- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Levnější baitrunner na kapry
Zdravím, rád bych se zeptal, zda někdo neví o nějakém levnějším baitruneru na odhoz na lehčí/střední kaprařinu, cena do 2500. Vím že něco takového dělal Fox, tuším Eos, ale Fox jako značku nemám moc rád. Pak jsou tu Okumy, proti těm nic nemám, ale chtěl bych možná zkusit něco jinýho. Pak je tu Shimano ST RB, ten podle mě docela ujde, ale nevím, ještě jsem koukal na Daiwu Black Widow, ale ta mi přijde malá. Tak mi prosím napište, jestli něco z výše uvedeného stojí za to, popřípadě mi prosím napište nějakou alternativu. Děkuji.
Autor diskuse: Mobobijec - Profil , 23.10.2020 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
20 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NGrasel - Profil | Ne 16.1.2022 18:15:20
Radeks >> Kdysi jsme s kolegou bez problémů zaměnili 6000 za 8000, ale bylo to u verze GTE-C
NRadeks - Profil | Út 8.12.2020 17:43:15
Zdravím, dovolím si použít tuto diskuzi k dotazu (či dvěma). Zda lze zaměnit cívky 10000 a 6000 na Shimano Baitrunner ST 10000 RA nebo zda jsou to velikostí úplně jiné celé navijáky? A pak jaký je rozdíl mezi Baitrunner ST ve verzi RA (starší) a RB (aktuální). Děkuji.
Nmzxy - Profil | Pá 30.10.2020 12:44:14
http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/8-1-Cleneni-dle-pouziti/9-2-Kaprove/5/2694-WFT-SpeedLiner-50
doporučuji tyto strojky značky WFT, teď v akci, poměr cena / výkon bezkonkurenční, super brzdy, dostatečně robustní, bez vůli v ose kliky
doporučuji tyto strojky značky WFT, teď v akci, poměr cena / výkon bezkonkurenční, super brzdy, dostatečně robustní, bez vůli v ose kliky
NOndrej22 - Profil | Čt 29.10.2020 21:21:15
Dobry den, taky jsem před časem vybíral naviják na lehkou kaprařinu a nakonec jsem koupil Daiwa EMCAST BR LT 5000-C. Bohužel je dražší cca o 600,-, ale podle mého se to vyplatí. Určitě co rybář to jiný nåzor, takže držím palce při výběru a hodně ryb:-))
Nulrisak - Profil | Út 27.10.2020 21:13:59
Ahoj mám tyto dva už snad 8 sezon a slouží nad míru dobře. Mám samozřejmě ty starší než tyto... Jen bych ocenil jemnější až volnej bait kvůli dravcům na rybičku, jinak na kapry OK. Cenu ti splňují. Měl jsem před tím i okumy, ale shimana podle mě lepší, už jen zpracováním.
https://naviak.cz/shimano-navijak-baitrunner-dl-6000-rb_d50517.html
https://naviak.cz/shimano-navijak-baitrunner-dl-6000-rb_d50517.html
Nstefan_pista - Profil | So 24.10.2020 14:29:46
Mobobijec >> ahoj, mám Daiwa Black Widow BR 4500A, netuším, či ich ešte vyrábajú, objednával som ju v 2016 a 1 kus stál vtedy 72 Eur.majú baitrunner. brzda aj brzda baitrunneru sa dá citlivo nastavovať. ak Ťa ešte niečo zaujíma, pýtaj sa.
NMobobijec - Profil | So 24.10.2020 14:22:17
stefan_pista >> jakou verzi máš? Tu starší s baitrunnerem?
Nstefan_pista - Profil | So 24.10.2020 14:05:40
Mobobijec - >> ahoj, mam daiwu black widow, 4 roky na 2 prutoch, zaobchadzam s nimi drsne a slapu jak hodinky. netusim v com Ti pride mala.mam na nej silon 0,3 vyse 200m, to staci na lahsiu kaprarinu na odhoz jak pises...co sa tyka proporcii, tiez nie je mala....to je moja skusenost
NEdoPaR - Profil | So 24.10.2020 13:52:47
Osobne som si presiel aj znackou Okuma, podla mna je to taka stredna cesta, splni to co ma. Tiez som mal tie Shimana OC, od Okumy by dom povedal, ze preciznejsie spracovanie, presnejsie, lepsie to celkovo sedi a pasuje. Ako pisu nizsie, nema konicku cievku, ale ked s tym nechces pravidelne hadzat 100 m+, tak by som to neriesil. V tejto cenovej kategorii dobra volba.
Nrájovec - Profil | So 24.10.2020 12:48:19
tomvec >> Někdo to tady psal, snad je to v použitých materiálech. Jinak funkčně ty OC nemají chybu.
Ntomvec - Profil | So 24.10.2020 12:36:33
rájovec >> netušíš jak moc se to liší od té varianty D se zlatou cívkou? Podle popisu je to stejné.
Nrájovec - Profil | So 24.10.2020 12:31:23
Mobobijec - >> Jak píše kolega pode mnou, OC 6000 jsem měl a jsou perfektní. Nemá to moc dlouhou cívku, takže "odborníci" ti řeknou, že to není na odhoz, ale mě to s nimi létalo na stejných prutech přibližně stejně jak s Ultegrou nebo LC Medium.
NČík - Profil | So 24.10.2020 12:24:45
Mobobijec - >> Koukni třeba na toto:
https://www.hiki.cz/shimano-navijak-baitrunner-oc-100011971
https://www.hiki.cz/shimano-navijak-baitrunner-oc-100011971
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...













