- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják na prut D. A. M. X1 tele 3.60m/3lb
Dobrý den, jsem žena, "zkušená" přes výbavu skrz internet... Své náčiní mám, ale vybírám dárek muži. Pruty mám vybrány, viz. výše. Muž trvá na teleskopu a nejradši by navijáky se zadní brzdou (jsou vůbec k dostání nějaké lepší?). Za 2 navijáky jsem schopná dát max. 5000. Ráda bych mu koupila s volnoběžkou, na druhém místě s přední brzdou.. Já mám navijáky Shimana s volnoběžkou, ale maji strašně těžký chod:( oproti mužovým Robinsonům za pár stovek.
Rozhoduji se mezi značkami DAM, Harton, Fox. Foxe bych mu vzala EOS 10000 pro. Mají velkou kapacitu a přitom jsou poměrně lehké. Hodně lidí je však odsuzuje🙄 co tady čtu.
Jaký byste brali vy? Děkuji za názory.
Rozhoduji se mezi značkami DAM, Harton, Fox. Foxe bych mu vzala EOS 10000 pro. Mají velkou kapacitu a přitom jsou poměrně lehké. Hodně lidí je však odsuzuje🙄 co tady čtu.
Jaký byste brali vy? Děkuji za názory.
Autor diskuse: Panirybarka:) - Profil , 5.12.2020 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nstewart7 - Profil | Pá 11.12.2020 16:01:25
clarence >> Na něj jsem úplně zapomněl. Musím přiznat, že Ryobi Proskyer by byla jasná volba! Pěkná cena a 2 náhradní cívky jsou velký bonus!
Nclarence - Profil | Pá 11.12.2020 15:25:40
Panirybarka:) - >> Jestli mohu něco doporučit tak kupte manželovi naviják Ryobi Proskyer Pro májí je www.parys.cz podstatně lepší než Vámi zmiňované značky a to myslím i Fox.Sice přední brzda ale kvalita je úplně jinde cena 1750,- kus + 2 náhradní cívky.J
Nstewart7 - Profil | St 9.12.2020 3:42:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Panirybarka:) - >> Pokud bych koukal na koruny, tak s volnoběžkou Fox eos 10000 (starší verze), jsou na Ravenu za pěknou cenu a když pouze přední brzda tak Spro LC power 7000 na Arybarstvi, ale to už jsou poměrně velké navijáky. Osobně bych se vyhnul značkám Harton, Giant Fishing, NGT... apod.
NDavep - Profil | Ne 6.12.2020 23:54:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
zadní brzdu už nikdy , Pokud kombi tak něco takového https://www.parys.cz/zfish-navijak-hulk-bt-9000-p95553/ nebo od https://www.aquazona.cz/e-shop/navijak-harton-addict-9000-akce-1-1-d64697.html https://www.chytapust.cz/Volnobezna-brzda-203/Giants-Fishing-Navijak-Gaube-Reel-FS-9000-civka-8000-ZDARMA
Jeden navijak 3 x jinak
Jeden navijak 3 x jinak
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNFanclub značky Shimano 15996
StNVypínač k motoru 18
StNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1621
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5288
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9647
ÚtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54840
PoNKterý kaprový podběrák je pro vás TOP? 148
NeNPřímá zkušenost se signalizátory Sonik Gizmo 15
NeNHarrison - vše o této značce 3708
SoNČluny Boat 007 10
SoNPřiposlech Fox rx 3
ČtNHlásiče MAD HI-T Bite alarm 3+1 29
ČtNZavážecí lodička s GPS 111
ČtNTěrlická přehrada - aktuálně !!!! 14601
ČtNFan Club navijáků Tica 993
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Z Nechranic odtéká minimum vody. Důvod potěší rybáře.
ČtNBleskovka: Do Moravy se vrátilo 3000 jeseterů malých
. . . NBleskovka: Rybáři porušují pravidla. Porybní na Plzeňsku hlídají i z lodě.
. . . NBleskovka: Energetika vs. divoká voda: Kdo má větší nárok na naše řeky?
. . . NBleskovka: V Nizozemsku pomáhají lidé rybám překonat vodohospodářské stavby pomocí "rybího zvonku"
. . . NBleskovka: Velké zlepšení čistoty vody má háček - řekami tečou tuny neviditelné špíny
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










