- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rychlé vybalení a složení
Koukal jsem na několik variant rychloupínáků a líbí se mi následující kombinace:
NEW DIRECTION P11 - https://www.newdirectiontackle.cz/blog/rychloupinaci-adapter-p11/
NEW DIRECTION P8 - https://www.newdirectiontackle.cz/blog/magneticka-rohatinka-p8/
NEW DIRECTION T10 - https://www.newdirectiontackle.cz/indikatory-zaberu/
PROLOGIC K3 - https://www.chytapust.cz/Sady-hlasicu-zaberu/Prologic-Sada-Signalizatoru-K3-Bite-Alarm-Set-3-1
Jen mě zajímá, když jsou vymyšleny rychloupínáky, jak do toho zapojit swinger, aby se nemusel pořád šroubovat, nebo aby se vešel do pouzdra k pípákům. Abych přišel k postavenému stojanu a nacvaknul pípák se swingrem a na prutu měl magnetickou rohatinku.
Jak řešíte rychlé vybalení a namontování?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Nroxtidy - Profil | Pá 19.6.2020 10:34:09
NOlda K - Profil | Čt 18.6.2020 20:30:30
NToufi - Profil | Čt 18.6.2020 8:01:17
Njarda85 - Profil | St 17.6.2020 7:30:52
Ntucnak11 - Profil | So 13.6.2020 9:18:52
NRAJA - Profil | So 13.6.2020 8:44:39
Ntucnak11 - Profil | Pá 12.6.2020 15:25:02
Nradek179 - Profil | Pá 12.6.2020 11:44:38
Nbarunabubu - Profil | Pá 12.6.2020 11:05:55
N_Karel_ - Profil | Čt 11.6.2020 21:20:51
Samozřejmě můžeš vykoumat něco jednoduššího, ale těžko to bude stejně funkční.
NRAJA - Profil | Čt 11.6.2020 21:06:45
Inak do práce sa dá v pohode ist na bike alebo aj zabehnuť. Nemám s tým najmenší problém. Mesačné porcie km, ktoré dávam behom alebo na bike nedá hocikdo ani na aute. :-)
NRAJA - Profil | Čt 11.6.2020 21:02:22
N_Karel_ - Profil | Čt 11.6.2020 20:35:11
Ale někdo to rád trochu kulturně, a ne pruty hozený na tašce a kýblu. Klidně to dělej po svým, ale blbý kecy (netvrdím že tvoje) na ty, co to dělají jinak, nejsou nutný.
Ncechura09 - Profil | Čt 11.6.2020 20:33:56
Jinak s tebou souhlasím, pruty jdou položit i na zem. Nebo raději na bundu?
NRAJA - Profil | Čt 11.6.2020 20:14:43
Nicokarp - Profil | Čt 11.6.2020 17:20:13
Njarda85 - Profil | Čt 11.6.2020 16:44:11
Ncechura09 - Profil | Čt 11.6.2020 15:54:34
Vem si svoje parůžky a dojeď na Nové Mlýny, dopovíme si to tam.......:)
Výhodou je, že hned ve Strachotíně je rybářský obchod, tam si pak můžeš dokoupit stojan.
Nbysto - Profil | Čt 11.6.2020 15:38:53
A) myslíš, že si pozerám profil každého na koho reagujem, že má jeden jediný príspevok alebo si hneď domýšlam, že ide o komerčný článok? tak to nie, na to fakt nemám čas ani náladu
B) je pekné, že tu ukazuješ nejakú betonovú hrádzku, reálne, aké je percento revírov, kde sa nedajú zapichnúť 2 parožky? no, asi tak, blížime sa celkom k nule. To nehovorím, že zavrtavaky sa dajú prásknuť všade
C) je to síce pekné mať stojan, ale ide skôr o módu ako nejakú nutnosť, viď väčšina revírov, kde si niekto rozloží načančaný stojančok, dá pipaky na plné gule, nech sa pochváli. Niekto rád veci efektné a niekto efektívne
D) mojich parôžek ti lúto byť nemusí, mne plne vyhovujú a stojan som už 10 rokov nevidel
Ndrvoštěp - Profil | Čt 11.6.2020 14:56:36
Nsven - Profil | Čt 11.6.2020 14:11:37
https://www.youtube.com/watch?v=3wlVRIiwAsI
Ncechura09 - Profil | Čt 11.6.2020 11:56:31
Jde o založení vlákna komerčního charakteru, pokud ti to nedocvaklo, je mi tě líto i s tvýma parožkama....
Já reagoval jen na tvůj postoj, ve kterém jsou vidličky jediná a jasná volba... Jen jsem připoměl že jsou místa, kde se s nima můžeš jít vyfotit, nic víc......... beton kam se podíváš
Nbysto - Profil | Čt 11.6.2020 11:00:03
NLadas78 - Profil | Čt 11.6.2020 6:36:28
Ndrvoštěp - Profil | St 10.6.2020 16:36:03
Ncechura09 - Profil | St 10.6.2020 16:18:14
Nbysto - Profil | St 10.6.2020 16:07:41
NTma81 - Profil | St 10.6.2020 15:52:13
Asi nejvíce se blížím té představě, že patku od swingru nechám u stojanu. Tam je víc místa v tašce, než u pípáků.
Nhonza_heartofeurope - Profil | St 10.6.2020 14:15:38
NTma81 - Profil | St 10.6.2020 14:00:02
NTma81 - Profil | St 10.6.2020 13:57:29
Nradek179 - Profil | St 10.6.2020 11:59:43
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme cestovku
Safra-go
Jižní Afrika, Sibiř, Patagonie. Vyzkoušené lokality v doprovodu našeho scouta. Expedice pro partu kamarádů i...

















