Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

Matyášek - Profil | Po 24.1.2022 14:38:57

Medusa >> to ale nejsou vůbec špatné navijáky, ba naopak, takže nebuď skromný, koupil jsi dobře 👍

    Medusa - Profil | Po 24.1.2022 14:34:02

    ahojte mam je doma drobecky viz dokladam foto na to moje chytani bohate staci ))))

      janzo - Profil | Po 24.1.2022 11:09:16

      Matyášek >> To bude asi trochen preklep :-)

        Matyášek - Profil | Po 24.1.2022 10:57:16

        Chlapi, ale podívejte se jaká je na tom polském eshopu sleva u Ultegry Ci4+ 14000 XTC (93 %) a jaká byla její původní cena 😀

          vicx - Profil | Po 24.1.2022 7:15:50

          Tomas Krlin >> to som si iba robil srandu. Viem o nich, ale ešte nič som odtiaľ nebral. Ale je to 'fajn' vidieť hneď zľavu, potom ti napadne, že koľko na tom vlastne majú prihodené..

            vicx - Profil | Po 24.1.2022 7:13:49

            Matyášek >> to mi je ľúto, potom teda pôjde ta koža na trh 😂

              Matyášek - Profil | Po 24.1.2022 5:34:13

              vicx >> zrovna já prodám od Tebou zmíněné značky velké kulové, protože jen vím, že existuje 😀

                Tomas Krlin - Profil | Po 24.1.2022 5:20:44

                vicx >> To je Polsko a ne drzgresle ceskostyle...
                On vi, ze od dealera ma vzdycky (pouze teoreticky priklad) treba 30-40% marzi, tak tam praskne -15% hned ze startu a vyresene... :-)))
                Jinak obchod je to OK, posledne jsem u nich tez neco bral a byl to fofr...

                  icokarp - Profil | Po 24.1.2022 4:59:16

                  janzo >> Ten obchod je ok,bral som od tiaľ už veci, len dodanie mu trochu dlhšie trvá.

                    janzo - Profil | Po 24.1.2022 0:21:39

                    vicx >> Nad tym som sa tiez pozastavil, ale nevadi. Obchod by mal byt ok.

                      vicx - Profil | Ne 23.1.2022 23:36:44

                      janzo >> ešte nie je ani na trhu, už 15% zľava. To bude nejaký shit naviják. Alebo shit obchodník? 😎

                        janzo - Profil | Ne 23.1.2022 22:27:00

                        kubah >> Drzim palce :-)

                          kubah - Profil | Ne 23.1.2022 22:25:46

                          janzo >> já si počkám a koupím FJ za méně než polovinu :-)))

                          teda to asi né, no :-))))

                            vicx - Profil | Ne 23.1.2022 18:30:36

                            Matyášek >> ide globálne otepľovanie, načo ti je koža? Aspoň všetci predáte tie daiwy, čo skrývate po skriniach 😂😂😂

                              Brumbar - Profil | Ne 23.1.2022 14:53:53

                              Shimano brzy představí nové pruty Tribal TX5.

                                Matyášek - Profil | Ne 23.1.2022 13:59:45

                                kubah >>Shimano se do toho obulo a nás svléklo (stáhlo z kůže) 😂

                                  janzo - Profil | Ne 23.1.2022 13:31:22

                                  aleš vavřina >> Tak to aj mne, dobre vyzera :-)