Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

čolkař,zloch - Profil | So 10.1.2026 18:38:09

siluri >> jj😡 alespoň to inzeroval v tom namixovaném videu z boutu👎
Nejsi sám, také metrového nemám...

    siluri - Profil | So 10.1.2026 18:34:17

    čolkař,zloch >> falosnik vagner chytil metroveho zubaca? To uz ozaj kazdy vagabund okrem mna chyti?

      janzo - Profil | So 10.1.2026 18:21:57

      otoš >> Pekne :-)

        kubas. - Profil | So 10.1.2026 18:07:14

        čolkař,zloch >> Slušná mlha, taková skoro Orlická:-).

          čolkař,zloch - Profil | So 10.1.2026 17:58:18

          otoš >> zapomeň na Labe, to co zveřejnil Vágus s metrovým Céčkem z Labe je ve skutečnosti řeka Ebro nad horní přehradou, tu přejdeš po candátích hřbetech suchou nohou 👍
          Labe je slepá ulička 👎

            otoš - Profil | So 10.1.2026 17:33:06

            murphyy >> Ne ne...s tou výbavou co mám, by mě ty ryby v Labi ihned poznaly. Musím tam přijet s novým náčiním, abych měl úspěch.

              murphyy - Profil | So 10.1.2026 17:29:20

              otoš >> Na velkeho candata ti novy prut nepomoze. Radsej cibri telo a ducha. Potom to pojde aj s tymi co mas teraz ;))

                otoš - Profil | So 10.1.2026 17:28:04

                poldeci >> je moc hezký ...

                  otoš - Profil | So 10.1.2026 17:24:57

                  Pánové, je tady někdo, kdo chytá prut SHIMANO Lesath Sp.Sea Trout 2.89m 7-35g 2d?
                  Potřebuji se zeptat na pár věcí kolem tohohle prutu.
                  Děkuji...

                    poldeci - Profil | So 10.1.2026 17:23:59

                    otoš >> ja som gramáže ešte neobjavil na ten prút,neviem či 35 bol aj ten starý vobec
                    Dizajnom je tento nový krajši, páči sa mi

                      otoš - Profil | So 10.1.2026 17:09:02

                      janzo >> sleduji toho Zodiase...v gramáži 35 půjdu po něm jak pitbul... každou noc usínám na vlnách řeky Labe...Moje manželka mě říkala, že v noci , když spím, tak prudce sebou škubu a nataženýma rukama jako bych nahazoval udicí...Je fajn, že rozumí absťákům po něčem novém...
                      :-))

                        janzo - Profil | So 10.1.2026 16:24:57

                          Filla - Profil | So 10.1.2026 14:21:14

                          otoš >> zdar Oto, pinkni to do kaprařiny! 😉

                            otoš - Profil | So 10.1.2026 11:27:32

                            icokarp >> musíš občas tu rybu i spapať...tvé tělo bude sálat rybí aroma a tak během lovu obelstíš dravou rybu...
                            :-)))

                              otoš - Profil | So 10.1.2026 11:16:10

                              A_dam >> pěkné voby...nedávno mě ukazoval i Viki pár zajímavých kousků od Shimana...
                              Co k tomu říct...po tolika letech chytání jsem měl v ruce již tolik woblerů, že mít tolik peněz, tak se přepisují tabulky miliardářů, které uvádí Forbes...
                              Chytám woblery od místních výrobců - kluků, kteří to mají jako hobby. Woblery mě dělají dle mých požadavků.

                                kubah - Profil | So 10.1.2026 11:14:50

                                Luger46 >> jj, tohle teď nedávno byl případ Sustaina - Shimano reklamaci neuznalo, řešilo se to na stránkách jednoho většího prodejce...

                                  icokarp - Profil | So 10.1.2026 11:10:09

                                  poldeci >> budem musieť,asi preto mám karmu zlú, že ryby nejjem a púšťam späť,len keď chce rodinka,tak robím výnimku 😊 toto sa mi viacmenej stalo pri tejto FE-čkovej rade,pri iných nie 😉

                                    poldeci - Profil | So 10.1.2026 11:05:45

                                    Luger46 >> určite ten prah bolesti mame každy niekde inde
                                    By ma zaujímalo ako sa kupuje napr auto v podobnom pripade
                                    Robil som v obchode 8 rokov a viem ,že zákaznici vedia byť “ nároční”

                                      A_dam - Profil | So 10.1.2026 11:04:56

                                      otoš >> A tieto si skúšal? Či ideš klasiku Rapala,Salmo?

                                        Luger46 - Profil | So 10.1.2026 10:57:23

                                        poldeci >> me taky došel navi kde krabice byla uz rozdělaná a dokonce na cívce nebyla ta nálepka a byla dana bokem. Ze zdejších zdrojů sem se dozvěděl ze ten navi byl na tom eshopu uz vrácen. Mel celkem velkou vůli. Je jasny ze ten e-shop o tom vedel. Je jasny že Shimano by jim to jako reklamaci neuznalo tak se ho snažili prodat dal někomu kdo ty vůle neresi. No ja je docela chapu. Spis je ostuda výrobce ze toto neuzná jako reklamaci.