- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Názory na Mivardi mx9 ??
Uvažuji o koupy těchto hlásičů , máte s nimi nějaký zkušenosti ??
Autor diskuse: Lubosss - Profil , 1.6.2020 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NNoobAngler - Profil | Út 2.6.2020 10:31:40
E-FOX >> Taky jsem měl, resp. mám jako záložní m1500, docela vydržely, ještě fungují, jen u jednoho odešlo tlačítko pro regulaci citlivosti. Ale jinak je to na první pohled čína se vším všudy. Ty ZICO za ty peníze vypadají suprově, rozhodoval jsem se mezi nimi a SMX custom black. Nakonec jsem vzal ty SMX, protože se mi líbí ten retro vzhled. Navíc jsem si říkal, ty ZICO mají hromadu funkcí, tzn. víc věcí, co se můžou pokazit. Na příští sezonu jsem se rozhodl jít do ATT, maximální jednoduchost a spolehlivost.
NE-FOX - Profil | Út 2.6.2020 9:19:28
No nevim, po brachove zkusenosti s M1500 bych do hlasicu od mivardi rozhodne nesel. Ja mam z levnejsich stare GF de luxe radio carp, a v poho, jen to trojpipnuti priposlechu mi slo v noci fakt na nervy, tak jsem nakonec poridil flajzary RGB, uvidime. Kdybych chtel neco trochu levnejsiho zkusil bych nove Fox MX a nebo jeste levnejsi , tak ZICO. Na Mrku je na ne zajimava recenze a uz s tim starsim modelem byla pomerne velka spokojenost, nekde tu je i diskuze. Ty Zico unicarp 3 jsou podle te recenze jeste dal mez ty starsi..
NNoobAngler - Profil | Út 2.6.2020 8:11:22
Dodo677 >> Souhlasím, pokud je akce, tak se dá. Sám mám SMX Custom black purple edition a nemůžu zatím na ně říct půl slova.
Nsumár - Profil | Út 2.6.2020 7:20:57
Mám je asi 5 let a co prožili a vydrželi je až neskutečně. Hodinu pod vodou a jedou v pohodě dál. Naprostá spokojenost. Dosah super.
NDodo677 - Profil | Po 1.6.2020 22:41:26
Kolem 3k sem kupoval v akci na nordfishingu Prologic SMX......(čas od času se tam ta akce opakuje)
Ikdyž sou tam drobnosti ........ tak za ty prachy těžko hledat lepší....
Ikdyž sou tam drobnosti ........ tak za ty prachy těžko hledat lepší....
NNoobAngler - Profil | Po 1.6.2020 21:13:17
cechura09 >> Za ty prachy je to vsechno na jedno brdo. Ale pokud bych si mel vybrat mezi Mivardi a JRC, beru ty jrc. Za 3000 stejne zadnej zazrak neporidi.
NKamil.S. - Profil | Po 1.6.2020 20:18:27
Lubosss - >> Já mám mx9 třetí sezonu a zatím spokojenost. Baterky jsem měnil pouze jednou takže za mě OK. Pěd tím jsem měl Flajzary které byly každou chvíli v opravně.
NLuko91 - Profil | Po 1.6.2020 16:39:53
Lubosss - >> Mám ty samé, jen od Zfish, jak tu bylo řečeno, prodává je spoustu firem,jen jiné logo. Mám je zatím druhou sezónu, drží, fungují, několikrát i v dost velkém dešti a zatím ok. Ale upřímně když sem je poprvé rozbalil, byl jsem z prvního dojmu celkem zklamanej, na živo vypadají stejně jako hlásiče za 250kc. Jak říkám já si zatím nestěžuji, ale bůhví jaká hitparáda to není...
Ncechura09 - Profil | Po 1.6.2020 15:50:26
NoobAngler >> No zrovna tady u těch mne množství popraskaných krytů a vypadených barevných sklíček odradilo. Samá domácí oprava vyrvaných závitů z pípáku jak na běžícím pásu napříč celým MRKem. Tyhle tedy určitě ne.
NNoobAngler - Profil | Po 1.6.2020 14:46:16
Za ty prachy si kup radši JRC radar CX, asi bych tomu důvěřoval víc jak Mivardi. Je to sice taky made in China, ale aspoň je to jejich výrobek, kterej vychází z Flajzaru.
NNoobAngler - Profil | Po 1.6.2020 14:35:31
Je to klasická Čína, nic víc se za ty prachy nedá čekat. Holedbají se, jak je to jejich top výrobek, ale pod svou značkou prodává tyto pípáky asi dalších 8 firem a to i mnohem levněji. Z hlavy NGT pod názvem Dynamic bite alarm a Zfish pod názvem Helios. Těch firem je fakt asi ale 8, nekecám. Většinu z nich jsem ani pořádně neznal. Otec si je letos kupoval od toho NGT, tak jsem zvědavej. První dojem nic moc. Titěrný čudlíky, se kterejma jde blbě kroutit. Já jsem MIVARDI měl, něco vydržely, ale už bych do nich nikdy znovu nešel. Tím si asi musí projít každej.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










