- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Stradic 20 SW
Nová řada navijáků 20 Shimano Stradic SW s celokovovým tělem byla uvolněna na trh. Navijáky by měly být ve velikostech 4000, 5000, 6000, 8000 a 10000. Svého času jsem tyto navijáky považoval za jedny z nejspolehlivější a tak by mě zajímala tato nová řada zda-li je dostatečně robustní.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nmslavk3 - Profil | Út 2.2.2021 20:26:58
Nmalarybicka - Profil | So 9.1.2021 20:53:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nabcdddd - Profil | So 5.12.2020 23:01:47
NP!F - Profil | So 5.12.2020 22:44:03
Nabcdddd - Profil | So 5.12.2020 22:21:47
NP!F - Profil | So 5.12.2020 22:15:36
NEsox - Profil | Út 1.12.2020 12:51:09
Nmilanpindryc - Profil | Út 1.12.2020 12:32:22
NEsox - Profil | Út 1.12.2020 12:28:28
NP!F - Profil | Út 1.12.2020 10:37:23
Nmilanpindryc - Profil | Út 1.12.2020 8:34:38
Nkaprus - Profil | Út 1.12.2020 6:55:49
Ale že naviják pro ně líp chodí a možná i dýl vydrží, může být třeba tím, že pro sebe mají přesnější výrobu, lepší kontrolu a třeba i přesnější tudíž dražší ložiska.
Ale to sou jenom moje domněnky.🤷
Nabo vyloženě myslíš že třeba stelu je lepší koupit u nás?
Nkaprus - Profil | Út 1.12.2020 6:48:13
Něco sem o tom jenom slyšel
NP!F - Profil | Út 1.12.2020 6:06:50
Aj keď to trochu vyvracia tvoju teoriu, že si japonci priplatia a majú kvalitu, pravda je taká...
NP!F - Profil | Út 1.12.2020 6:02:40
Nkaprus - Profil | Út 1.12.2020 5:26:12
Podmínky pošty sem neprocital, ale když sem tam nakupoval, byla pošta zdarma na všechny navijáky. A došlo to zdarma. Jinak to dělá 7-900.
A co zbývá když to tady nekoupíš. Navíc si k tomu můžeš objednat třebas ND na daiwu. To v Evropě myslím neseženeš.
Nkaprus - Profil | Út 1.12.2020 5:21:39
Nkaprus - Profil | Út 1.12.2020 5:19:17
Ndoktor multiplikator - Profil | Po 30.11.2020 19:28:19
Ndoktor multiplikator - Profil | Po 30.11.2020 19:25:27
Nmilanpindryc - Profil | Po 30.11.2020 19:19:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nmilanpindryc - Profil | Po 30.11.2020 19:18:50
NHonza7 - Profil | Po 30.11.2020 16:18:06
Nkaprus - Profil | Po 30.11.2020 8:43:34
A přikláním se k tomu že když kupovat u nás tak osobně vybrat jeden naviják ze všech kusů co budou mít na krámě. Sou tam rozdíly.
U nás teda.
Nkaprus - Profil | Po 30.11.2020 8:40:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ale naskladneni je na dotaz🤷
NHonza7 - Profil | Ne 29.11.2020 13:27:04
Nkaprus - Profil | So 28.11.2020 8:36:44
Pošta zdarma.
Nevím ale jak je to s naskladnenim.
Nkaprus - Profil | So 28.11.2020 8:25:09
Byla by škoda krátit novou šňůru. Teď nemám moc představu, ale aby ti spíš nezbylo.
Možná by cívku někdo rád vyměnil.
Noreno - Profil | Pá 27.11.2020 18:26:15
Odporúčanie toho najnižšieho prevodu tu odznelo už druhy krat .... vyzera že sa prikloním k nemu. Len ma zas😆 trochu serinká, že MHGčko(5,8:1) má plytšiu cievku. netreba tolko podmotu, možno pri namotaní 270m 0,13 daiwa braid 8x by nebol potrebný žiadny.
