže pod velkým tlakem, když se nasadí, hned se vychytá, pak už je relativně klid. V dubnu jak bylo hezké počasí a čistá voda, jsem revír obcházel a viděl sem u hladiny 2 skupinky velkých ryb. První byli amuři a druhá skupinka se skládala z cca 6ti kaprů, velikost mi přišla na dálku hodně dobrá, ale ono to dost klame a blíž se dostat nešlo. Od té doby sem se několikrát snažil nějakého z nich chytit, ale většinou sem chytal ryby kolem 65, jednou mi utekla ryba cca 80, zamotala se do vlasce sousedovi. Už sem nevěděl jak na ně, plovky v nakrmeném místě při krátkých vycházkách nebyla ta správná taktika, tak zpět ke kořenům, koule, předkrmit... No a když už sem jel krmit, tak sem na chviku nahodil a po hodině přišel. Vlastně to bylo bez předkrmení, protože tohle se snad ani nedá počítat. Pro někoho nezajímavá ryba, pro mě cíl co se splnil, ještě jich tam je víc a těšim se co je tam ještě za poklady. 91 cm, odhadem tak 12 kg, nádhernej souboj. A omlouvám se že sem ho nedal na podložku, ale jen sem ho změřil, cvaknul a šel zpět. Absolutně nechápu jak dlouho tam musí být a čemu všemu už se musel vyhnout.
Jak to říkají v předpovědi počasí - bude 20 stupňů, pocitově 25. Tak tohle je 12 kg, pocitově 20+ :-)
Přidám jednoho kapříka, ze kterého sem měl opravdu radost. Chodím na jeden návesák u Prahy, taková ta klasická louže pod velkým tlakem, když se nasadí, hned se vychytá, pak už je relativně klid. V dubnu jak bylo hezké počasí a čistá voda, jsem revír obcházel a viděl sem u hladiny 2 skupinky velkých ryb. První byli amuři a druhá skupinka se skládala z cca 6ti kaprů, velikost mi přišla na dálku hodně dobrá, ale ono to dost klame a blíž se dostat nešlo. Od té doby sem se několikrát snažil nějakého z nich chytit, ale většinou sem chytal ryby kolem 65, jednou mi utekla ryba cca 80, zamotala se do vlasce sousedovi. Už sem nevěděl jak na ně, plovky v nakrmeném místě při krátkých vycházkách nebyla ta správná taktika, tak zpět ke kořenům, koule, předkrmit... No a když už sem jel krmit, tak sem na chviku nahodil a po hodině přišel. Vlastně to bylo bez předkrmení, protože tohle se snad ani nedá počítat. Pro někoho nezajímavá ryba, pro mě cíl co se splnil, ještě jich tam je víc a těšim se co je tam ještě za poklady. 91 cm, odhadem tak 12 kg, nádhernej souboj. A omlouvám se že sem ho nedal na podložku, ale jen sem ho změřil, cvaknul a šel zpět. Absolutně nechápu jak dlouho tam musí být a čemu všemu už se musel vyhnout.
Jak to říkají v předpovědi počasí - bude 20 stupňů, pocitově 25. Tak tohle je 12 kg, pocitově 20+ :-)
Červené karty: Vévoda z Wellingtonu
Čtenáři této diskuse také sledují
CcMoore a vše kolem něj3769
Waftersky - rady, typy, zkušenosti814
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
Fanclub značky Shimano16402
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
Kaprařský top vercajk3167
Korda Developments a vše co k této značce patří1693
Lithiové baterie - srovnání1546
Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5335
Dalešice ??8160
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
16:13Krátkodobá kaprařina x 9953
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36Fanclub značky Shimano 16402
8:36Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...


















