Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

Nicokarp - Profil | So 22.1.2022 14:40:32

Peter94 >> Nie,naozaj tak málo chýbalo, ponúkol som mu 900 eur za jeden,ale už ich sľúbil tomu kupcovi 😄

    NPeter94 - Profil | So 22.1.2022 14:36:37

    icokarp >> bol som v tom ,ze si ich kupil Ty 😀

      Nicokarp - Profil | So 22.1.2022 14:35:34

      Peter94 >> Vedel som o nich, chýbali mi 3 minúty 😢

        NPeter94 - Profil | So 22.1.2022 14:28:59

        Sialene ,kde sa cena za tie navijaky vysplhala.
        Vcera na SK, dva kusy za 1500e predane do pol hodiny

          NSławomirJ - Profil | So 22.1.2022 14:02:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          MgS XSC

            NSławomirJ - Profil | So 22.1.2022 13:37:42

            Matyášek >>
            Používají se za cenu od 2500 PLN do 3000 PLN a nové za 3400 PLN. Stály tolik co vstoupily na trh, pak cena trochu klesla. Je těžké koupit nové

              NMatyášek - Profil | So 22.1.2022 13:14:03

              SławomirJ >> ta cena je pěkná blbost, ale vášnivý zájemce mu to asi dá 😉

                NTomas Krlin - Profil | So 22.1.2022 7:24:05

                murphyy >> Pomalou oscilaci muzes prodlouzit zivotnost WS a jezdce - tolik se netoci, neopotrebovava.
                Na druhou stranu ti to prakticky umoznuje vyrobci zase ojebat kvalitu materialu aniz by to bezny clovek poznal - je otazka, jak k tomu Shimo pristoupi.
                Tuny jinak krasnych navijaku prave naopak kvuli WS konci v odpadkocem kosi, WS kdyz se ojede (treba starsi Ultegry XSA) tak muzes mit zbytek a cely vnitrek krasny, ale bude ti to vibrovat, klepat do klicky, neni to prijemny pocit...
                Zdvih civky ti na lokomotive dela prumer hnaciho kolecka a to nemuzes kvuli velikosti tela menit jen tak jak se ti zachce, v tom je lepsi WS.
                Nicmene i na lokomotive muzes mit pomalou oscilaci, hodne malych navijaku, treba Shima Nasci 1000/2000 atd. maji jedno prevodove kolecko navic, da se s tim urcite hrat...a Daiwa ma ten vnitrek zmaknuty hezky.
                U vlacky se jedno neda uprit, zatimco u lokomotivy se ti krom drobne nerovnosti navinu snura tak moc nezarezava, tak u WS to jde citit o trochu vic, zvlast po nejakem silovejsim souboji...
                Clovek nesmi byt zas takovy plkalista, teoreticky fyzik a delat z toho vedu, to chce koupit, servisovat pravidelne, pouzivat a pak vyhodit nebo opravit, navijaky jsou porad jenom spotrebka... :-)))

                  Nmurphyy - Profil | Pá 21.1.2022 23:15:15

                  tomvec >> ano, prevod na prevod-tam neni asi co pokazit, to je pravda..
                  ale inak komu sa pokazil niekedy wormshaft od shima..
                  hladame pre a proti, miliony shimo navi s wormshaftom nikdy neboli odstavene koli WS, ale koli inym veciam co plati vseobecne aj pre ine firmy
                  tym samozejme nehovorim ze niekdy problem s WS nevznikol

                    Ntomvec - Profil | Pá 21.1.2022 22:54:32

                    murphyy >> jedna věc je, že co tam není, nemůže se pokazit. Ale prostor pro zdokonalení locomotive systému už asi moc není.

                      Nmurphyy - Profil | Pá 21.1.2022 22:05:23

                      len pre porovnanie od daiwy, novy exist
                      https://www.youtube.com/watch?v=pqhVYcwjCkQ
                      stale to hovorim, u wormshaft zdvih cievky sa da stale zdokonalovat co sa tyka pomalosti oscilacie, u klasickom lokomotivovom prevode raz otacka si hore, dalsia otacka dole a potom nieco medzi tym :)
                      nehovorim ze velmi paralelne naviny ovela zlepsia nahadzovanie, len to, ze daiwa uz sa v tomto zasekla..ale asi vie co robi a chce v tom pokracovat-mat stale pri kazdom novom modeli skoro tu istu vysku cievky..

                      pre nahadzovanie najviac robi vyska cievky co pri WS vies urobit vyssiu
                      inak sa mi paci ze shimo dalo u novej stelly este viac pomalsi zdvih-to je to co sa mi vzdy pacilo-ze tocim tocim kluckou a cievka sa len pomaly zdviha-to je inak sila aero technia :))

                        NKolis - Profil | Pá 21.1.2022 18:26:21

                        drvoštěp >> když je z koho... 🤣

                          NMatyášek - Profil | Pá 21.1.2022 18:22:53

                          kubah >> Tak to podle toho videa nemůžu posoudit. Připadá mi ta Stella více ,,kovová”, ale v reálu to může být jinak, víš jak…

                            Ndrvoštěp - Profil | Pá 21.1.2022 18:19:06

                            Kolis >> Už ze mě tahá moudra. Teď dal dohromady céóčko😁😁

                              NKolis - Profil | Pá 21.1.2022 18:10:17

                              vundu >> Jajdo kamaráde, pošlu Ti 3" hasak, kladivo a majzl, to dáš jako prd, kdybys byl v úzkých, Drvoš pořadí..... 😜🤣 Až se to naučíš, piskni, pošlu na operační moje.... 😉

                                Nkubah - Profil | Pá 21.1.2022 18:07:42

                                Matyášek >> ta barva... vypadá podobně jak Tvé Technium ?

                                https://www.youtube.com/watch?v=V3207iQhGQw

                                  NMatyášek - Profil | Pá 21.1.2022 17:49:50

                                  vundu >> 😀👍

                                    Nvundu - Profil | Pá 21.1.2022 17:27:56

                                    Matyášek >> Tak máš na to leden příští rok...bo to je nejslabší měsíc mého lovu..😂😂😂
                                    Kaprové ti můžu zaslat v říjnu, vláčku v lednu a fedeer uděláš na otočku pplka 🤣🤣😂😂match ozelim na rok následující 😉🤟

                                      NMatyášek - Profil | Pá 21.1.2022 16:02:47

                                      murphyy >> však já je nechci koupit, jen si pořídím z Kisu převody a dám do svých AT MgS XSD 😉