Nkaprus - Profil | Pá 27.11.2020 12:21:00
Ale převod u 4000 určitě 5,2. Je to rychlé tak akorát. U 3000 by možná šel i ten6 jestli chceš raději rychlejší. Na dálku a za větru mi u 3000 převod 5 přijde už tak na hraně. Motáš jak divý.
Nkaprus - Profil | Pá 27.11.2020 12:13:02
Ale 40 g je dost.
2 sezóny dřiny odhaduju, minimálně to vydrží.
NP!F - Profil | Pá 27.11.2020 12:08:55
NHonza7 - Profil | Pá 27.11.2020 11:22:21
NHonza7 - Profil | Pá 27.11.2020 8:00:34
https://www.aliexpress.com/item/4000232627064.html?algo_pvid=e387aa07-9ade-4694-8675-ff6c3a3fca9f&btsid=2100bdec16064601905217849ec559&
Nmslavk3 - Profil | St 25.11.2020 19:22:57
NEsox - Profil | St 25.11.2020 8:46:03
NP!F - Profil | St 25.11.2020 6:20:45
Nmslavk3 - Profil | Út 24.11.2020 21:12:44
NEsox - Profil | Út 24.11.2020 9:26:23
NMatyášek - Profil | Út 24.11.2020 6:59:53
Noreno - Profil | Po 23.11.2020 23:42:20
Ď za reakciu .... nejak to už len rozseknem 😎
Nmilanpindryc - Profil | Po 23.11.2020 23:25:26
NMatyášek - Profil | Po 23.11.2020 22:52:46
Nsiluri - Profil | Po 23.11.2020 20:11:52
Nmslavk3 - Profil | Po 23.11.2020 20:00:19
Noreno - Profil | Po 23.11.2020 19:33:41
Nmilanpindryc - Profil | Po 23.11.2020 19:11:15
https://www.raven-fishing.cz/shimano-vanford-4000-privlacovy-navijak/cs/product/70827/
ale design je takovej divnej to jo...
Nu x a - Profil | Po 23.11.2020 18:46:06
Nmilanpindryc - Profil | Po 23.11.2020 17:08:30
NP!F - Profil | Po 23.11.2020 9:49:40
nástrahy s vacsim odporom budu vacsie woby, vacsie gumy s tazkou hlavou, vacsie plandy.
Nmilanpindryc - Profil | Po 23.11.2020 9:01:16
A ano je ted na feedru pac tam je to jedno.
Nmslavk3 - Profil | Po 23.11.2020 7:38:38
Nmslavk3 - Profil | Po 23.11.2020 7:36:18
NP!F - Profil | Po 23.11.2020 6:31:23
Nmslavk3 - Profil | Po 23.11.2020 4:47:25
Nmslavk3 - Profil | Po 23.11.2020 4:41:47
Nmurphyy - Profil | Po 23.11.2020 0:09:17
"Ale ve skutecnostije lepsi vzit vanquish a stellu"
to uz je na zvazenie, stradic uplne postacuje na plnohodnotny lov..predsa kto si kupi stellu uz vie preco ju kupuje a predtym snad uz mal nejaky ten stradic alebo twin..ok, asi zbytocne o tomto..
Nmilanpindryc - Profil | Ne 22.11.2020 23:41:41
Ale ve skutecnostije lepsi vzit vanquish a stellu
Nmilanpindryc - Profil | Ne 22.11.2020 23:37:13
Čtenáři této diskuse také sledují
NOpravy a úpravy navijáků5905
NFóry59866
NStavba prutov a restaurovanie.9564
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NGeoff Anderson a další funkční oblečení817
NČína - objednali ste uz nieco?15713
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36016
NKutilské jádro MRKu5344
NMinima očka - rozluštění174
NSlovenské jadro289550
Kde to žije - všechna témata
20:54NNepromokavá bunda na boat a brození 66
20:21NATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
19:44NLabe fishing store 18
19:39NStaré Česke rybářské vybavení 392
19:20NŽermanky a bivakovani 4
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64











