Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

Naleš vavřina - Profil | Ne 23.1.2022 12:46:41

janzo >> hned mne napada ktera by se mi libila...

    Njanzo - Profil | Ne 23.1.2022 11:33:52

      Nkubah - Profil | Ne 23.1.2022 11:23:39

      Shimano se do toho pěkně obulo, pecka.

      Minulý rok Ultegra FC, Aero Technium ... Teď Stella... a další

        Njanzo - Profil | Ne 23.1.2022 11:18:02

        https://youtu.be/Sp7EZjGFEis
        Nový Sustain bude asi pecka. Ten by sa mi páčil.

          Njanzo - Profil | Ne 23.1.2022 11:17:25

          vicx >> :-)

            Nvicx - Profil | Ne 23.1.2022 11:11:41

            janzo >> a keby len to, ako v správnych konšpiráciách, odpoveď je úplne jasná a rovno pred očami. Vysvetlí nám to vokounek, známi to konšpirátor, lebo jeho meno sám satan dal do videa. Čítať treba v smere šípky. K je veľkým, lebo má byť ako jediné použité dva krát. Toto už je totálny dôkaz. Nie ako nejaké neviditeľné NANO čipy vo vakcíne (či blanku expride?!)
            nehovoriac, že to celé beží na Google platforme. Ovládli svet.

              Njanzo - Profil | Ne 23.1.2022 11:02:22

              Tomas Krlin >> Jasné chápem. To je vždy tak, že si všimneš tieto veci, keď striedaš lacnejšie a drahšie navijáky :-)
              Hej to máš pravdu, asi aj jednoduchšie na servis v tomto zmysle, celkom dobrá poznámka.

                NLuger46 - Profil | Ne 23.1.2022 10:58:36

                Já doufám ze Shimo přijde s nějakými spodovymi pruty ve 12 ft v ceně do 5 tis.

                  NTomas Krlin - Profil | Ne 23.1.2022 10:58:18

                  janzo >> Je hodne dobry, pevny, hladky chod...vsechno cajk.
                  Jenom tam je tech par detailu, ktere citis, pokud jsi zvykly na Vanfordy a vys... :-)))
                  Nespornou vyhodou je, ze je velice jednoduche je servisovat a soucasne nemusis az tak resit druhy a viskozity vazelin, protoze lokomotiva na to neni tak narocna jak WS.

                    Njanzo - Profil | Ne 23.1.2022 10:54:26

                    Tomas Krlin >> Zaujímavé info o tom Nasci, vďaka. Nový Nasci sa mi páči. A asi teda nie je úplne dokonalý podľa toho čo píšeš, ale zasa za tú cenu, asi celkom fajn naviják.

                      Njanzo - Profil | Ne 23.1.2022 10:52:16

                      vicx >> :-) pobavilo

                        NTomas Krlin - Profil | Ne 23.1.2022 10:50:25

                        janzo >> Mam tu novou Nasci a je fakt pocitove zas o kousek dal nez predchozi.
                        Sice je sroubovaci klicka, ale je s kloubem, takze vakle v tom cepu stejne casem budou...
                        Kazdopadne chovani pri zatezi toho navi se az tak nezmenilo, porad poklepava pri jizde civky v krajni pozici, tohle by mohli konecne nejak poladit.
                        Neznam jeste presne detaily te Sahary, ale jestli tam bude chybet jenom nejake to tesneni a zbytek bude jak u Nasci, budou to bezvadne vlackove a M/L feeder strojky za par kacek...

                          Nvicx - Profil | Ne 23.1.2022 10:50:14

                          janzo >> teraz už chápem, že za novou stellou sú temné sily, čo ma nútia si ju kúpiť. A to nie je konšpirácia, tu je dôkaz. 😂😂😂😂
                          Nie je tu niekto kto by mi to objasnil? Nejaký vo všetkom zbehlí konšpirátor? Shimano + Satan = SS, to určite nie je náhoda!

                            Njanzo - Profil | Ne 23.1.2022 10:41:18

                            Tomas Krlin >> A kľučka sa šróbuje do drive gearu. Zaujímavé veru.

                              NTomas Krlin - Profil | Ne 23.1.2022 10:38:15

                              janzo >> Tak to ziram pane, Sahara ma packu na prepinani zpetneho chodu!!!

                                Njanzo - Profil | Ne 23.1.2022 9:43:19

                                https://youtu.be/hRfAFuEHOs8
                                Novy Expride je pekny...

                                  Njanzo - Profil | Ne 23.1.2022 9:32:02

                                    NTomas Krlin - Profil | Ne 23.1.2022 9:17:51

                                    vokounek >> Letos se to rozjizdi teda solidne... :-) kraj roku a hned takove topovky...
                                    Podle me v prubehu roku prijdou jeste nove Sedony, Sahary atd. ty levnejsi navi, soucasna generace uz je pres 4roky stara, vzdycky sly o rok pozdeji po Nasci...
                                    Letos ta penezenka bude opet trpet... :-)))

                                      Nvokounek - Profil | Ne 23.1.2022 3:48:03

                                      4.2.2022 začína výstava Osaka fishing show kde Daiwa, Shimano atď. predstavujú prvý krát novinky. Na YouTube bývajú videá