Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

Esox - Profil | Po 28.2.2022 11:25:44

glaza >> ty ho jsi ho měl, že? Nebo ještě máš? Ok, tak od něj upouštím

    Esox - Profil | Po 28.2.2022 11:24:47

    siluri >> já právě koukám po něčem lehčím než Stella 4000, tu tam mám teď a jelikož je to na krátký 190cm prut, tak mi na tom přijde těžkopádná. Co vybrat jiného nevím no.

      Esox - Profil | Po 28.2.2022 11:19:25

      vokounek >> podle toho videa je to Vanquish, takže špatný…

        murphyy - Profil | Po 28.2.2022 11:08:34

        Esox >> zbytocne velky prevod na take zataze, a povedal by som zatial ze pocitivo nema az taku silu v porovnani napr s twin power SW 4000 XG-B (rovnaky prevod 6,2:1) s kovovym rotorom

          glaza - Profil | Po 28.2.2022 10:56:06

          Esox >> Nezvládne. :)

            siluri - Profil | Po 28.2.2022 10:19:49

            Esox >> sice som neni fanusikom daiwy, ale na to co pises z toho co si vybral jednoznacne Certate - alebo pridaj na velkosti Stelly

              Esox - Profil | Po 28.2.2022 9:56:52

              Specialista >> no v podstatě se rozhoduji mezi Stellou 2500, Exsence 4000 a případně Certate LT 4000….

                Specialista - Profil | Po 28.2.2022 7:58:19

                Esox >> můj názor je 'ne', resp. to bude na hraně. Sice gumy nekladou takový odpor, ale budou vážit 50+gr a ty převody... Záleží taky na tom, jak taháš..

                  vokounek - Profil | Po 28.2.2022 7:35:48

                  Esox >> https://m.youtube.com/watch?v=ICs1QGCt2FE vyzerá dobre a je made in Japan

                    Esox - Profil | Po 28.2.2022 7:07:02

                    Chlapi, zvládne dlouhodobě Exsence 4000 (chtěl bych ten nový) jigy 20-30g + gumy 5”-6”? Díky za názor.

                      kubah - Profil | So 26.2.2022 21:39:07

                      Tomas Krlin >> tu 5000... potřebuji ..... :-))

                        Pavel D. - Profil | So 26.2.2022 21:29:51

                        Tomas Krlin >> Už to čtu, klip kovový kulatý, tak to vypadá použitelně

                          Pavel D. - Profil | So 26.2.2022 21:19:34

                          Tomas Krlin >> super zpráva, hlavně ten zpětný chod. Ještě aby měl ten naviják nějaký rozumný klip a nebude to mít chybu. V akci je vidět na tomto videu: https://youtu.be/0mnFt7V5yFs

                            Tomas Krlin - Profil | So 26.2.2022 13:24:06

                            kubah >> Na predrazene "tady" sere bily tesak... 😀
                            Polsko to jisti - nekdo z nich to urcite bude mit.
                            Mimochodem, zminky o novych navi i s predbeznyma cenama byvaji k videni tady:
                            https://kolowrotkiwedkarskie.pl/produkt/shimano-aero-xr-4000/

                              kubah - Profil | So 26.2.2022 13:20:41

                              Tomas Krlin >> tak to se povedlo....

                              Jen jestli a kdy ( vzhledem ke všemu ) budou i tady ...

                                tomvec - Profil | So 26.2.2022 12:31:58

                                Tomas Krlin >> pěkné, pěkné...

                                  Tomas Krlin - Profil | So 26.2.2022 12:26:00

                                  Tomas Krlin >> A zapomnel jsem dodat pro mnohe to nehdulezitejsi.
                                  Budou s packou na prepinani zpetneho chodu, takze uz nebude na co remcat...

                                    Tomas Krlin - Profil | So 26.2.2022 12:21:35

                                    Panove, nasel jsem neco, co asi udela radost hlavne Feedrarum a mozna i vlackarum...
                                    Budou letos nove Shimano Aero BB XR (klasika jak Sahara FJ atd. telo/rotor XT7, neutesnene a c5000 vel. v silnem 4,7:1) a potom velice zajimavy kousek Shimano Aero XR (utesnene, rotor/telo ci4 - o hodne lehci nez ostatni a taky s c5000 vel. v silnem 4,7:1)
                                    Tuhle stranku je zajimave sledovat:

                                    https://reelcatalog.com/?brand%5B1%5D=1&weight_gm%5Bmin%5D=&weight_gm%5Bmax%5D=&weight_oz%5Bmin%5D=&weight_oz%5Bmax%5D=&drag_power_kg%5Bmin%5D=&drag_power_kg%5Bmax%5D=&drag_power_lb%5Bmin%5D=&drag_power_lb%5Bmax%5D=&cranck_cm%5Bmin%5D=&cranck_cm%5Bmax%5D=&cranck_in%5Bmin%5D=&cranck_in%5Bmax%5D=&price%5Bmin%5D=&price%5Bmax%5D=&order=low

                                      Leorim - Profil | Pá 25.2.2022 20:57:13

                                      Hynek.N >> Díky tobě taky a uvody hlavně ať to jezdí 🎣😉

                                        Hynek.N - Profil | Pá 25.2.2022 18:53:13

                                        Leorim >> Určitě budeš, já jsem je používal bez úpravy a nestěžoval jsem si , ale po výměně podložek je to opravdu fajn. Ať dobře slouží 👍